Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019

Jméno Oddíl Body
Neliba Tadeáš LoBe 524,0
Valníček Jakub I.PKO 494,8
Štěrba Vojislav Boh 488,0
Lajčuk Leonard Boh 442,0
Straka Martin DuP 412,0
Slanina Michal FiBr 383,0
Sláma Zdeněk I.PKO 374,0
Brauner Michal I.PKO 370,5
Hudson Michael I.PKO 356,6
Jméno Oddíl Body
Seidlová Martina SKS 612,0
Pechová Markéta SlLi 446,0
Čížková Romana KomBr 435,0
Soukupová Pavlína SlPl 420,0
Ulipová Michaela Boh 415,0
Procházková Jana SoHK 402,0
Zubalíková Lucie KomBr 374,0
Kopecká Nikola I.PKO 373,0
Seidlová Miriam SKS 355,0
Jméno Oddíl Body
Borovka Denis SABR 366,0
Tikovský Denis Boh 359,0
Sabo Jiří LoBe 254,0
Stodola Marek PKPar 225,0
Táborský Matyáš SKS 218,0
Reissmüller Tomáš PKPří 210,0
Kvaček Tomáš SOPKo 159,0
Fales Petr PKKBr 129,2
Peklanský Tomáš PKHa 116,0
Jméno Oddíl Body
Čížková Dominika KomBr 409,0
Poustecká Lucie TJTá 372,0
Rálišová Veronika ZéHK 302,0
Bařinová Adéla KomBr 277,0
Víchová Tereza PKVM 246,0
Šidlová Anežka PKHa 240,0
Kotoučová Barbora NePK 224,0
Dvořáková Anna OSPHo 219,0
Mašková Justýna PKVM 202,0
Jméno Oddíl Body
Bojceňuk Jakub PKHa 270,0
Hajšman Petr RPl 180,0
Verner David AŠMB 168,0
Eybl Václav Boh 140,0
Novotný Adam PKVM 134,0
Chára Jakub Boh 125,0
Rudolf Martin TJKr 121,0
Řezníček Václav ZéHK 106,0
Veselský Vojtěch NePK 101,0
Jméno Oddíl Body
Pumannová Anna NePK 292,0
Holíková Tereza OSPHo 292,0
Trněná Leontýna JPK 245,0
Doležalová Lara SpTřb 240,0
Dian Karolina PKHa 221,0
Hrušková Anna SABR 180,0
Dardová Nikola SpHoř 174,0
Novotná Leona KPSOp 134,0
Fabíková Nela PKHa 129,0
Jméno Oddíl Body
Novák Matyáš NePK 67,0
Foltýn Jan RPl 60,0
Winkler Tomáš PKVM 50,0
Vaľko Jakub NePK 48,0
Tikovský Dominik Boh 41,0
Mareš Petr SpHoř 40,4
Vítovec Radek RejDo 38,0
Větrovský Matěj SOPKo 36,0
Žaludek Martin NePK 21,5
Jméno Oddíl Body
Hnátková Johana NePK 80,0
Pluháčková Daniela PKKBr 61,0
Myšková Eliška SOPKo 60,0
Hoření Viktorie SOPKo 40,0
Krontorádová Sára SpTřb 40,0
Zaviačičová Soňa OSPHo 31,0
Strnadová Klára JiDo 30,0
Kottová Karolína NePK 25,0
Abrhámová Šárka SpHoř 19,2
Název Body
I. plavecký klub otužilců Praha 4 193,3
KPSP Kometa Brno 2 016,9
Plavecký klub Havířov 1 861,0
Oddíl sportovního plavání Hodonín 1 839,2
Fides Brno 1 563,3
SC Plavecký areál Pardubice 1 352,0
PK Slávia VŠ Plzeň 1 195,9
Klub plavecké školy Krokodýl Brno 939,4
TJ Sokol Hradec Králové 913,7
Počet uplavaných km
Valníček Jakub
Valníček Jakub
73,0
Jméno Oddíl Km
Seidlová Martina SKS 65,5
Pechová Markéta SlLi 62,0
Kozubek Matěj Boh 61,0
Hudson Michael I.PKO 56,0
Brauner Michal I.PKO 52,0
Štěrbová Lenka Boh 51,0
Neliba Tadeáš LoBe 50,5
Slanina Michal FiBr 50,0
Sláma Zdeněk I.PKO 50,0
Počet startů
Pechová Markéta
Pechová Markéta
12 (12)
Jméno Oddíl Starty
Mik Daniel PKHa 11 (11)
Valníček Jakub I.PKO 10 (10)
Bojceňuková Zuzana PKHa 8 (8)
Trněná Kateřina JPK 8 (8)
Procházková Pavlína SpHoř 8 (8)
Halva Marek PKKBr 8 (8)
Brauner Michal I.PKO 8 (8)
Trněná Leontýna JPK 7 (7)
Holíková Tereza OSPHo 7 (7)
Celkový čas v závodech
Valníček Jakub
Valníček Jakub
22:22:51
Jméno Oddíl Čas
Hudson Michael I.PKO 19:14:22
Pechová Markéta SlLi 18:42:16
Seidlová Martina SKS 16:48:37
Brauner Michal I.PKO 15:42:24
Čudanová Vlasta I.PKO 15:23:09
Sláma Zdeněk I.PKO 15:06:46
Mak Chun Kong I.PKO 14:57:32
Slanina Michal FiBr 14:08:14
Kopecká Nikola I.PKO 14:02:34
Poslední aktualizace: Brněnský GAROMA+ maratón
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz