Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019

Jméno Oddíl Body
Štěrba Vojislav Boh 488,0
Lajčuk Leonard Boh 442,0
Straka Martin DuP 412,0
Ingeduld Vít KomBr 350,0
Valníček Jakub I.PKO 346,0
Neliba Tadeáš LoBe 334,0
Táborský Radek Boh 317,0
Sláma Zdeněk I.PKO 310,0
Zajden Martin OSPHo 277,0
Jméno Oddíl Body
Seidlová Martina SKS 492,0
Procházková Jana SoHK 402,0
Zubalíková Lucie KomBr 374,0
Kopecká Nikola I.PKO 373,0
Pechová Markéta SlLi 365,2
Benešová Alena KomBr 310,0
Čížková Romana KomBr 292,0
Dvořáková Alžběta Boh 289,0
Procházková Pavlína SpHoř 283,3
Jméno Oddíl Body
Tikovský Denis Boh 224,0
Borovka Denis SABR 222,0
Táborský Matyáš SKS 218,0
Sabo Jiří LoBe 142,0
Stodola Marek PKPar 130,0
Reissmüller Tomáš PKPří 120,0
Chocholatý Tomáš SlPl 110,0
Tauchman Lukáš PLČB 100,0
Drahoš Jan SlPl 90,0
Jméno Oddíl Body
Poustecká Lucie TJTá 282,0
Bařinová Adéla KomBr 277,0
Seidlová Veronika Boh 242,0
Kotoučová Barbora NePK 224,0
Dvořáková Anna OSPHo 219,0
Mašková Justýna PKVM 202,0
Rálišová Veronika ZéHK 189,0
Doležalová Tereza NePK 189,0
Šidlová Anežka PKHa 150,0
Jméno Oddíl Body
Vítek Jakub PKKBr 180,0
Hajšman Petr RPl 180,0
Eybl Václav Boh 140,0
Brůna Jan PLČB 100,0
Novotný Adam PKVM 84,0
Chára Jakub Boh 80,0
Mífek Zdeněk OSPHo 79,0
Verner David AŠMB 76,0
Šimsa Radek Boh 76,0
Jméno Oddíl Body
Holíková Tereza OSPHo 212,0
Trněná Leontýna JPK 209,0
Pumannová Anna NePK 197,0
Doležalová Lara SpTřb 195,0
Dian Karolina PKHa 150,0
Dardová Nikola SpHoř 124,0
Sýkorová Tereza Anna Boh 120,0
Hrušková Anna KSPKl 104,0
Lipenská Klára NePK 77,0
Jméno Oddíl Body
Winkler Tomáš PKVM 50,0
Mareš Petr SpHoř 40,4
Mach Daniel SOPKo 40,0
Vítovec Radek RejDo 38,0
Větrovský Matěj SOPKo 36,0
Novák Matyáš NePK 34,0
Vaľko Jakub NePK 30,0
Tikovský Dominik Boh 16,0
Hrubý Vojtěch SpHoř 14,0
Jméno Oddíl Body
Pluháčková Daniela PKKBr 61,0
Myšková Eliška SOPKo 60,0
Hnátková Johana NePK 50,0
Hoření Viktorie SOPKo 40,0
Krontorádová Sára SpTřb 30,0
Strnadová Klára JiDo 30,0
Kottová Karolína NePK 25,0
Abrhámová Šárka SpHoř 19,2
Šmídovcová Karolína RPl 18,0
Název Body
I. plavecký klub otužilců Praha 3 007,3
KPSP Kometa Brno 1 406,0
Oddíl sportovního plavání Hodonín 1 178,0
Plavecký klub Havířov 1 053,6
Fides Brno 968,0
PK Slávia VŠ Plzeň 936,0
TJ Sokol Hradec Králové 834,5
SC Plavecký areál Pardubice 758,5
SK Slavia Praha 639,0
Počet uplavaných km
Štěrbová Lenka
Štěrbová Lenka
51,0
Jméno Oddíl Km
Kozubek Matěj Boh 51,0
Seidlová Martina SKS 50,5
Valníček Jakub I.PKO 47,0
Kopecká Nikola I.PKO 46,0
Pechová Markéta SlLi 46,0
Lajčuk Leonard Boh 45,0
Procházková Jana SoHK 45,0
Štěrba Vojislav Boh 41,0
Táborský Radek Boh 40,5
Počet startů
Pechová Markéta
Pechová Markéta
9 (9)
Jméno Oddíl Starty
Procházková Pavlína SpHoř 8 (8)
Mik Daniel PKHa 7 (7)
Bojceňuková Zuzana PKHa 6 (6)
Trněná Kateřina JPK 6 (6)
Trněná Leontýna JPK 6 (6)
Poustecká Lucie TJTá 6 (6)
Valníček Jakub I.PKO 6 (6)
Štěrbová Lenka Boh 6 (6)
Kozubek Matěj Boh 6 (6)
Celkový čas v závodech
Valníček Jakub
Valníček Jakub
14:34:17
Jméno Oddíl Čas
Kopecká Nikola I.PKO 14:02:34
Pechová Markéta SlLi 13:53:37
Seidlová Martina SKS 12:55:55
Procházková Pavlína SpHoř 12:19:14
Procházková Jana SoHK 12:18:58
Sláma Zdeněk I.PKO 12:12:17
Hudson Michael I.PKO 11:42:44
Táborský Radek Boh 11:29:34
Štěrbová Lenka Boh 10:50:46
Poslední aktualizace: Mistrovství ČR na 10 km, Memoriál J. Fichtla
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1978 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz