Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2018

Jméno Oddíl Body
Kouba Alois NePK 120,0
Kozubek Matěj Boh 100,0
Zach Ondřej PLČB 90,0
Čermák Václav RPl 84,0
Kútnik Ján KomBr 80,0
Šebesta David SlPl 76,0
Štěrba Vojislav Boh 72,0
Straka Martin DuP 70,0
Kupka Vojtěch USK 68,0
Jméno Oddíl Body
Štěrbová Lenka Boh 120,0
Kyselová Michaela PKKBr 120,0
Trněná Kateřina JPK 110,4
Benešová Alena KomBr 100,0
Zubalíková Lucie KomBr 90,0
Pleskotová Julie Boh 84,0
Petřeková Veronika KPSOs 80,0
Šebestová Lucie SlPl 72,0
Hauerová Petra SlPl 70,0
Jméno Oddíl Body
Skalník Marek PKKBr 140,0
Humlíček Jakub SOPKo 120,0
Uxa Lukáš LoBe 111,0
Halva Marek PKKBr 106,4
Chocholatý Tomáš SlPl 100,0
Peringer Marek KomBr 90,0
Matoušek Marek PLČB 84,0
Podracký Ondřej TJKr 72,0
Máša Matěj KomBr 70,0
Jméno Oddíl Body
Hůlková Veronika LoTr 120,0
Pluháčková Veronika PKKBr 120,0
Kotoučová Barbora NePK 111,0
Poustecká Lucie TJTá 100,0
Mikulíková Hedvika KomBr 90,0
Bojceňuková Zuzana PKHa 90,0
Osadníková Magdaléna TJKr 84,0
Říhová Barbora TJKr 80,0
Macholdová Tereza TJTá 78,0
Jméno Oddíl Body
Borovka Denis SABR 160,0
Tauchman Lukáš PLČB 120,0
Táborský Matyáš Boh 111,0
Chára Jakub Boh 106,2
Sysel Marek NePK 88,0
Brůna Jan PLČB 84,0
Kvaček Tomáš SOPKo 80,0
Eybl Václav Boh 79,0
Richter David KomBr 76,0
Jméno Oddíl Body
Dardová Nikola SpHoř 116,0
Olivová Viktorie SOPKo 100,0
Doležalová Tereza NePK 97,0
Sýkorová Tereza Anna Boh 90,0
Hrušková Anna KSPKl 90,0
Vintrová Zuzana PKKBr 86,0
Fojtíková Nikola KPSOp 84,0
Kohoutová Zdeňka KSPKl 84,0
Martínková Lenka TJKr 80,0
Jméno Oddíl Body
Hajšman Petr RPl 60,0
Verner David AŠMB 50,0
Horák Jakub RPl 38,0
Smažík Tobiáš PLČB 38,0
Suchý Dominik RPl 32,0
Hrubý Vojtěch SpHoř 14,0
Sedlák Václav KSPKl 10,0
Žaludek Martin NePK 8,0
Mareš Petr SpHoř 6,0
Jméno Oddíl Body
Hrdinová Elen NePK 50,0
Lipenská Klára NePK 40,0
Trněná Leontýna JPK 24,0
Alešová Anna KSPKl 11,2
Stará Viktorie Anna KSPKl 8,4
Jílková Patricie KSPKl 8,0
Kuzmová Natálie SpTřb 7,0
Klapalová Markéta KSPKl 6,3
Pluháčková Daniela PKKBr 6,0
Počet uplavaných km
Tikovský Denis
Tikovský Denis
16,0
Jméno Oddíl Km
Halva Marek PKKBr 12,3
Skalník Marek PKKBr 12,3
Dvořáková Alžběta Boh 11,8
Trněná Kateřina JPK 11,8
Bojceňuková Zuzana PKHa 10,5
Borovka Denis SABR 10,5
Dardová Nikola SpHoř 10,5
Doležalová Sára SpTřb 10,5
Doležalová Tereza NePK 10,5
Počet startů
Dvořáková Alžběta
Dvořáková Alžběta
4 (4)
Jméno Oddíl Starty
Trněná Kateřina JPK 4 (4)
Tikovský Denis Boh 4 (4)
Chára Jakub Boh 3 (3)
Kyselová Michaela PKKBr 3 (3)
Halva Marek PKKBr 3 (3)
Skalník Marek PKKBr 3 (3)
Trněná Leontýna JPK 2 (2)
Brus Jiří LoTr 2 (2)
Dvořáková Veronika PKHK 2 (2)
Celkový čas v závodech
Tikovský Denis
Tikovský Denis
03:49:54
Jméno Oddíl Čas
Trněná Kateřina JPK 03:15:56
Halva Marek PKKBr 03:01:22
Dvořáková Alžběta Boh 03:00:56
Táborský Matyáš Boh 02:57:41
Vintrová Zuzana PKKBr 02:53:11
Hrušková Anna KSPKl 02:50:23
Doležalová Tereza NePK 02:48:45
Lhotáková Eliška SpHoř 02:43:32
Macholdová Tereza TJTá 02:43:00
Poslední aktualizace: Námořní míle 2018
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1983 - 2018 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz