Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

Podzimní rožeň, Superfinále žactva a kadetů - Mělice II., 08.09.2019

Pořadatel: SCPA Pardubice
Ředitel závodu: Aleš Rucký
Vrchní rozhodčí: Michal Moravec
Delegát: Jan Srb
Teplota vzduchu: 15 °C
Teplota vody: 21 °C

Výsledky kategorie: Starší žáci

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Vítek Jakub
2006 PKKBr 00:58:33.2 84 A 08.09.2019 5 km -
2. Chára Jakub
2006 Boh 00:58:42.0 70 A 08.09.2019 5 km -
3. Hajšman Petr
2007 RPl 01:00:19.8 63 B 08.09.2019 5 km -
4. Verner David
2007 AŠMB 01:00:34.7 58,8 B 08.09.2019 5 km -
5. Šimsa Radek
2006 Boh 01:00:54.6 56 A 08.09.2019 5 km -
6. Vyhlídal Filip
2006 SOPKo 01:00:57.6 53,2 A 08.09.2019 5 km -
7. Břinčil Mirek
2006 SOPKo 01:01:07.6 50,4 A 08.09.2019 5 km -
8. Eybl Václav
2006 Boh 01:01:49.8 49 A 08.09.2019 5 km -
9. Pavlíček Filip
2007 SOPKo 01:04:43.5 47,6 B 08.09.2019 5 km -
10. Šimsa Ondřej
2006 Boh 01:06:29.9 46,2 A 08.09.2019 5 km -
11. Veselský Vojtěch
2006 NePK 01:09:20.8 44,8 A 08.09.2019 5 km -
12. Musil Giulio
2006 SOPKo 01:09:45.9 43,4 A 08.09.2019 5 km -
13. Juhás Radek
2006 NePK 01:09:58.9 42 A 08.09.2019 5 km -
14. Bojceňuk Jakub
2007 PKHa 01:14:28.4 40,6 B 08.09.2019 5 km -
15. Vrána Robin
2007 PKHa 01:15:17.6 39,2 B 08.09.2019 5 km -
16. Mífek Zdeněk
2007 OSPHo 01:19:42.1 37,8 B 08.09.2019 5 km -
17. Fussek Daniel
2006 PKHa 01:19:56.3 36,4 A 08.09.2019 5 km -

Výsledky kategorie: Starší žačky

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Holíková Tereza
2006 OSPHo 01:00:18.1 84 A 08.09.2019 5 km -
2. Kadlecová Rozálie
2006 ZéHK 01:00:19.9 70 A 08.09.2019 5 km -
3. Pumannová Anna
2006 NePK 01:00:22.6 63 A 08.09.2019 5 km -
4. Fabíková Nela
2007 PKHa 01:02:58.7 58,8 B 08.09.2019 5 km -
5. Hrušková Anna
2006 SABR 01:05:29.9 56 A 08.09.2019 5 km -
6. Dian Karolina
2006 PKHa 01:05:36.5 53,2 A 08.09.2019 5 km -
7. Pleskotová Karolína
2007 ZéHK 01:09:22.8 50,4 B 08.09.2019 5 km -
8. Bendová Kateřina
2007 SOPKo 01:10:06.0 49 B 08.09.2019 5 km -
9. Novotná Leona
2006 KPSOp 01:11:30.1 47,6 A 08.09.2019 5 km -
10. Lipenská Klára
2007 NePK 01:16:56.4 46,2 B 08.09.2019 5 km -
11. Hrdinová Elen
2007 NePK 01:17:01.8 44,8 B 08.09.2019 5 km -
12. Trněná Leontýna
2007 JPK 02:17:38.9 43,4 B 08.09.2019 5 km -
Poslední aktualizace: Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz