Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

Podzimní rožeň, Superfinále žactva a kadetů - Mělice II., 08.09.2019

Pořadatel: SCPA Pardubice
Ředitel závodu: Aleš Rucký
Vrchní rozhodčí: Michal Moravec
Delegát: Jan Srb
Teplota vzduchu: 15 °C
Teplota vody: 21 °C

Výsledky kategorie: Muži

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Žaludek Ondřej
2002 NePK 00:54:45.8 72 mld 08.09.2019 5 km -
2. Vašata Michal
2002 PKKBr 00:55:27.7 60 mld 08.09.2019 5 km -
3. Lhotka Michal
2000 AŠMB 00:58:14.3 54 sd 08.09.2019 5 km -
4. Skalník Marek
2003 PKKBr 00:58:21.5 50,4 mld 08.09.2019 5 km -
5. Kouba Alois
1999 NePK 00:59:02.5 48 muž 08.09.2019 5 km -
6. Slezák Jakub
2003 OSPHo 00:59:34.3 45,6 mld 08.09.2019 5 km -
7. Matěna Petr
1962 SCPAP 01:01:03.0 43,2 MG 08.09.2019 5 km -
8. Mik Pavel
1971 PKHa 01:05:14.4 42 ME 08.09.2019 5 km -
9. Jedlička Marek
1978 OSPHo 01:05:15.2 40,8 MD 08.09.2019 5 km -
10. Mik Daniel
1997 PKHa 01:05:54.5 39,6 muž 08.09.2019 5 km -
11. Válek David
2003 PKHa 01:08:14.5 38,4 mld 08.09.2019 5 km -
12. Zajden Martin
1982 OSPHo 01:09:48.1 37,2 MC 08.09.2019 5 km -
13. Dvořáček Pavel
1974 OSPHo 01:10:31.4 36 ME 08.09.2019 5 km -
14. Valníček Jakub
1970 I.PKO 01:13:05.0 34,8 ME 08.09.2019 5 km -
15. Prokop Jan
1970 I.PKO 01:13:42.7 33,6 ME 08.09.2019 5 km -
16. Brauner Michal
1985 I.PKO 01:13:47.6 32,4 MB 08.09.2019 5 km -
17. Dvořáček Tomáš
2002 OSPHo 01:16:29.3 31,2 mld 08.09.2019 5 km -
18. Hudson Michael
1974 I.PKO 01:16:31.9 30 ME 08.09.2019 5 km -
19. Vandrovec Aleš
1970 UnOl 01:17:06.0 28,8 MF 08.09.2019 5 km -
20. Juška Jiří
1970 SCPAP 01:25:17.3 27,6 ME 08.09.2019 5 km -
21. Krupička Martin
1976 I.PKO 01:25:25.9 26,4 MD 08.09.2019 5 km -
22. Mífek Miroslav
1977 OSPHo 01:35:28.1 25,2 MD 08.09.2019 5 km -
23. Spurný Robert
1973 TJHod 01:35:51.8 24 ME 08.09.2019 5 km -
24. Bojceňuk Michal
1973 PKHa 01:44:33.5 23,4 ME 08.09.2019 5 km -
25. Kuřina Jiří
1960 SoHK 01:44:41.5 22,8 MG 08.09.2019 5 km -
26. Paseka Miloš
1971 I.PKO 01:55:12.5 22,2 ME 08.09.2019 5 km -
27. Čečil Milan
1965 SKNá 01:55:23.5 21,6 MF 08.09.2019 5 km -
28. Pinta Pavel
1956 I.PKO 02:08:26.3 21 MH 08.09.2019 5 km -
29. Kosař František
1948 I.PKO 02:08:51.5 20,4 MJ 08.09.2019 5 km -

Výsledky kategorie: Ženy

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Nováková Renata
1997 SCPAP 01:08:55.2 60 žena 08.09.2019 5 km -
2. Reisskup Barbara
1971 PKHa 01:13:42.7 50 ME 08.09.2019 5 km -
3. Pechová Markéta
1979 SlLi 01:14:24.7 45 MD 08.09.2019 5 km -
4. Spurná Karolína
2003 TJHod 01:14:41.9 42 mld 08.09.2019 5 km -
5. Řezníčková Jana
1974 SCPAP 01:19:31.9 40 ME 08.09.2019 5 km -
6. Mífková Zdeňka
1978 OSPHo 01:19:49.9 38 MD 08.09.2019 5 km -
7. Dyková Kristýna
1987 I.PKO 01:22:05.7 36 MB 08.09.2019 5 km -
8. Miková Vendula
2002 PKHa 01:30:07.2 35 mld 08.09.2019 5 km -
9. Hlavínová Jana
1986 FiBr 01:32:12.5 34 MB 08.09.2019 5 km -
10. Srbová Radmila
1976 Boh 01:42:58.8 33 MD 08.09.2019 5 km -
11. Novotná Mirka
1964 SoHK 01:50:13.5 32 MG 08.09.2019 5 km -
Poslední aktualizace: Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz