Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

O pohár Lídy Jelínkové - Mělice, 07.09.2019

Pořadatel: SCPA Pardubice
Ředitel závodu: Jan Knotek
Vrchní rozhodčí: Michal Moravec
Delegát: Jan Srb
Teplota vzduchu: 15 °C
Teplota vody: 21 °C

Výsledky kategorie: Muži

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Ingeduld Vít
1994 KomBr 02:57:25.1 192 MA 07.09.2019 15 km -
2. Suk Maxim
2002 SOPKo 03:04:23.7 168 mld 07.09.2019 15 km -
3. Straka Martin
2000 Boh 03:05:09.7 156 sd 07.09.2019 15 km -
4. Štěrba Vojislav
2001 Boh 03:06:51.7 144 sd 07.09.2019 15 km -
5. Lajčuk Leonard
2000 Boh 03:30:58.9 138 sd 07.09.2019 15 km -
6. Juna Michal
2001 TJKr 03:37:00.9 132 sd 07.09.2019 15 km -
7. Skalník Marek
2003 PKKBr 03:48:15.8 126 mld 07.09.2019 15 km -
8. Kysilka Josef
1971 Boh 03:53:49.6 120 ME 07.09.2019 15 km -
9. Vašata Michal
2002 PKKBr 04:01:05.4 116,4 mld 07.09.2019 15 km -
10. Rucký Aleš
1971 SCPAP 04:01:06.2 112,8 ME 07.09.2019 15 km -
11. Matěna Petr
1962 SCPAP 04:01:15.4 109,2 MG 07.09.2019 15 km -
12. Mik Daniel
1997 PKHa 04:10:29.1 105,6 muž 07.09.2019 15 km -
13. Mik Pavel
1971 PKHa 04:10:45.0 103,2 ME 07.09.2019 15 km -
14. Jedlička Marek
1978 OSPHo 04:14:22.7 100,8 MD 07.09.2019 15 km -
15. Slezák Jakub
2003 OSPHo 04:19:05.1 98,4 mld 07.09.2019 15 km -
16. Zajden Martin
1982 OSPHo 04:32:03.5 96 MC 07.09.2019 15 km -
17. Válek David
2003 PKHa 04:32:55.7 93,6 mld 07.09.2019 15 km -
18. Valníček Jakub
1970 I.PKO 04:39:37.3 91,2 ME 07.09.2019 15 km -
19. Teslík David
1969 PKHa 04:49:41.1 88,8 MF 07.09.2019 15 km -
20. Dvořáček Pavel
1974 OSPHo 04:49:44.4 86,4 ME 07.09.2019 15 km -
21. Brauner Michal
1985 I.PKO 04:51:50.5 84 MB 07.09.2019 15 km -
22. Pék Dezider
1973 SoHK 05:08:33.6 82,8 ME 07.09.2019 15 km -
23. Hudson Michael
1974 I.PKO 05:28:19.4 81,6 ME 07.09.2019 15 km -
24. Pék Ondrej
1973 SoHK 05:35:44.8 80,4 ME 07.09.2019 15 km -
- Dvořáček Tomáš
2002 OSPHo DNF 0 mld 07.09.2019 15 km -
- Šugár Martin
1971 SoHK OTL 0 ME 07.09.2019 15 km -

Výsledky kategorie: Ženy

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Zubalíková Lucie
2002 KomBr 03:16:21.3 160 mld 07.09.2019 15 km -
2. Soukupová Pavlína
2000 SlPl 03:35:51.8 140 sd 07.09.2019 15 km -
3. Machýčková Magdaléna
2002 SlOp 03:40:11.4 130 mld 07.09.2019 15 km -
4. Horáková Alžběta
2001 SlOp 03:53:17.6 120 sd 07.09.2019 15 km -
5. Seidlová Miriam
2003 SKS 04:31:23.2 115 mld 07.09.2019 15 km -
6. Pechová Markéta
1979 SlLi 04:41:17.2 110 MD 07.09.2019 15 km -
7. Mífková Zdeňka
1978 OSPHo 05:07:11.8 105 MD 07.09.2019 15 km -
8. Hlavínová Jana
1986 FiBr 05:26:32.1 100 MB 07.09.2019 15 km -
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz