Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

Mistrovství ČR na 5 km, 20 km a štafet - Račice, 24.08.2019 - 25.08.2019

Pořadatel: TJ Bohemians Praha - oddíl plavání
Ředitel závodu: Jan Srb
Vrchní rozhodčí: Petr Hubal
Delegát: Petr Bukal
Teplota vzduchu: 24 / 26 °C
Teplota vody: 23 / 22.5 °C

Výsledky kategorie: Starší žáci

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Řezníček Václav
2006 ZéHK 01:12:42.6 60 A 24.08.2019 5 km -
2. Hajšman Petr
2007 RPl 01:12:59.3 50 B 24.08.2019 5 km -
3. Verner David
2007 AŠMB 01:14:05.9 45 B 24.08.2019 5 km -
4. Chára Jakub
2006 Boh 01:14:11.7 42 A 24.08.2019 5 km -
5. Břinčil Mirek
2006 SOPKo 01:14:56.2 40 A 24.08.2019 5 km -
6. Vítek Jakub
2006 PKKBr 01:17:19.1 38 A 24.08.2019 5 km -
7. Smažík Tobiáš
2007 PLČB 01:19:00.9 36 B 24.08.2019 5 km -
8. Veselský Vojtěch
2006 NePK 01:26:08.8 35 A 24.08.2019 5 km -
9. Bojceňuk Jakub
2007 PKHa 01:26:27.3 34 B 24.08.2019 5 km -
10. Vltavský Jakub
2006 KPSOp 01:29:35.3 33 A 24.08.2019 5 km -
11. Mífek Zdeněk
2007 OSPHo 01:31:14.5 32 B 24.08.2019 5 km -
12. Juhás Radek
2006 NePK 01:31:26.6 31 A 24.08.2019 5 km -

Výsledky kategorie: Starší žačky

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Sýkorová Tereza Anna
2006 Boh 01:09:17.6 60 A 24.08.2019 5 km -
2. Kadlecová Rozálie
2006 ZéHK 01:10:10.0 50 A 24.08.2019 5 km -
3. Holíková Tereza
2006 OSPHo 01:12:44.2 45 A 24.08.2019 5 km -
4. Doležalová Lara
2006 SpTřb 01:13:12.1 42 A 24.08.2019 5 km -
5. Dardová Nikola
2006 SpHoř 01:13:14.3 40 A 24.08.2019 5 km -
6. Zimová Sabina
2006 ZéHK 01:14:33.7 38 A 24.08.2019 5 km -
7. Trněná Leontýna
2007 JPK 01:15:09.3 36 B 24.08.2019 5 km -
8. Fabíková Nela
2007 PKHa 01:15:25.2 35 B 24.08.2019 5 km -
9. Pumannová Anna
2006 NePK 01:17:22.5 34 A 24.08.2019 5 km -
10. Hrušková Anna
2006 SABR 01:22:25.8 33 A 24.08.2019 5 km -
11. Dian Karolina
2006 PKHa 01:23:35.3 32 A 24.08.2019 5 km -
12. Bálková Kateřina
2006 PKPří 01:24:03.0 31 A 24.08.2019 5 km -
13. Pospíšilová Nikola
2006 PKPří 01:25:30.1 30 A 24.08.2019 5 km -
14. Karasová Anna
2006 PKPří 01:31:40.1 29 A 24.08.2019 5 km -
15. Hrdinová Elen
2007 NePK 01:37:57.2 28 B 24.08.2019 5 km -
16. Lipenská Klára
2007 NePK 01:38:03.3 27 B 24.08.2019 5 km -
17. Kalivodová Nikita
2007 Boh 01:41:37.6 26 B 24.08.2019 5 km -
18. Kuzmová Natálie
2007 SpTřb 01:44:21.4 25 B 24.08.2019 5 km -
19. Nelibová Karolína Emma
2007 LoBe 01:55:26.8 24 B 24.08.2019 5 km -
Poslední aktualizace: Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz