Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

Mistrovství ČR na 5 km, 20 km a štafet - Račice, 24.08.2019 - 25.08.2019

Pořadatel: TJ Bohemians Praha - oddíl plavání
Ředitel závodu: Jan Srb
Vrchní rozhodčí: Petr Hubal
Delegát: Petr Bukal
Teplota vzduchu: 24 / 26 °C
Teplota vody: 23 / 22.5 °C

Výsledky kategorie: Muži

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Kozubek Matěj
1996 Boh 00:54:25.5 120 muž 24.08.2019 5 km [diplom]
2. Ingeduld Vít
1994 KomBr 00:54:28.7 100 MA 24.08.2019 5 km [diplom]
3. Micka Jan
1995 USK 00:54:37.7 90 muž 24.08.2019 5 km [diplom]
4. Štěrba Vojislav
2001 Boh 00:54:46.7 84 sd 24.08.2019 5 km [diplom]
5. Straka Martin
2000 Boh 00:55:10.5 80 sd 24.08.2019 5 km [diplom]
5. Plavecký klub Příbram B
0 PKPří 01:07:38.8 80 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
6. Šebesta David
1999 SlPl 00:55:13.9 76 muž 24.08.2019 5 km [diplom]
7. Landsmann Jiří
1998 USK 00:55:35.4 72 muž 24.08.2019 5 km [diplom]
8. Peciar Tomáš
2002 KomBr 00:55:50.3 70 mld 24.08.2019 5 km [diplom]
9. Ludvík Tomáš
1999 LoBe 00:55:53.4 68 muž 24.08.2019 5 km [diplom]
10. Ludvík David
2002 LoBe 00:55:55.1 66 mld 24.08.2019 5 km [diplom]
11. Suk Maxim
2002 SOPKo 00:55:55.5 64 mld 24.08.2019 5 km [diplom]
12. Kačerovský Jakub
2001 USK 00:56:38.5 62 sd 24.08.2019 5 km [diplom]
13. Juna Tomáš
2001 TJKr 01:00:54.6 60 sd 24.08.2019 5 km [diplom]
14. Matoušek Marek
2003 PLČB 01:01:09.2 58 mld 24.08.2019 5 km [diplom]
15. Lajčuk Leonard
2000 Boh 01:03:31.3 56 sd 24.08.2019 5 km [diplom]
16. Slaboch Matěj
2001 USK 01:03:57.6 54 sd 24.08.2019 5 km [diplom]
17. Humlíček Jakub
2003 SOPKo 01:03:59.7 52 mld 24.08.2019 5 km [diplom]
18. Novotný Matyáš
2001 USK 01:04:00.0 50 sd 24.08.2019 5 km [diplom]
19. Skalník Marek
2003 PKKBr 01:05:43.8 48 mld 24.08.2019 5 km [diplom]
20. Grošek Luboš
1980 UnBr 01:05:51.7 46 MC 24.08.2019 5 km [diplom]
21. Lhotka Michal
2000 AŠMB 01:06:51.4 44 sd 24.08.2019 5 km [diplom]
22. Vašata Michal
2002 PKKBr 01:06:52.1 42 mld 24.08.2019 5 km [diplom]
23. Žaludek Ondřej
2002 NePK 01:06:52.7 40 mld 24.08.2019 5 km [diplom]
24. Svatoň Karel
1990 PKPří 01:08:27.3 39 MA 24.08.2019 5 km [diplom]
25. Kysilka Josef
1971 Boh 01:09:43.7 38 ME 24.08.2019 5 km [diplom]
26. Slezák Jakub
2003 OSPHo 01:10:30.2 37 mld 24.08.2019 5 km [diplom]
27. Matěna Petr
1962 SCPAP 01:10:44.0 36 MG 24.08.2019 5 km [diplom]
28. Horvát Petr
1994 PKZá 01:11:17.7 35 MA 24.08.2019 5 km [diplom]
29. Kareš Petr
2000 PKPří 01:13:20.4 34 sd 24.08.2019 5 km [diplom]
30. Mašláň Jiří
1983 UnBr 01:15:22.1 33 MC 24.08.2019 5 km [diplom]
31. Černý Radek
1984 NePK 01:16:00.9 32 MC 24.08.2019 5 km [diplom]
32. Bašek Dominik
2003 USK 01:16:12.2 31 mld 24.08.2019 5 km [diplom]
33. Válek David
2003 PKHa 01:16:28.0 30 mld 24.08.2019 5 km [diplom]
34. Slanina Michal
1990 FiBr 01:16:36.9 29 MA 24.08.2019 5 km [diplom]
35. Jedlička Marek
1978 OSPHo 01:17:43.6 28 MD 24.08.2019 5 km [diplom]
36. Mrůzek Alexander
1965 UnBr 01:18:02.2 27 MF 24.08.2019 5 km [diplom]
37. Fridrich Martin
1973 SlPl 01:18:40.8 26 ME 24.08.2019 5 km [diplom]
38. Smažík Michal
1975 PLČB 01:19:59.4 25 MD 24.08.2019 5 km [diplom]
39. Juna Radomír
1971 TJKr 01:20:31.5 24 ME 24.08.2019 5 km [diplom]
40. Mak Chun Kong
1986 I.PKO 01:23:47.6 23 MB 24.08.2019 5 km [diplom]
41. Dvořáček Pavel
1974 OSPHo 01:25:48.8 22 ME 24.08.2019 5 km [diplom]
42. Smisitel Ondřej
1994 FiBr 01:26:32.6 21 MA 24.08.2019 5 km [diplom]
43. Záruba Ondřej
1986 SlCho 01:26:42.0 20 MB 24.08.2019 5 km [diplom]
44. Dvořáček Tomáš
2002 OSPHo 01:29:35.7 19,6 mld 24.08.2019 5 km [diplom]
45. Kala Jiří
1987 SpHoř 01:31:20.6 19,2 MB 24.08.2019 5 km [diplom]
46. Vymazal Michal
1957 UnBr 01:32:11.4 18,8 MH 24.08.2019 5 km [diplom]
47. Obdržal Jaroslav
2003 NePK 01:35:36.9 18,4 mld 24.08.2019 5 km [diplom]
48. Suchopa Radomír
1956 FiBr 01:36:11.0 18 MH 24.08.2019 5 km [diplom]
49. Kocánek Tomáš
1970 SlPl 01:39:04.7 17,8 ME 24.08.2019 5 km [diplom]
50. Verner Jan
1972 NePK 01:43:53.2 17,6 ME 24.08.2019 5 km [diplom]
51. Lipenský Jiří
1978 NePK 01:44:22.9 17,4 MD 24.08.2019 5 km [diplom]
52. Hanáček Martin
1976 FiBr 01:54:48.6 17,2 MD 24.08.2019 5 km [diplom]
53. Bojceňuk Michal
1973 PKHa 01:55:36.1 17 ME 24.08.2019 5 km [diplom]
54. Mihola Petr
1961 FiBr 01:55:39.9 16,8 MG 24.08.2019 5 km [diplom]
55. Kuřina Jiří
1960 SoHK 01:55:52.0 16,6 MG 24.08.2019 5 km [diplom]
56. Mífek Miroslav
1977 OSPHo 02:01:32.1 16,4 MD 24.08.2019 5 km [diplom]
57. Feda Roman
1964 SABR 02:11:42.9 16,2 MG 24.08.2019 5 km [diplom]
58. Čečil Milan
1965 SKNá 02:22:52.8 16 MF 24.08.2019 5 km [diplom]
59. Kosař František
1948 I.PKO 02:26:00.4 16 MJ 24.08.2019 5 km [diplom]
- Beneš Jiří
1988 SCPAP DNF 0 MB 24.08.2019 5 km -

Výsledky kategorie: Ženy

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Zubalíková Lucie
2002 KomBr 00:58:59.3 120 mld 24.08.2019 5 km [diplom]
2. Pleskotová Julie
2002 Boh 00:59:01.9 100 mld 24.08.2019 5 km [diplom]
3. Štěrbová Lenka
1994 Boh 00:59:06.5 90 MA 24.08.2019 5 km [diplom]
4. Petřeková Veronika
2000 KPSOs 01:00:08.8 84 sd 24.08.2019 5 km [diplom]
5. Benešová Alena
1998 KomBr 01:01:41.5 80 žena 24.08.2019 5 km [diplom]
6. Soukupová Pavlína
2000 SlPl 01:02:20.1 76 sd 24.08.2019 5 km [diplom]
7. Šebestová Lucie
2001 SlPl 01:03:22.3 72 sd 24.08.2019 5 km [diplom]
8. Doležalová Sára
2003 JPK 01:03:43.1 70 mld 24.08.2019 5 km [diplom]
9. Hauerová Petra
1999 SlPl 01:04:01.1 68 žena 24.08.2019 5 km [diplom]
10. Sýkorová Klára
2001 USK 01:04:09.1 66 sd 24.08.2019 5 km [diplom]
11. Ulipová Michaela
1997 Boh 01:07:57.0 64 žena 24.08.2019 5 km [diplom]
12. Štěrbová Michaela
1999 Boh 01:09:01.1 62 žena 24.08.2019 5 km [diplom]
13. Josefová Dominika
1995 SpsHK 01:09:19.3 60 žena 24.08.2019 5 km [diplom]
14. Kyselová Michaela
1999 PKKBr 01:11:31.4 58 žena 24.08.2019 5 km [diplom]
15. Tesaříková Anna
2001 PKKBr 01:13:46.0 56 sd 24.08.2019 5 km [diplom]
16. Furchová Lucie
2001 PKPří 01:15:37.2 54 sd 24.08.2019 5 km [diplom]
17. Vlčková Hana
1998 UnBr 01:15:49.9 52 žena 24.08.2019 5 km [diplom]
18. Marciánová Hana
2003 KomBr 01:16:03.0 50 mld 24.08.2019 5 km [diplom]
19. Gilíková Helena
1972 UnBr 01:16:09.6 48 ME 24.08.2019 5 km [diplom]
20. Jurčíková Kristýna
2003 SCPAP 01:16:10.2 46 mld 24.08.2019 5 km [diplom]
21. Okurková Magda
1991 FiBr 01:17:02.7 44 MA 24.08.2019 5 km [diplom]
22. Podešťová Radka
1999 PKKBr 01:18:16.8 42 žena 24.08.2019 5 km [diplom]
23. Čížková Romana
2001 KomBr 01:19:43.2 40 sd 24.08.2019 5 km [diplom]
24. Dvořáková Alžběta
1961 Boh 01:19:48.3 39 MG 24.08.2019 5 km [diplom]
25. Holánková Kristina
1999 SkASC 01:20:09.0 38 žena 24.08.2019 5 km [diplom]
26. Chocholatá Petra
1977 SlPl 01:20:09.0 37 MD 24.08.2019 5 km [diplom]
27. Eremiášová Radka
1978 FiBr 01:20:25.4 36 MD 24.08.2019 5 km [diplom]
28. Bálková Eliška
2003 PKPří 01:22:00.5 35 mld 24.08.2019 5 km [diplom]
29. Hromadníková Kateřina
1997 SCPAP 01:22:37.3 34 žena 24.08.2019 5 km [diplom]
30. Procházková Jana
1999 SoHK 01:23:12.3 33 žena 24.08.2019 5 km [diplom]
31. Johová Petra
1974 I.PKO 01:23:20.2 32 ME 24.08.2019 5 km [diplom]
32. Křesálková Hana
1977 UnBr 01:24:57.6 31 MD 24.08.2019 5 km [diplom]
33. Reisskup Barbara
1971 PKHa 01:28:17.0 30 ME 24.08.2019 5 km [diplom]
34. Mrůzková Pavlína
1970 UnBr 01:28:51.5 29 ME 24.08.2019 5 km [diplom]
35. Šidlová Zdeňka
1964 PKHa 01:29:47.5 28 MG 24.08.2019 5 km [diplom]
36. Procházková Zuzana
1992 I.PKO 01:30:41.6 27 MA 24.08.2019 5 km [diplom]
37. Procházková Pavlína
1964 SpHoř 01:30:54.3 26 MG 24.08.2019 5 km [diplom]
38. Řezníčková Jana
1974 SCPAP 01:32:35.8 25 ME 24.08.2019 5 km [diplom]
39. Mífková Zdeňka
1978 OSPHo 01:33:01.1 24 MD 24.08.2019 5 km [diplom]
40. Vaňátková Eva
1974 PsHCh 01:33:35.3 23 ME 24.08.2019 5 km [diplom]
41. Lhotková Lenka
1976 NePK 01:34:14.2 22 MD 24.08.2019 5 km [diplom]
42. Podmelová Eliška
1983 FiBr 01:34:51.6 21 MC 24.08.2019 5 km [diplom]
43. Hlavínová Jana
1986 FiBr 01:42:51.8 20 MB 24.08.2019 5 km [diplom]
44. Benešová Václava
1967 FiBr 01:44:40.6 19,6 MF 24.08.2019 5 km [diplom]
45. Švaříčková Gabriela
1974 FiBr 01:55:08.2 19,2 ME 24.08.2019 5 km [diplom]
46. Čápová Markéta
1976 FiBr 02:01:18.3 18,8 MD 24.08.2019 5 km [diplom]
47. Čudanová Vlasta
1950 I.PKO 02:03:38.2 18,4 MI 24.08.2019 5 km [diplom]
48. Marková Helena
1963 FiBr 02:11:21.6 18 MG 24.08.2019 5 km [diplom]
49. Švrčková Libuše
1956 FiBr 02:31:42.1 17,8 MH 24.08.2019 5 km [diplom]
Poslední aktualizace: Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz