Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

Mistrovství ČR na 5 km, 20 km a štafet - Račice, 24.08.2019 - 25.08.2019

Pořadatel: TJ Bohemians Praha - oddíl plavání
Ředitel závodu: Jan Srb
Vrchní rozhodčí: Petr Hubal
Delegát: Petr Bukal
Teplota vzduchu: 24 / 26 °C
Teplota vody: 23 / 22.5 °C

Výsledky kategorie: Kadeti

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Chocholatý Tomáš
2004 SlPl 00:55:45.0 120 K1 24.08.2019 5 km [diplom]
2. Reissmüller Tomáš
2005 PKPří 00:57:22.1 100 K2 24.08.2019 5 km [diplom]
3. Chalupník Jiří
2004 SCPAP 01:03:51.3 90 K1 24.08.2019 5 km [diplom]
4. Tikovský Denis
2005 Boh 01:04:12.9 84 K2 24.08.2019 5 km [diplom]
5. Lahoda David
2005 Boh 01:06:54.2 80 K2 24.08.2019 5 km [diplom]
6. Máša Matěj
2004 KomBr 01:06:58.2 76 K1 24.08.2019 5 km [diplom]
7. Borovka Denis
2005 SABR 01:08:21.8 72 K2 24.08.2019 5 km [diplom]
8. Halva Marek
2004 PKKBr 01:08:30.0 70 K1 24.08.2019 5 km [diplom]
9. Sabo Jiří
2004 LoBe 01:08:42.4 68 K1 24.08.2019 5 km [diplom]
10. Richter David
2005 KomBr 01:16:51.1 66 K2 24.08.2019 5 km [diplom]
11. Vaľko Marek
2004 NePK 01:16:53.2 64 K1 24.08.2019 5 km [diplom]
12. Doležal Alexandr
2004 KomBr 01:16:53.2 62 K1 24.08.2019 5 km [diplom]
13. Peklanský Tomáš
2004 PKHa 01:16:55.4 60 K1 24.08.2019 5 km [diplom]
14. Štajgr Milan
2005 PKPří 01:20:31.1 58 K2 24.08.2019 5 km [diplom]
15. Gec Matyáš
2004 PKKBr 01:23:50.8 56 K1 24.08.2019 5 km [diplom]
16. Srb Štěpán
2004 Boh 01:27:59.9 54 K1 24.08.2019 5 km [diplom]
17. Hojda Patrik
2004 JiDo 01:33:49.8 52 K1 24.08.2019 5 km [diplom]

Výsledky kategorie: Kadetky

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Červenková Kateřina
2004 PKPří 01:03:23.0 120 K1 24.08.2019 5 km [diplom]
2. Bartošová Denisa
2005 SKS 01:05:12.0 100 K2 24.08.2019 5 km [diplom]
3. Červenková Denisa
2004 PKPří 01:08:32.7 90 K1 24.08.2019 5 km [diplom]
4. Lelková Blanka
2004 SOPKo 01:09:08.4 84 K1 24.08.2019 5 km [diplom]
5. Seidlová Veronika
2005 Boh 01:09:34.3 80 K2 24.08.2019 5 km [diplom]
6. Kotoučová Barbora
2004 NePK 01:11:15.4 76 K1 24.08.2019 5 km [diplom]
7. Rálišová Veronika
2005 ZéHK 01:11:34.6 72 K2 24.08.2019 5 km [diplom]
8. Mašková Justýna
2005 PKVM 01:11:59.2 70 K2 24.08.2019 5 km [diplom]
9. Poustecká Lucie
2004 TJTá 01:12:34.4 68 K1 24.08.2019 5 km [diplom]
10. Fojtíková Nikola
2005 KPSOp 01:13:20.2 66 K2 24.08.2019 5 km [diplom]
11. Varmužová Lucie
2004 KomBr 01:15:50.3 64 K1 24.08.2019 5 km [diplom]
12. Krumlová Alžběta
2004 JiDo 01:16:02.6 62 K1 24.08.2019 5 km [diplom]
13. Šidlová Anežka
2005 PKHa 01:16:29.7 60 K2 24.08.2019 5 km [diplom]
14. Dvořáková Anna
2004 OSPHo 01:17:03.9 58 K1 24.08.2019 5 km [diplom]
15. Hasilová Monika
2004 OSPHo 01:17:16.0 56 K1 24.08.2019 5 km [diplom]
16. Chocholatá Kateřina
2005 SlPl 01:18:19.7 54 K2 24.08.2019 5 km [diplom]
17. Čížková Dominika
2004 KomBr 01:18:28.7 52 K1 24.08.2019 5 km [diplom]
18. Doležalová Tereza
2005 NePK 01:19:17.9 50 K2 24.08.2019 5 km [diplom]
19. Bařinová Adéla
2004 KomBr 01:19:21.2 48 K1 24.08.2019 5 km [diplom]
20. Víchová Tereza
2005 PKVM 01:22:02.9 46 K2 24.08.2019 5 km [diplom]
21. Vintrová Zuzana
2005 PKKBr 01:25:21.1 44 K2 24.08.2019 5 km [diplom]
22. Hrdinová Natálie
2005 NePK 01:25:41.1 42 K2 24.08.2019 5 km [diplom]
23. Čurajová Martina
2005 PKHa 01:36:34.3 40 K2 24.08.2019 5 km [diplom]
- Vítovcová Adéla
2004 SlPl DNF 0 K1 24.08.2019 5 km -
Poslední aktualizace: Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz