Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

Mistrovství ČR na 5 km, 20 km a štafet - Račice, 24.08.2019 - 25.08.2019

Pořadatel: TJ Bohemians Praha - oddíl plavání
Ředitel závodu: Jan Srb
Vrchní rozhodčí: Petr Hubal
Delegát: Petr Bukal
Teplota vzduchu: 24 / 26 °C
Teplota vody: 23 / 22.5 °C
Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Bohemians Praha A
0 Boh 00:58:31.9 120 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
2. Kometa Brno A
0 KomBr 00:58:48.6 100 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
3. Bohemians Praha B
0 Boh 01:03:54.2 90 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
4. Sportovní oddíl plavání Kolín A
0 SOPKo 01:05:11.9 84 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
6. Klub plavecké školy Krokodýl Brno A
0 PKKBr 01:10:53.2 76 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
7. Kometa Brno B
0 KomBr 01:11:35.9 72 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
8. Bohemians Praha D
0 Boh 01:13:48.9 70 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
9. Universita Brno A
0 UnBr 01:14:16.0 68 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
10. Neratovický plavecký klub C
0 NePK 01:14:26.7 66 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
11. Klub plavecké školy Krokodýl Brno B
0 PKKBr 01:14:34.7 64 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
12. Plavecký klub Příbram A
0 PKPří 01:15:04.8 62 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
13. Oddíl sportovního plavání Hodonín A
0 OSPHo 01:15:29.9 60 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
14. Plavecký klub Havířov A
0 PKHa 01:17:31.6 58 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
15. FIDES Brno A
0 FiBr 01:17:34.4 56 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
16. SC Plavecký areál Pardubice A
0 SCPAP 01:18:38.7 54 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
17. I. plavecký klub otužilců Praha A
0 I.PKO 01:19:39.1 52 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
18. Plavecký klub Havířov B
0 PKHa 01:20:47.5 50 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
19. Neratovický plavecký klub D
0 NePK 01:21:14.6 48 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
20. Oddíl Sportovního plavání Hodonín C
0 OSPHo 01:21:43.2 46 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
21. Spartak Třebíč A
0 SpTřb 01:23:22.1 44 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
22. Plavecký klub Havířov C
0 PKHa 01:23:27.6 42 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
23. Universita Brno B
0 UnBr 01:24:26.9 40 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
24. Neratovický plavecký klub B
0 NePK 01:24:35.7 39 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
25. Oddíl sportovního plavání Hodonín B
0 OSPHo 01:28:48.2 38 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
26. I. plavecký klub otužilců Praha B
0 I.PKO 01:29:51.1 37 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
27. Neratovický plavecký klub A
0 NePK 01:34:31.9 36 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
28. Neratovický Plavecký Klub E
0 NePK 01:36:09.1 35 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
29. Bohemians Praha E
0 Boh 01:42:22.2 34 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
30. Plavecký Klub Havířov D
0 PKHa 01:44:10.0 33 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
31. FIDES Brno B
0 FiBr 01:51:34.4 32 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
32. FIDES Brno C
0 FiBr 01:56:02.1 31 štafeta 24.08.2019 5 km [diplom]
- Slávia VŠ Plzeň A
0 SlPl DSQ 0 štafeta 24.08.2019 5 km -
- FIDES Brno D
0 FiBr DSQ 0 štafeta 24.08.2019 5 km -
MS Bohemians Praha C
0 Boh 01:05:58.1 0 štafeta 24.08.2019 5 km -
MS Kometa Brno C
0 KomBr 01:15:39.3 0 štafeta 24.08.2019 5 km -
MS SC Plavecký areál Pardubice B
0 SCPAP 01:18:11.2 0 štafeta 24.08.2019 5 km -
MS Neratovický plavecký klub F
0 NePK 01:58:51.9 0 štafeta 24.08.2019 5 km -
MS FIDES Brno E
0 FiBr 02:00:46.0 0 štafeta 24.08.2019 5 km -
Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
Poslední aktualizace: Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz