Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

Mistrovství ČR na 5 km, 20 km a štafet - Račice, 24.08.2019 - 25.08.2019

Pořadatel: TJ Bohemians Praha - oddíl plavání
Ředitel závodu: Jan Srb
Vrchní rozhodčí: Petr Hubal
Delegát: Petr Bukal
Teplota vzduchu: 24 / 26 °C
Teplota vody: 23 / 22.5 °C

Výsledky kategorie: Muži

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Šebesta David
1999 SlPl 00:39:16.2 30 muž 25.08.2019 3 km -
2. Krček Jakub
2002 SlPl 00:40:47.1 25 mld 25.08.2019 3 km -
3. Smrček Ondřej
2002 MoP 00:41:49.6 20 mld 25.08.2019 3 km -
4. Lahoda Jakub
2000 Boh 00:42:16.8 18 sd 25.08.2019 3 km -
5. Vašata Michal
2002 PKKBr 00:43:37.3 17 mld 25.08.2019 3 km -
6. Grošek Luboš
1980 UnBr 00:43:46.6 16 MC 25.08.2019 3 km -
7. Žaludek Ondřej
2002 NePK 00:44:38.5 15 mld 25.08.2019 3 km -
8. Svatoň Karel
1990 PKPří 00:45:32.2 14 MA 25.08.2019 3 km -
9. Svoboda Jan
2000 NePK 00:48:14.0 13 sd 25.08.2019 3 km -
10. Smažík Michal
1975 PLČB 00:51:46.7 12 MD 25.08.2019 3 km -
11. Mrůzek Alexander
1965 UnBr 00:52:07.6 11 MF 25.08.2019 3 km -
12. Valníček Jakub
1970 I.PKO 00:56:15.2 10 ME 25.08.2019 3 km -
13. Prokop Jan
1970 I.PKO 00:56:40.9 9,5 ME 25.08.2019 3 km -
14. Vymazal Michal
1957 UnBr 01:01:06.1 9 MH 25.08.2019 3 km -
15. Novák Jiří
1969 NePK 01:04:45.5 8,5 MF 25.08.2019 3 km -
16. Mífek Miroslav
1977 OSPHo 01:17:02.5 8 MD 25.08.2019 3 km -
17. Feda Roman
1964 SABR 01:23:32.0 7,5 MG 25.08.2019 3 km -
18. Dvořák Jan
1972 I.PKO 01:23:45.8 7 ME 25.08.2019 3 km -
19. Čečil Milan
1965 SKNá 01:33:35.1 6,5 MF 25.08.2019 3 km -
20. Drážník Jiří
1949 I.PKO 02:10:29.7 6 MJ 25.08.2019 3 km -

Výsledky kategorie: Ženy

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Seemanová Barbora
2000 MoP 00:42:16.9 30 sd 25.08.2019 3 km -
2. Hauerová Petra
1999 SlPl 00:42:17.2 25 žena 25.08.2019 3 km -
3. Elhenická Martina
1993 LoTr 00:42:17.4 20 MA 25.08.2019 3 km -
4. Geržová Dominika
1999 KPSOs 00:43:38.3 18 žena 25.08.2019 3 km -
5. Matošková Kateřina
2001 SPKLi 00:44:06.5 17 sd 25.08.2019 3 km -
6. Kyselová Michaela
1999 PKKBr 00:45:34.3 16 žena 25.08.2019 3 km -
7. Tesaříková Anna
2001 PKKBr 00:48:31.1 15 sd 25.08.2019 3 km -
8. Pechová Martina
1988 Boh 00:50:04.9 14 MB 25.08.2019 3 km -
9. Hromadníková Kateřina
1997 SCPAP 00:54:01.3 13 žena 25.08.2019 3 km -
10. Škábová Petra
1979 MoP 00:56:05.6 12 MD 25.08.2019 3 km -
11. Reisskup Barbara
1971 PKHa 00:56:31.5 11 ME 25.08.2019 3 km -
12. Mrůzková Pavlína
1970 UnBr 00:57:10.2 10 ME 25.08.2019 3 km -
13. Augustová Kateřina
1971 Boh 00:58:36.9 9,5 ME 25.08.2019 3 km -
14. Řezníčková Jana
1974 SCPAP 01:01:42.2 9 ME 25.08.2019 3 km -
15. Menoušková Nikol
1991 OSPHo 01:07:56.9 8,5 MA 25.08.2019 3 km -
16. Johová Petra
1974 I.PKO 01:19:22.5 8 ME 25.08.2019 3 km -
17. Klásková Iva
1947 I.PKO 02:12:15.5 7,5 MJ 25.08.2019 3 km -
Poslední aktualizace: Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz