Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

Mistrovství ČR na 5 km, 20 km a štafet - Račice, 24.08.2019 - 25.08.2019

Pořadatel: TJ Bohemians Praha - oddíl plavání
Ředitel závodu: Jan Srb
Vrchní rozhodčí: Petr Hubal
Delegát: Petr Bukal
Teplota vzduchu: 24 / 26 °C
Teplota vody: 23 / 22.5 °C

Výsledky kategorie: Muži

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Kozubek Matěj
1996 Boh 03:59:53.2 430 muž 25.08.2019 20 km [diplom]
2. Ingeduld Vít
1994 KomBr 04:01:05.3 380 MA 25.08.2019 20 km [diplom]
3. Straka Martin
2000 Boh 04:13:39.1 350 sd 25.08.2019 20 km [diplom]
4. Štěrba Vojislav
2001 Boh 04:13:40.0 330 sd 25.08.2019 20 km [diplom]
5. Suk Maxim
2002 SOPKo 04:21:52.6 310 mld 25.08.2019 20 km [diplom]
6. Juna Tomáš
2001 TJKr 04:30:13.2 294 sd 25.08.2019 20 km [diplom]
7. Lajčuk Leonard
2000 Boh 04:50:26.7 280 sd 25.08.2019 20 km [diplom]
8. Juna Michal
2001 TJKr 05:06:08.6 270 sd 25.08.2019 20 km [diplom]
9. Mrůzek Michael
1967 TJKr 05:19:27.6 260 MF 25.08.2019 20 km [diplom]
10. Kysilka Josef
1971 Boh 05:19:27.8 254 ME 25.08.2019 20 km [diplom]
11. Rucký Aleš
1971 SCPAP 05:25:55.9 248 ME 25.08.2019 20 km [diplom]
12. Mik Daniel
1997 PKHa 05:41:55.9 242 muž 25.08.2019 20 km [diplom]
13. Mik Pavel
1971 PKHa 05:41:59.2 236 ME 25.08.2019 20 km [diplom]
- Skalník Marek
2003 PKKBr DNF 0 mld 25.08.2019 20 km -
- Mak Chun Kong
1986 I.PKO OTL 0 MB 25.08.2019 20 km -
- Jedlička Marek
1978 OSPHo OTL 0 MD 25.08.2019 20 km -

Výsledky kategorie: Ženy

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Štěrbová Lenka
1994 Boh 04:37:29.7 430 MA 25.08.2019 20 km [diplom]
2. Soukupová Pavlína
2000 SlPl 04:44:53.5 380 sd 25.08.2019 20 km [diplom]
3. Doležalová Sára
2003 JPK 05:03:18.8 350 mld 25.08.2019 20 km [diplom]
4. Ulipová Michaela
1997 Boh 05:03:30.1 330 žena 25.08.2019 20 km [diplom]
5. Seidlová Miriam
2003 SKS 05:23:12.7 310 mld 25.08.2019 20 km [diplom]
6. Machýčková Magdaléna
2002 SlOp 05:35:21.2 294 mld 25.08.2019 20 km [diplom]
7. Horáková Alžběta
2001 SlOp 05:35:29.4 280 sd 25.08.2019 20 km [diplom]
8. Seidlová Martina
2003 SKS 05:38:21.9 270 mld 25.08.2019 20 km [diplom]
9. Čížková Romana
2001 KomBr 06:09:07.1 260 sd 25.08.2019 20 km [diplom]
10. Procházková Jana
1999 SoHK 06:18:19.7 254 žena 25.08.2019 20 km [diplom]
11. Procházková Zuzana
1992 I.PKO 06:27:22.7 248 MA 25.08.2019 20 km [diplom]
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz