Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

Mistrovství ČR na 5 km, 20 km a štafet - Račice, 24.08.2019 - 25.08.2019

Pořadatel: TJ Bohemians Praha - oddíl plavání
Ředitel závodu: Jan Srb
Vrchní rozhodčí: Petr Hubal
Delegát: Petr Bukal
Teplota vzduchu: 24 / 26 °C
Teplota vody: 23 / 22.5 °C

Výsledky kategorie: Muži

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Matoušek Marek
2003 PLČB 02:18:30.3 110 mld 25.08.2019 10 km -
2. Humlíček Jakub
2003 SOPKo 02:18:33.8 90 mld 25.08.2019 10 km -
3. Polanský Vít
1978 USK 02:29:25.7 80 MD 25.08.2019 10 km -
4. Matěna Petr
1962 SCPAP 02:31:47.1 75 MG 25.08.2019 10 km -
5. Slezák Jakub
2003 OSPHo 02:35:29.8 72 mld 25.08.2019 10 km -
6. Válek David
2003 PKHa 02:47:46.1 70 mld 25.08.2019 10 km -
7. Táborský Radek
1971 Boh 02:54:25.7 68 ME 25.08.2019 10 km -
8. Brauner Michal
1985 I.PKO 03:02:35.2 66 MB 25.08.2019 10 km -
9. Dvořáček Pavel
1974 OSPHo 03:02:40.4 64 ME 25.08.2019 10 km -
10. Teslík David
1969 PKHa 03:03:33.3 62 MF 25.08.2019 10 km -
11. Valníček Jakub
1970 I.PKO 03:12:41.7 60 ME 25.08.2019 10 km -
12. Dvořáček Tomáš
2002 OSPHo 03:19:39.6 58 mld 25.08.2019 10 km -
13. Hudson Michael
1974 I.PKO 03:30:06.9 56 ME 25.08.2019 10 km -
14. Knotek Josef
2001 SCPAP 03:39:11.4 55 sd 25.08.2019 10 km -
15. Knotek Jan
1996 SCPAP 03:52:03.7 54 muž 25.08.2019 10 km -
16. Bojceňuk Michal
1973 PKHa 04:17:09.7 53 ME 25.08.2019 10 km -
- Polanský Jiří
1978 USK DNF 0 MD 25.08.2019 10 km -

Výsledky kategorie: Ženy

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Pleskotová Julie
2002 Boh 02:03:26.0 110 mld 25.08.2019 10 km -
2. Zubalíková Lucie
2002 KomBr 02:06:53.0 90 mld 25.08.2019 10 km -
3. Šebestová Lucie
2001 SlPl 02:15:20.8 80 sd 25.08.2019 10 km -
4. Štěrbová Michaela
1999 Boh 02:30:36.6 75 žena 25.08.2019 10 km -
5. Gilíková Helena
1972 UnBr 02:46:28.3 72 ME 25.08.2019 10 km -
6. Dvořáková Alžběta
1961 Boh 02:53:30.7 70 MG 25.08.2019 10 km -
7. Šidlová Zdeňka
1964 PKHa 03:18:20.5 68 MG 25.08.2019 10 km -
8. Mífková Zdeňka
1978 OSPHo 03:22:20.4 66 MD 25.08.2019 10 km -
9. Procházková Pavlína
1964 SpHoř 03:25:39.5 64 MG 25.08.2019 10 km -
10. Hlavínová Jana
1986 FiBr 03:45:07.5 62 MB 25.08.2019 10 km -
11. Šidlová Marie
1994 PKHa 03:55:15.3 60 MA 25.08.2019 10 km -
12. Čudanová Vlasta
1950 I.PKO 04:20:04.0 58 MI 25.08.2019 10 km -
Poslední aktualizace: Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz