Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

Veselská hodinovka - Veselí nad Lužnicí, 11.08.2019

Pořadatel: INFOCENTRUM Veselí n. Lužnicí
Ředitel závodu:
Vrchní rozhodčí: Petr Hubal
Delegát: Pavel Šebesta
Teplota vzduchu: 26 °C
Teplota vody: 24.9 °C

Výsledky kategorie: Muži

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Landsmann Jiří
1998 USK 00:55:47.4 72 muž 11.08.2019 5 km -
2. Micka Jan
1995 USK 00:56:31.0 60 muž 11.08.2019 5 km -
3. Peringer Marek
2003 KomBr 01:03:07.0 54 mld 11.08.2019 5 km -
4. Matoušek Marek
2003 PLČB 01:06:42.4 50,4 mld 11.08.2019 5 km -
5. Lhotka Michal
2000 AŠMB 01:07:41.2 48 sd 11.08.2019 5 km -
6. Polanský Jiří
1978 USK 01:07:45.2 45,6 MD 11.08.2019 5 km -
7. Grošek Luboš
1980 UnBr 01:07:50.1 43,2 MC 11.08.2019 5 km -
8. Kouba Alois
1999 NePK 01:09:34.5 42 muž 11.08.2019 5 km -
9. Smažík Matyáš
2003 PLČB 01:12:19.7 40,8 mld 11.08.2019 5 km -
10. Šram Kryštof
1997 Boh 01:18:07.7 39,6 muž 11.08.2019 5 km -
11. Smažík Michal
1975 PLČB 01:18:49.1 38,4 MD 11.08.2019 5 km -
12. Mrůzek Alexander
1965 UnBr 01:20:16.6 37,2 MF 11.08.2019 5 km -
13. Fridrich Martin
1973 SlPl 01:23:06.0 36 ME 11.08.2019 5 km -
14. Záruba Ondřej
1986 SlCho 01:25:00.8 34,8 MB 11.08.2019 5 km -
15. Prokop Jan
1970 I.PKO 01:26:39.0 33,6 ME 11.08.2019 5 km -
16. Kala Jiří
1987 SpHoř 01:31:11.8 32,4 MB 11.08.2019 5 km -
17. Vymazal Michal
1957 UnBr 01:31:26.7 31,2 MH 11.08.2019 5 km -
18. Petrucha Michal
1988 FiBr 01:39:34.9 30 MB 11.08.2019 5 km -
19. Větrovský Jan
1980 SOPKo 01:40:46.3 28,8 MC 11.08.2019 5 km -
20. Obdržal Jaroslav
2003 NePK 01:41:03.9 27,6 mld 11.08.2019 5 km -
21. Suchopa Radomír
1956 FiBr 01:42:02.8 26,4 MH 11.08.2019 5 km -
22. Žižka Jiří
1980 I.PKO 01:49:36.3 25,2 MC 11.08.2019 5 km -
23. Mihola Petr
1961 FiBr 01:49:54.8 24 MG 11.08.2019 5 km -
24. Melichar Zbyněk
1949 SCPAP 01:50:05.9 23,4 MJ 11.08.2019 5 km -
25. Spurný Robert
1973 TJHod 01:51:49.6 22,8 ME 11.08.2019 5 km -
26. Hanáček Martin
1976 FiBr 01:52:20.0 22,2 MD 11.08.2019 5 km -
27. Labounek Tomáš
1981 I.PKO 01:53:34.1 21,6 MC 11.08.2019 5 km -
28. Vavřík Jaroslav
1981 I.PKO 01:57:41.7 21 MC 11.08.2019 5 km -
29. Bojceňuk Michal
1973 PKHa 01:59:52.1 20,4 ME 11.08.2019 5 km -
30. Zeman Jaroslav
1967 I.PKO 02:00:32.6 19,8 MF 11.08.2019 5 km -
31. Kulhavý Marek
1974 I.PKO 02:01:35.3 19,2 ME 11.08.2019 5 km -
32. Vanický Aleš
1974 I.PKO 02:01:40.7 18,6 ME 11.08.2019 5 km -
33. Mífek Miroslav
1977 OSPHo 02:07:23.4 18 MD 11.08.2019 5 km -
34. Krajsa Pavel
1960 FiBr 02:12:42.3 17,4 MG 11.08.2019 5 km -
35. Feda Roman
1964 SABR 02:13:00.4 16,8 MG 11.08.2019 5 km -
36. Čečil Milan
1965 SKNá 02:20:52.7 16,2 MF 11.08.2019 5 km -
37. Kosař František
1948 I.PKO 02:24:41.2 15,6 MJ 11.08.2019 5 km -
38. Pinta Pavel
1956 I.PKO 02:30:15.6 15 MH 11.08.2019 5 km -

Výsledky kategorie: Ženy

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Josefová Dominika
1995 SpsHK 01:09:26.0 60 žena 11.08.2019 5 km -
2. Landsmannová Šárka
1975 I.PKO 01:09:28.8 50 MD 11.08.2019 5 km -
3. Furchová Lucie
2001 PKPří 01:17:37.0 45 sd 11.08.2019 5 km -
4. Holánková Kristina
1999 SkASC 01:17:45.5 42 žena 11.08.2019 5 km -
5. Okurková Magda
1991 FiBr 01:17:58.8 40 MA 11.08.2019 5 km -
6. Bálková Eliška
2003 PKPří 01:23:26.9 38 mld 11.08.2019 5 km -
7. Voračková Eliška
2003 RPl 01:24:34.3 36 mld 11.08.2019 5 km -
8. Brýdlová Aneta
2002 PKVM 01:26:45.6 35 mld 11.08.2019 5 km -
9. Procházková Zuzana
1992 I.PKO 01:28:15.1 34 MA 11.08.2019 5 km -
10. Spurná Karolína
2003 TJHod 01:28:17.6 33 mld 11.08.2019 5 km -
11. Johová Petra
1974 I.PKO 01:28:32.6 32 ME 11.08.2019 5 km -
12. Mrůzková Pavlína
1970 UnBr 01:31:05.6 31 ME 11.08.2019 5 km -
13. Řezníčková Jana
1974 SCPAP 01:32:39.7 30 ME 11.08.2019 5 km -
14. Trhlíková Alexandra
1978 RejDo 01:34:40.1 29 MD 11.08.2019 5 km -
15. Miková Vendula
2002 PKHa 01:46:49.7 28 mld 11.08.2019 5 km -
16. Benešová Václava
1967 FiBr 01:46:59.0 27 MF 11.08.2019 5 km -
17. Šidlová Marie
1994 PKHa 01:47:07.0 26 MA 11.08.2019 5 km -
18. Čápová Markéta
1976 FiBr 02:04:27.9 25 MD 11.08.2019 5 km -
19. Čudanová Vlasta
1950 I.PKO 02:04:28.3 24 MI 11.08.2019 5 km -
20. Švrčková Libuše
1956 FiBr 02:30:15.2 23 MH 11.08.2019 5 km -
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz