Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

Veselská hodinovka - Veselí nad Lužnicí, 11.08.2019

Pořadatel: INFOCENTRUM Veselí n. Lužnicí
Ředitel závodu:
Vrchní rozhodčí: Petr Hubal
Delegát: Pavel Šebesta
Teplota vzduchu: 26 °C
Teplota vody: 24.9 °C

Výsledky kategorie: Muži

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Kozubek Matěj
1996 Boh 01:53:18.2 110 muž 11.08.2019 10 km -
2. Ingeduld Vít
1994 KomBr 01:53:22.2 90 MA 11.08.2019 10 km -
3. Štěrba Vojislav
2001 Boh 01:58:44.8 80 sd 11.08.2019 10 km -
4. Straka Martin
2000 Boh 01:59:11.3 75 sd 11.08.2019 10 km -
5. Šebesta David
1999 SlPl 02:07:19.3 72 muž 11.08.2019 10 km -
6. Lajčuk Leonard
2000 Boh 02:13:44.5 70 sd 11.08.2019 10 km -
7. Kysilka Josef
1971 Boh 02:25:28.0 68 ME 11.08.2019 10 km -
8. Polanský Vít
1978 USK 02:28:19.2 66 MD 11.08.2019 10 km -
9. Matěna Petr
1962 SCPAP 02:28:30.1 64 MG 11.08.2019 10 km -
10. Slezák Jakub
2003 OSPHo 02:37:13.4 62 mld 11.08.2019 10 km -
11. Mik Daniel
1997 PKHa 02:38:00.5 60 muž 11.08.2019 10 km -
12. Mik Pavel
1971 PKHa 02:38:59.7 58 ME 11.08.2019 10 km -
13. Táborský Radek
1971 Boh 02:50:00.3 56 ME 11.08.2019 10 km -
14. Zajden Martin
1982 OSPHo 02:50:46.1 55 MC 11.08.2019 10 km -
15. Sláma Zdeněk
1978 I.PKO 02:51:29.8 54 MD 11.08.2019 10 km -
16. Válek David
2003 PKHa 02:52:42.3 53 mld 11.08.2019 10 km -
17. Valníček Jakub
1970 I.PKO 02:59:02.2 52 ME 11.08.2019 10 km -
18. Brauner Michal
1985 I.PKO 03:01:12.6 51 MB 11.08.2019 10 km -
19. Dvořáček Pavel
1974 OSPHo 03:07:06.3 50 ME 11.08.2019 10 km -
20. Dvořáček Tomáš
2002 OSPHo 03:22:19.3 49 mld 11.08.2019 10 km -
21. Kohoutek Michal
1977 I.PKO 03:46:03.3 48 MD 11.08.2019 10 km -

Výsledky kategorie: Ženy

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Štěrbová Lenka
1994 Boh 02:10:34.2 110 MA 11.08.2019 10 km -
2. Soukupová Pavlína
2000 SlPl 02:11:29.9 90 sd 11.08.2019 10 km -
3. Šebestová Lucie
2001 SlPl 02:12:01.2 80 sd 11.08.2019 10 km -
4. Ulipová Michaela
1997 Boh 02:30:39.5 75 žena 11.08.2019 10 km -
5. Seidlová Miriam
2003 SKS 02:37:38.8 72 mld 11.08.2019 10 km -
6. Seidlová Martina
2003 SKS 02:42:27.7 70 mld 11.08.2019 10 km -
7. Gilíková Helena
1972 UnBr 02:44:06.4 68 ME 11.08.2019 10 km -
8. Dvořáková Alžběta
1961 Boh 02:50:05.0 66 MG 11.08.2019 10 km -
9. Pechová Markéta
1979 SlLi 02:58:23.1 64 MD 11.08.2019 10 km -
10. Čížková Romana
2001 KomBr 03:03:09.6 62 sd 11.08.2019 10 km -
11. Šidlová Zdeňka
1964 PKHa 03:15:35.2 60 MG 11.08.2019 10 km -
12. Procházková Pavlína
1964 SpHoř 03:17:16.8 58 MG 11.08.2019 10 km -
13. Mífková Zdeňka
1978 OSPHo 03:26:03.8 56 MD 11.08.2019 10 km -
14. Hlavínová Jana
1986 FiBr 03:42:07.9 55 MB 11.08.2019 10 km -
Poslední aktualizace: Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz