Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

O pohár starosty Černá v Pošumaví, Maratón Lipno - Dolní Vltavice, 27.07.2019 - 28.07.2019

Pořadatel: VZS ČČK Český Krumlov
Ředitel závodu: Milan Bukáček
Vrchní rozhodčí: Michael Kindl
Delegát: Jan Kozubek
Teplota vzduchu: 22 °C
Teplota vody: 24 °C

Výsledky kategorie: Muži

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Kozubek Matěj
1996 Boh 00:56:16.8 72 muž 27.07.2019 5 km -
2. Ingeduld Vít
1994 KomBr 00:56:25.9 60 MA 27.07.2019 5 km -
3. Šebesta David
1999 SlPl 00:58:15.5 54 muž 27.07.2019 5 km -
4. Landsmann Jiří
1998 USK 01:01:10.6 50,4 muž 27.07.2019 5 km -
5. Slaboch Matěj
2001 USK 01:02:51.4 48 sd 27.07.2019 5 km -
6. Novotný Matyáš
2001 USK 01:03:38.2 45,6 sd 27.07.2019 5 km -
7. Matoušek Marek
2003 PLČB 01:04:17.1 43,2 mld 27.07.2019 5 km -
8. Grošek Luboš
1980 UnBr 01:08:51.9 42 MC 27.07.2019 5 km -
9. Rucký Aleš
1971 SCPAP 01:12:44.5 40,8 ME 27.07.2019 5 km -
10. Matěna Petr
1962 SCPAP 01:14:46.7 39,6 MG 27.07.2019 5 km -
11. Kysilka Josef
1971 Boh 01:14:49.0 38,4 ME 27.07.2019 5 km -
12. Slezák Jakub
2003 OSPHo 01:18:34.9 37,2 mld 27.07.2019 5 km -
13. Zajden Martin
1982 OSPHo 01:19:32.8 36 MC 27.07.2019 5 km -
14. Jedlička Marek
1978 OSPHo 01:20:23.0 34,8 MD 27.07.2019 5 km -
15. Mik Daniel
1997 PKHa 01:23:00.7 33,6 muž 27.07.2019 5 km -
16. Dvořáček Pavel
1974 OSPHo 01:24:32.5 32,4 ME 27.07.2019 5 km -
17. Fridrich Martin
1973 SlPl 01:25:06.9 31,2 ME 27.07.2019 5 km -
18. Sláma Zdeněk
1978 I.PKO 01:26:25.3 30 MD 27.07.2019 5 km -
19. Záruba Ondřej
1986 SlCho 01:27:52.7 28,8 MB 27.07.2019 5 km -
20. Mak Chun Kong
1986 I.PKO 01:28:37.1 27,6 MB 27.07.2019 5 km -
21. Dvořáček Tomáš
2002 OSPHo 01:29:54.6 26,4 mld 27.07.2019 5 km -
22. Kobrzek Filip
1979 I.PKO 01:31:21.6 25,2 MD 27.07.2019 5 km -
23. Prokop Jan
1970 I.PKO 01:31:36.8 24 ME 27.07.2019 5 km -
24. Vymazal Michal
1957 UnBr 01:32:35.0 23,4 MH 27.07.2019 5 km -
25. Hudson Michael
1974 I.PKO 01:33:04.2 22,8 ME 27.07.2019 5 km -
26. Martinec Zdeněk
1978 I.PKO 01:35:46.5 22,2 MD 27.07.2019 5 km -
27. Kocánek Tomáš
1970 SlPl 01:42:22.7 21,6 ME 27.07.2019 5 km -
28. Krupička Martin
1976 I.PKO 01:48:13.3 21 MD 27.07.2019 5 km -
29. Spurný Robert
1973 TJHod 02:00:35.1 20,4 ME 27.07.2019 5 km -
30. Bojceňuk Michal
1973 PKHa 02:04:38.4 19,8 ME 27.07.2019 5 km -
31. Zeman Jaroslav
1967 I.PKO 02:12:03.3 19,2 MF 27.07.2019 5 km -
32. Feda Roman
1964 SABR 02:15:31.5 18,6 MG 27.07.2019 5 km -
33. Paseka Miloš
1971 I.PKO 02:34:28.5 18 ME 27.07.2019 5 km -
- Jícha Filip
1970 I.PKO DNF 0 ME 27.07.2019 5 km -

Výsledky kategorie: Ženy

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Šebestová Lucie
2001 SlPl 01:02:41.6 60 sd 27.07.2019 5 km -
2. Soukupová Pavlína
2000 SlPl 01:02:43.9 50 sd 27.07.2019 5 km -
3. Ulipová Michaela
1997 Boh 01:09:18.7 45 žena 27.07.2019 5 km -
4. Landsmannová Šárka
1975 I.PKO 01:11:32.3 42 MD 27.07.2019 5 km -
5. Machýčková Magdaléna
2002 SlOp 01:13:12.0 40 mld 27.07.2019 5 km -
6. Horáková Alžběta
2001 SlOp 01:16:58.8 38 sd 27.07.2019 5 km -
7. Vlčková Hana
1998 UnBr 01:19:35.7 36 žena 27.07.2019 5 km -
8. Chocholatá Petra
1977 SlPl 01:23:30.0 35 MD 27.07.2019 5 km -
9. Procházková Zuzana
1992 I.PKO 01:26:23.9 34 MA 27.07.2019 5 km -
10. Pechová Markéta
1979 SlLi 01:27:03.3 33 MD 27.07.2019 5 km -
11. Trněná Kateřina
1978 JPK 01:32:41.7 32 MD 27.07.2019 5 km -
12. Šidlová Zdeňka
1964 PKHa 01:33:50.6 31 MG 27.07.2019 5 km -
13. Řezníčková Jana
1974 SCPAP 01:34:28.9 30 ME 27.07.2019 5 km -
14. Procházková Pavlína
1964 SpHoř 01:34:51.6 29 MG 27.07.2019 5 km -
15. Mífková Zdeňka
1978 OSPHo 01:37:41.4 28 MD 27.07.2019 5 km -
16. Spurná Karolína
2003 TJHod 01:38:48.8 27 mld 27.07.2019 5 km -
17. Čudanová Vlasta
1950 I.PKO 02:11:47.3 26 MI 27.07.2019 5 km -
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz