Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

O pohár starosty Černá v Pošumaví, Maratón Lipno - Dolní Vltavice, 27.07.2019 - 28.07.2019

Pořadatel: VZS ČČK Český Krumlov
Ředitel závodu: Milan Bukáček
Vrchní rozhodčí: Michael Kindl
Delegát: Jan Kozubek
Teplota vzduchu: 22 °C
Teplota vody: 24 °C

Výsledky kategorie: Muži

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Renc Matěj
2002 Boh 00:39:49.7 30 mld 27.07.2019 3 km -
2. Renc Jakub
1999 Boh 00:41:03.3 25 muž 27.07.2019 3 km -
3. Mrůzek Michael
1967 TJKr 00:42:50.4 20 MF 27.07.2019 3 km -
4. Smažík Matyáš
2003 PLČB 00:44:39.5 18 mld 27.07.2019 3 km -
5. Mik Daniel
1997 PKHa 00:45:12.9 17 muž 27.07.2019 3 km -
6. Mik Pavel
1971 PKHa 00:45:26.9 16 ME 27.07.2019 3 km -
7. Válek David
2003 PKHa 00:46:28.2 15 mld 27.07.2019 3 km -
8. Smažík Michal
1975 PLČB 00:46:36.3 14 MD 27.07.2019 3 km -
9. Sláma Zdeněk
1978 I.PKO 00:46:59.8 13 MD 27.07.2019 3 km -
10. Knotek Josef
2001 SCPAP 00:50:40.1 12 sd 27.07.2019 3 km -
11. Mak Chun Kong
1986 I.PKO 00:55:23.0 11 MB 27.07.2019 3 km -
12. Knotek Jan
1996 SCPAP 00:57:48.5 10 muž 27.07.2019 3 km -
13. Hanáček Martin
1976 FiBr 01:06:43.7 9,5 MD 27.07.2019 3 km -
14. Čečil Milan
1965 SKNá 01:18:59.1 9 MF 27.07.2019 3 km -
15. Potclan Libor
1970 FiBr 01:21:07.2 8,5 ME 27.07.2019 3 km -
16. Pinta Pavel
1956 I.PKO 01:25:16.3 8 MH 27.07.2019 3 km -

Výsledky kategorie: Ženy

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Josefová Dominika
1995 SpsHK 00:42:07.5 30 žena 27.07.2019 3 km -
2. Marciánová Hana
2003 KomBr 00:42:56.0 25 mld 27.07.2019 3 km -
3. Čížková Romana
2001 KomBr 00:45:15.0 20 sd 27.07.2019 3 km -
4. Poštová Michala
1989 SKS 00:45:23.0 18 MB 27.07.2019 3 km -
5. Pechová Markéta
1979 SlLi 00:48:28.9 17 MD 27.07.2019 3 km -
6. Kopecká Nikola
2001 I.PKO 00:48:49.0 16 sd 27.07.2019 3 km -
7. Reisskup Barbara
1971 PKHa 00:51:15.4 15 ME 27.07.2019 3 km -
8. Komárková Kateřina
1995 SKS 00:52:23.0 14 žena 27.07.2019 3 km -
9. Kotrbová Petra
2003 KIN 00:54:52.7 13 mld 27.07.2019 3 km -
10. Benešová Václava
1967 FiBr 01:04:03.7 12 MF 27.07.2019 3 km -
11. Švaříčková Gabriela
1974 FiBr 01:05:29.7 11 ME 27.07.2019 3 km -
12. Hlaváčová Jitka
1964 FiBr 01:20:44.8 10 MG 27.07.2019 3 km -
13. Hrubešová Ivana
1964 FiBr 01:22:05.8 9,5 MG 27.07.2019 3 km -
14. Švrčková Libuše
1956 FiBr 01:25:57.0 9 MH 27.07.2019 3 km -
- Klásková Iva
1947 I.PKO DNF 0 MJ 27.07.2019 3 km -
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz