Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

O pohár starosty Černá v Pošumaví, Maratón Lipno - Dolní Vltavice, 27.07.2019 - 28.07.2019

Pořadatel: VZS ČČK Český Krumlov
Ředitel závodu: Milan Bukáček
Vrchní rozhodčí: Michael Kindl
Delegát: Jan Kozubek
Teplota vzduchu: 22 °C
Teplota vody: 24 °C

Výsledky kategorie: Muži

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Kozubek Matěj
1996 Boh 01:54:40.3 110 muž 28.07.2019 10 km -
2. Ingeduld Vít
1994 KomBr 01:54:47.0 90 MA 28.07.2019 10 km -
3. Šebesta David
1999 SlPl 02:00:21.6 80 muž 28.07.2019 10 km -
4. Kučera Štěpán
1999 KomBr 02:25:25.6 75 muž 28.07.2019 10 km -
5. Matoušek Marek
2003 PLČB 02:25:50.2 72 mld 28.07.2019 10 km -
6. Kysilka Josef
1971 Boh 02:27:40.6 70 ME 28.07.2019 10 km -
7. Rucký Aleš
1971 SCPAP 02:28:04.9 68 ME 28.07.2019 10 km -
8. Matěna Petr
1962 SCPAP 02:29:29.1 66 MG 28.07.2019 10 km -
9. Polanský Jiří
1978 USK 02:30:54.7 64 MD 28.07.2019 10 km -
10. Mik Daniel
1997 PKHa 02:38:45.4 62 muž 28.07.2019 10 km -
11. Mik Pavel
1971 PKHa 02:39:17.8 60 ME 28.07.2019 10 km -
12. Slezák Jakub
2003 OSPHo 02:42:10.9 58 mld 28.07.2019 10 km -
13. Táborský Radek
1971 Boh 02:42:44.6 56 ME 28.07.2019 10 km -
14. Jedlička Marek
1978 OSPHo 02:51:10.1 55 MD 28.07.2019 10 km -
15. Zajden Martin
1982 OSPHo 02:51:14.8 54 MC 28.07.2019 10 km -
16. Sláma Zdeněk
1978 I.PKO 02:53:12.4 53 MD 28.07.2019 10 km -
17. Valníček Jakub
1970 I.PKO 02:53:30.5 52 ME 28.07.2019 10 km -
18. Válek David
2003 PKHa 02:55:20.0 51 mld 28.07.2019 10 km -
19. Mak Chun Kong
1986 I.PKO 03:01:59.6 50 MB 28.07.2019 10 km -
20. Dvořáček Pavel
1974 OSPHo 03:05:48.4 49 ME 28.07.2019 10 km -
21. Knotek Josef
2001 SCPAP 03:24:39.7 48 sd 28.07.2019 10 km -
22. Martinec Zdeněk
1978 I.PKO 03:26:15.8 47 MD 28.07.2019 10 km -
23. Knotek Jan
1996 SCPAP 03:33:27.6 46 muž 28.07.2019 10 km -
- Dvořáček Tomáš
2002 OSPHo DNF 0 mld 28.07.2019 10 km -

Výsledky kategorie: Ženy

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Pleskotová Julie
2002 Boh 02:03:55.0 110 mld 28.07.2019 10 km -
2. Soukupová Pavlína
2000 SlPl 02:13:52.1 90 sd 28.07.2019 10 km -
3. Ulipová Michaela
1997 Boh 02:29:26.9 80 žena 28.07.2019 10 km -
4. Machýčková Magdaléna
2002 SlOp 02:31:41.0 75 mld 28.07.2019 10 km -
5. Seidlová Miriam
2003 SKS 02:34:53.3 72 mld 28.07.2019 10 km -
6. Horáková Alžběta
2001 SlOp 02:38:54.1 70 sd 28.07.2019 10 km -
7. Seidlová Martina
2003 SKS 02:42:00.6 68 mld 28.07.2019 10 km -
8. Dvořáková Alžběta
1961 Boh 02:42:46.2 66 MG 28.07.2019 10 km -
9. Čížková Romana
2001 KomBr 02:53:18.2 64 sd 28.07.2019 10 km -
10. Pechová Markéta
1979 SlLi 02:59:11.5 62 MD 28.07.2019 10 km -
11. Kopecká Nikola
2001 I.PKO 03:00:07.8 60 sd 28.07.2019 10 km -
12. Procházková Zuzana
1992 I.PKO 03:00:25.2 58 MA 28.07.2019 10 km -
13. Procházková Pavlína
1964 SpHoř 03:20:51.1 56 MG 28.07.2019 10 km -
14. Mífková Zdeňka
1978 OSPHo 03:23:55.7 55 MD 28.07.2019 10 km -
- Čudanová Vlasta
1950 I.PKO OTL 0 MI 28.07.2019 10 km -
Poslední aktualizace: Veselská hodinovka
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz