Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

Mistrovství ČR žactva, Slezský pohár – plavecký maraton od deseti k pěti - Opava, 20.07.2019 - 21.07.2019

Pořadatel: TJ Slezan Opava
Ředitel závodu: Petr Wolf
Vrchní rozhodčí: Michal Moravec
Delegát: Michal Štěrba
Teplota vzduchu: 28 °C
Teplota vody: 22 °C

Výsledky kategorie: Muži

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Straka Martin
2000 DuP 00:57:01.6 84 sd 21.07.2019 5 km -
2. Štěrba Vojislav
2001 Boh 00:57:01.6 70 sd 21.07.2019 5 km -
3. Suk Maxim
2002 SOPKo 00:57:09.4 63 mld 21.07.2019 5 km -
4. Neliba Tadeáš
2003 LoBe 00:57:22.0 58,8 mld 21.07.2019 5 km -
5. Juna Tomáš
2001 TJKr 01:01:25.4 56 sd 21.07.2019 5 km -
6. Svoboda Matyáš
2001 TJZn 01:01:28.4 53,2 sd 21.07.2019 5 km -
7. Skalník Marek
2003 PKKBr 01:03:10.7 50,4 mld 21.07.2019 5 km -
8. Lhotka Michal
2000 AŠMB 01:03:48.7 49 sd 21.07.2019 5 km -
9. Vašata Michal
2002 PKKBr 01:07:22.3 47,6 mld 21.07.2019 5 km -
10. Kubeš Richard
2002 PKHa 01:07:32.3 46,2 mld 21.07.2019 5 km -
11. Juna Michal
2001 TJKr 01:07:57.9 44,8 sd 21.07.2019 5 km -
12. Rucký Aleš
1971 SCPAP 01:08:23.0 43,4 ME 21.07.2019 5 km -
13. Svatoň Karel
1990 PKPří 01:10:47.3 42 MA 21.07.2019 5 km -
14. Flora Daniel
1995 TJKr 01:11:35.2 40,6 muž 21.07.2019 5 km -
15. Haltmar Jiří
2003 SjBr 01:14:05.4 39,2 mld 21.07.2019 5 km -
16. Zajden Martin
1982 OSPHo 01:17:11.6 37,8 MC 21.07.2019 5 km -
17. Jedlička Marek
1978 OSPHo 01:17:26.5 36,4 MD 21.07.2019 5 km -
18. Mrůzek Alexander
1965 UnBr 01:18:15.3 35 MF 21.07.2019 5 km -
19. Juna Radomír
1971 TJKr 01:18:26.3 33,6 ME 21.07.2019 5 km -
20. Válek David
2003 PKHa 01:18:27.4 32,2 mld 21.07.2019 5 km -
21. Smažík Michal
1975 PLČB 01:18:45.1 30,8 MD 21.07.2019 5 km -
22. Mik Daniel
1997 PKHa 01:21:45.2 29,4 muž 21.07.2019 5 km -
23. Slezák Jakub
2003 OSPHo 01:22:12.5 28 mld 21.07.2019 5 km -
24. Hoferek Jan
1976 AŠMB 01:22:25.5 27,3 MD 21.07.2019 5 km -
25. Mak Chun Kong
1986 I.PKO 01:25:47.2 26,6 MB 21.07.2019 5 km -
26. Dvořáček Pavel
1974 OSPHo 01:27:10.4 25,9 ME 21.07.2019 5 km -
27. Hlaváč Lumír
1974 KoKa 01:27:16.6 25,2 ME 21.07.2019 5 km -
28. Habrlant Petr
1996 SlOp 01:28:15.4 24,5 muž 21.07.2019 5 km -
29. Dvořáček Tomáš
2002 OSPHo 01:29:26.0 23,8 mld 21.07.2019 5 km -
30. Bilous Martin
1973 KoKa 01:31:02.5 23,1 ME 21.07.2019 5 km -
31. Vandrovec Aleš
1970 UnOl 01:31:57.8 22,4 MF 21.07.2019 5 km -
32. Suchopa Radomír
1956 FiBr 01:35:03.4 21,7 MH 21.07.2019 5 km -
33. Válek Petr
1990 Haná 01:36:37.1 21 MA 21.07.2019 5 km -
34. Krupička Martin
1976 I.PKO 01:41:50.4 20,3 MD 21.07.2019 5 km -
35. Kurečka Radomír
1976 FiBr 01:46:15.8 19,6 MD 21.07.2019 5 km -
36. Žižka Jiří
1980 I.PKO 01:47:01.5 18,9 MC 21.07.2019 5 km -
37. Spurný Robert
1973 TJHod 01:47:37.6 18,2 ME 21.07.2019 5 km -
38. Mihola Petr
1961 FiBr 01:49:48.9 17,5 MG 21.07.2019 5 km -
39. Hanáček Martin
1976 FiBr 01:52:25.9 16,8 MD 21.07.2019 5 km -
40. Melichar Zbyněk
1949 SCPAP 01:53:15.5 16,1 MJ 21.07.2019 5 km -
41. Biječek Marcel
1974 Haná 01:55:32.6 15,4 ME 21.07.2019 5 km -
42. Bojceňuk Michal
1973 PKHa 02:02:25.8 14,7 ME 21.07.2019 5 km -
43. Feda Roman
1964 SABR 02:09:17.6 14 MG 21.07.2019 5 km -
44. Král Josef
1962 Haná 02:25:41.0 13,7 MG 21.07.2019 5 km -
MS Větrovský Jan
1980 - 01:43:12.5 0 MC 21.07.2019 5 km -

Výsledky kategorie: Ženy

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Zubalíková Lucie
2002 KomBr 01:00:25.8 72 mld 21.07.2019 5 km -
2. Petřeková Veronika
2000 KPSOs 01:00:25.9 60 sd 21.07.2019 5 km -
3. Doležalová Sára
2003 JPK 01:04:17.1 54 mld 21.07.2019 5 km -
4. Štěrbová Michaela
1999 Boh 01:05:04.5 50,4 žena 21.07.2019 5 km -
5. Machýčková Magdaléna
2002 SlOp 01:09:56.2 48 mld 21.07.2019 5 km -
6. Seidlová Miriam
2003 SKS 01:11:29.7 45,6 mld 21.07.2019 5 km -
7. Podešťová Radka
1999 PKKBr 01:11:30.0 43,2 žena 21.07.2019 5 km -
8. Okurková Magda
1991 FiBr 01:15:14.2 42 MA 21.07.2019 5 km -
9. Pluháčková Veronika
2003 PKKBr 01:15:51.7 40,8 mld 21.07.2019 5 km -
10. Gilíková Helena
1972 UnBr 01:16:46.0 39,6 ME 21.07.2019 5 km -
11. Horáková Alžběta
2001 SlOp 01:16:46.5 38,4 sd 21.07.2019 5 km -
12. Ryšávková Kateřina
1977 SVČBo 01:20:45.2 37,2 MD 21.07.2019 5 km -
13. Hudečková Nela
2002 KPSOs 01:21:21.7 36 mld 21.07.2019 5 km -
14. Procházková Zuzana
1992 I.PKO 01:21:28.0 34,8 MA 21.07.2019 5 km -
15. Hromadníková Kateřina
1997 SCPAP 01:21:57.0 33,6 žena 21.07.2019 5 km -
16. Pechová Markéta
1979 SlLi 01:22:55.8 32,4 MD 21.07.2019 5 km -
17. Menšíková Valentýna
2002 OSPHo 01:23:42.3 31,2 mld 21.07.2019 5 km -
18. Kašná Karolína
1999 SlOp 01:26:01.7 30 žena 21.07.2019 5 km -
19. Němčanská Barbora
2003 SlOp 01:28:30.7 28,8 mld 21.07.2019 5 km -
20. Šidlová Zdeňka
1964 PKHa 01:28:46.4 27,6 MG 21.07.2019 5 km -
21. Řezníčková Jana
1974 SCPAP 01:31:43.0 26,4 ME 21.07.2019 5 km -
22. Spurná Karolína
2003 TJHod 01:32:07.3 25,2 mld 21.07.2019 5 km -
23. Trněná Kateřina
1978 JPK 01:35:59.7 24 MD 21.07.2019 5 km -
24. Procházková Pavlína
1964 SpHoř 01:36:59.6 23,4 MG 21.07.2019 5 km -
25. Mífková Zdeňka
1978 OSPHo 01:37:34.7 22,8 MD 21.07.2019 5 km -
26. Podmelová Eliška
1983 FiBr 01:40:02.9 22,2 MC 21.07.2019 5 km -
27. Hlavínová Jana
1986 FiBr 01:41:49.1 21,6 MB 21.07.2019 5 km -
28. Čudanová Vlasta
1950 I.PKO 01:59:50.9 21 MI 21.07.2019 5 km -
29. Marková Helena
1963 FiBr 02:08:48.7 20,4 MG 21.07.2019 5 km -
30. Bandíková Monika
1978 Haná 02:17:39.8 19,8 MD 21.07.2019 5 km -
31. Novotná Mirka
1964 SoHK 02:21:59.0 19,2 MG 21.07.2019 5 km -
32. Němčíková Daniela
1970 Haná 02:26:57.6 18,6 ME 21.07.2019 5 km -
MS Hadamčíková Vladimíra
1973 - 01:59:59.1 0 ME 21.07.2019 5 km -
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz