Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

Mistrovství ČR žactva, Slezský pohár – plavecký maraton od deseti k pěti - Opava, 20.07.2019 - 21.07.2019

Pořadatel: TJ Slezan Opava
Ředitel závodu: Petr Wolf
Vrchní rozhodčí: Michal Moravec
Delegát: Michal Štěrba
Teplota vzduchu: 28 °C
Teplota vody: 22 °C

Výsledky kategorie: Muži

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Suk Maxim
2002 SOPKo 00:34:51.9 36 mld 20.07.2019 3 km -
2. Svoboda Matyáš
2001 TJZn 00:35:10.1 30 sd 20.07.2019 3 km -
3. Neliba Tadeáš
2003 LoBe 00:35:13.8 24 mld 20.07.2019 3 km -
4. Vašata Michal
2002 PKKBr 00:38:01.6 21,6 mld 20.07.2019 3 km -
5. Kubeš Richard
2002 PKHa 00:38:18.8 20,4 mld 20.07.2019 3 km -
6. Štulik Richard
2001 PKZn 00:38:18.9 19,2 sd 20.07.2019 3 km -
7. Svatoň Karel
1990 PKPří 00:38:30.1 18 MA 20.07.2019 3 km -
8. Krajíček Jan
1993 SlOp 00:39:48.9 16,8 MA 20.07.2019 3 km -
9. Svoboda Jan
2000 NePK 00:41:42.4 15,6 sd 20.07.2019 3 km -
10. Flora Daniel
1995 TJKr 00:42:53.0 14,4 muž 20.07.2019 3 km -
11. Smažík Michal
1975 PLČB 00:45:20.2 13,2 MD 20.07.2019 3 km -
12. Mrůzek Alexander
1965 UnBr 00:45:38.8 12 MF 20.07.2019 3 km -
13. Wolf Štěpán
1998 SlOp 00:47:26.1 11,4 muž 20.07.2019 3 km -
14. Prokš Dominik
2002 SlOp 00:50:16.0 10,8 mld 20.07.2019 3 km -
15. Mik Daniel
1997 PKHa 00:50:25.1 10,2 muž 20.07.2019 3 km -
16. Dvořáček Tomáš
2002 OSPHo 00:50:33.8 9,6 mld 20.07.2019 3 km -
17. Mak Chun Kong
1986 I.PKO 00:53:19.1 9 MB 20.07.2019 3 km -
18. Vandrovec Aleš
1970 UnOl 00:54:22.3 8,4 MF 20.07.2019 3 km -
19. Válek Petr
1990 Haná 00:55:46.0 7,8 MA 20.07.2019 3 km -
20. Cuc Vojtěch
1999 SlOp 00:56:22.3 7,2 muž 20.07.2019 3 km -
21. Žižka Jiří
1980 I.PKO 01:02:18.4 7 MC 20.07.2019 3 km -
22. Melichar Zbyněk
1949 SCPAP 01:03:07.9 6,7 MJ 20.07.2019 3 km -
23. Spurný Robert
1973 TJHod 01:03:48.9 6,5 ME 20.07.2019 3 km -
24. Ježek Otakar
1965 Haná 01:04:34.9 6,2 MF 20.07.2019 3 km -
25. Hanáček Martin
1976 FiBr 01:04:57.6 6 MD 20.07.2019 3 km -
26. Marek Ivan
1955 FiBr 01:11:36.5 5,8 MH 20.07.2019 3 km -
27. Krajsa Pavel
1960 FiBr 01:12:21.3 5,5 MG 20.07.2019 3 km -
MS Větrovský Jan
1980 - 00:57:08.0 0 MC 20.07.2019 3 km -

Výsledky kategorie: Ženy

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Machýčková Magdaléna
2002 SlOp 00:47:11.8 30 mld 20.07.2019 3 km -
2. Menšíková Valentýna
2002 OSPHo 00:47:19.2 25 mld 20.07.2019 3 km -
3. Pechová Markéta
1979 SlLi 00:49:00.6 20 MD 20.07.2019 3 km -
4. Horáková Alžběta
2001 SlOp 00:49:04.8 18 sd 20.07.2019 3 km -
5. Procházková Zuzana
1992 I.PKO 00:49:48.6 17 MA 20.07.2019 3 km -
6. Šidlová Zdeňka
1964 PKHa 00:50:42.0 16 MG 20.07.2019 3 km -
7. Kašná Karolína
1999 SlOp 00:50:52.1 15 žena 20.07.2019 3 km -
8. Mrůzková Pavlína
1970 UnBr 00:53:55.2 14 ME 20.07.2019 3 km -
9. Trněná Kateřina
1978 JPK 00:54:22.8 13 MD 20.07.2019 3 km -
10. Spurná Karolína
2003 TJHod 00:54:39.1 12 mld 20.07.2019 3 km -
11. Lhotková Lenka
1976 NePK 00:55:20.3 11 MD 20.07.2019 3 km -
12. Říhová Pavlína
1967 TJKr 00:59:06.6 10 MF 20.07.2019 3 km -
13. Miková Vendula
2002 PKHa 01:00:23.6 9,5 mld 20.07.2019 3 km -
14. Horáčková Veronika
1980 Haná 01:07:44.8 9 MC 20.07.2019 3 km -
15. Pavézková Helena
1958 FiBr 01:10:34.1 8,5 MH 20.07.2019 3 km -
16. Matyšková Hana
1964 FiBr 01:10:34.5 8 MG 20.07.2019 3 km -
17. Mašová Jarmila
1959 FiBr 01:10:35.4 7,5 MH 20.07.2019 3 km -
18. Marková Helena
1963 FiBr 01:11:06.6 7 MG 20.07.2019 3 km -
19. Čudanová Vlasta
1950 I.PKO 01:15:53.0 6,5 MI 20.07.2019 3 km -
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz