Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

Mistrovství ČR žactva, Slezský pohár – plavecký maraton od deseti k pěti - Opava, 20.07.2019 - 21.07.2019

Pořadatel: TJ Slezan Opava
Ředitel závodu: Petr Wolf
Vrchní rozhodčí: Michal Moravec
Delegát: Michal Štěrba
Teplota vzduchu: 28 °C
Teplota vody: 22 °C

Výsledky kategorie: Muži

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Suk Maxim
2002 SOPKo 00:11:14.5 10 mld 20.07.2019 1 km -
2. Neliba Tadeáš
2003 LoBe 00:11:25.4 8 mld 20.07.2019 1 km -
3. Žaludek Ondřej
2002 NePK 00:12:08.7 6 mld 20.07.2019 1 km -
4. Vašata Michal
2002 PKKBr 00:12:12.2 5 mld 20.07.2019 1 km -
5. Flora Daniel
1995 TJKr 00:13:23.2 4,5 muž 20.07.2019 1 km -
6. Kroupa Jan
2002 PKHa 00:13:50.0 4 mld 20.07.2019 1 km -
7. Wagner Petr
1992 SlOp 00:14:33.4 3,5 MA 20.07.2019 1 km -
8. Kavřík Adam
1992 SOPKo 00:14:36.5 3 MA 20.07.2019 1 km -
9. Minář Jakub
1975 PKNJ 00:14:39.6 2,8 MD 20.07.2019 1 km -
10. Cuc Vojtěch
1999 SlOp 00:14:55.8 2,6 muž 20.07.2019 1 km -
11. Wolf Luděk
1995 SlOp 00:15:10.4 2,4 muž 20.07.2019 1 km -
12. Horvát Petr st.
1973 PKZá 00:15:47.4 2,2 ME 20.07.2019 1 km -
13. Mik Daniel
1997 PKHa 00:16:03.9 2 muž 20.07.2019 1 km -
14. Kozubek Tomáš
1998 Boh 00:16:08.9 1,9 muž 20.07.2019 1 km -
15. Verner Jan
1972 NePK 00:19:15.0 1,8 ME 20.07.2019 1 km -
16. Žižka Jiří
1980 I.PKO 00:19:30.4 1,7 MC 20.07.2019 1 km -
17. Spurný Robert
1973 TJHod 00:19:38.8 1,6 ME 20.07.2019 1 km -
18. Lipenský Jiří
1978 NePK 00:19:41.9 1,5 MD 20.07.2019 1 km -
19. Žaludek Vladimír
1969 NePK 00:24:52.4 1,4 MF 20.07.2019 1 km -
20. Pumann Rudolf
1965 NePK 00:25:50.4 1,3 MF 20.07.2019 1 km -

Výsledky kategorie: Ženy

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Surová Marika
2002 KomBr 00:12:56.8 10 mld 20.07.2019 1 km -
2. Kašná Karolína
1999 SlOp 00:15:59.7 8 žena 20.07.2019 1 km -
3. Krischke Vlasta
1980 KPSOs 00:16:07.3 6 MC 20.07.2019 1 km -
4. Spurná Karolína
2003 TJHod 00:16:32.5 5 mld 20.07.2019 1 km -
5. Machýčková Magdaléna
2002 SlOp 00:16:50.4 4,5 mld 20.07.2019 1 km -
6. Horáková Alžběta
2001 SlOp 00:16:50.9 4 sd 20.07.2019 1 km -
7. Kašná Kateřina
1996 SlOp 00:17:18.3 3,5 žena 20.07.2019 1 km -
8. Němčanská Barbora
2003 SlOp 00:18:21.4 3 mld 20.07.2019 1 km -
9. Píchová Gabriela
1971 NePK 00:18:30.3 2,8 ME 20.07.2019 1 km -
10. Kurjanová Petra
1970 PKHa 00:20:29.0 2,6 ME 20.07.2019 1 km -
11. Nováková Iveta
1991 SCPAP 00:22:25.5 2,4 MA 20.07.2019 1 km -
12. Lipenská Pavla
1981 NePK 00:23:06.3 2,2 MC 20.07.2019 1 km -
13. Bojceňuková Radka
1977 PKHa 00:24:31.3 2 MD 20.07.2019 1 km -
MS Hadamčíková Vladimíra
1973 - 00:21:55.5 0 ME 20.07.2019 1 km -
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz