Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

Brněnský GAROMA+ maratón - Brno, 30.06.2019

Pořadatel: VSK Univerzita Brno
Ředitel závodu: Alexander Mrůzek
Vrchní rozhodčí: Michal Moravec
Delegát: Tomáš Kocánek
Teplota vzduchu: °C
Teplota vody: °C

Výsledky kategorie: Muži

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Peringer Marek
2003 KomBr 01:04:14.0 72 mld 30.06.2019 5 km -
2. Žaludek Ondřej
2002 NePK 01:05:01.1 60 mld 30.06.2019 5 km -
3. Lhotka Michal
2000 AŠMB 01:05:02.8 54 sd 30.06.2019 5 km -
4. Klok Pavel
1999 KomBr 01:05:13.4 50,4 muž 30.06.2019 5 km -
5. Grošek Luboš
1980 UnBr 01:07:34.4 48 MC 30.06.2019 5 km -
6. Podracký Ondřej
2003 TJKr 01:08:31.2 45,6 mld 30.06.2019 5 km -
7. Ullmann Eduard
1990 UnBr 01:13:23.7 43,2 MA 30.06.2019 5 km -
8. Široký Václav
2000 KomBr 01:20:13.9 42 sd 30.06.2019 5 km -
9. Slezák Jakub
2003 OSPHo 01:20:18.3 40,8 mld 30.06.2019 5 km -
10. Hradílek Jan
2003 SpUB 01:20:24.4 39,6 mld 30.06.2019 5 km -
11. Červinka Filip
1993 UnBr 01:22:38.5 38,4 MA 30.06.2019 5 km -
12. Kadlec Martin
1997 SpUB 01:24:56.9 37,2 muž 30.06.2019 5 km -
13. Dvořáček Pavel
1974 OSPHo 01:25:43.4 36 ME 30.06.2019 5 km -
14. Juna Radomír
1971 TJKr 01:25:49.4 34,8 ME 30.06.2019 5 km -
15. Kroutil Jakub
1998 UnBr 01:26:03.2 33,6 muž 30.06.2019 5 km -
16. Dvořáček Tomáš
2002 OSPHo 01:28:22.2 32,4 mld 30.06.2019 5 km -
17. Hlaváč Lumír
1974 KoKa 01:29:01.1 31,2 ME 30.06.2019 5 km -
18. Smisitel Ondřej
1994 FiBr 01:29:45.1 30 MA 30.06.2019 5 km -
19. Valníček Jakub
1970 I.PKO 01:31:23.7 28,8 ME 30.06.2019 5 km -
20. Kunc Petr
1967 FiBr 01:32:06.4 27,6 MF 30.06.2019 5 km -
21. Knotek Josef
2001 SCPAP 01:33:00.7 26,4 sd 30.06.2019 5 km -
22. Kobrzek Filip
1979 I.PKO 01:33:15.7 25,2 MD 30.06.2019 5 km -
23. Prokop Jan
1970 I.PKO 01:33:16.9 24 ME 30.06.2019 5 km -
24. Matuška Tomáš
1971 PKKBr 01:37:34.2 23,4 ME 30.06.2019 5 km -
25. Bilous Martin
1973 KoKa 01:38:01.1 22,8 ME 30.06.2019 5 km -
26. Suchopa Radomír
1956 FiBr 01:40:33.0 22,2 MH 30.06.2019 5 km -
27. Knotek Jan
1996 SCPAP 01:43:25.8 21,6 muž 30.06.2019 5 km -
28. Jančík Mojmír
1963 FiBr 01:49:17.8 21 MG 30.06.2019 5 km -
29. Mikulášek Pavel
1977 FiBr 01:50:25.0 20,4 MD 30.06.2019 5 km -
30. Spurný Robert
1973 TJHod 01:52:03.4 19,8 ME 30.06.2019 5 km -
31. Hrbata Vladimír
1962 FiBr 01:52:54.0 19,2 MG 30.06.2019 5 km -
32. Košecký Marek
1974 SoHK 01:54:02.5 18,6 ME 30.06.2019 5 km -
33. Žižka Jiří
1980 I.PKO 01:54:21.1 18 MC 30.06.2019 5 km -
34. Bojceňuk Michal
1973 PKHa 01:58:11.0 17,4 ME 30.06.2019 5 km -
35. Ježek Otakar
1965 Haná 01:59:12.5 16,8 MF 30.06.2019 5 km -
36. Mihola Petr
1961 FiBr 02:01:32.3 16,2 MG 30.06.2019 5 km -
37. Kuřina Jiří
1960 SoHK 02:25:01.3 15,6 MG 30.06.2019 5 km -
38. Král Josef
1962 Haná 02:46:06.3 15 MG 30.06.2019 5 km -
39. Paseka Miloš
1971 I.PKO 02:47:11.0 14,4 ME 30.06.2019 5 km -
- Štaud Sebastien
2002 PKKBr DNF 0 mld 30.06.2019 5 km -

Výsledky kategorie: Ženy

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Janýrová Lucie
2003 JPK 01:05:21.7 60 mld 30.06.2019 5 km -
2. Šťastná Petra
1997 KomBr 01:08:22.8 50 žena 30.06.2019 5 km -
3. Kyselová Michaela
1999 PKKBr 01:08:25.9 45 žena 30.06.2019 5 km -
4. Josefová Dominika
1995 SpsHK 01:14:40.9 42 žena 30.06.2019 5 km -
5. Mikysková Michaela
1999 KomBr 01:15:36.1 40 žena 30.06.2019 5 km -
6. Chocholatá Petra
1977 SlPl 01:22:31.2 38 MD 30.06.2019 5 km -
7. Ledererová Judita
1995 UnBr 01:23:29.7 36 žena 30.06.2019 5 km -
8. Nováková Pavlína
1996 I.PKO 01:26:35.2 35 žena 30.06.2019 5 km -
9. Štolková Barbora
1996 UnBr 01:27:01.1 34 žena 30.06.2019 5 km -
10. Bojceňuková Zuzana
2003 PKHa 01:30:43.6 33 mld 30.06.2019 5 km -
11. Pechová Markéta
1979 SlLi 01:30:59.2 32 MD 30.06.2019 5 km -
12. Spurná Karolína
2003 TJHod 01:36:30.8 31 mld 30.06.2019 5 km -
13. Hájková Nikola
1988 Boh 01:39:13.7 30 MB 30.06.2019 5 km -
14. Dyková Kristýna
1987 I.PKO 01:42:11.1 29 MB 30.06.2019 5 km -
15. Hlavínová Jana
1986 FiBr 01:49:22.8 28 MB 30.06.2019 5 km -
16. Čudanová Vlasta
1950 I.PKO 02:13:33.9 27 MI 30.06.2019 5 km -
17. Matyšková Hana
1964 FiBr 02:13:39.6 26 MG 30.06.2019 5 km -
18. Marková Helena
1963 FiBr 02:14:14.4 25 MG 30.06.2019 5 km -
19. Ježková Gabriela
1969 Haná 02:14:18.6 24 MF 30.06.2019 5 km -
- Menšíková Valentýna
2002 OSPHo DNF 0 mld 30.06.2019 5 km -
MS Schmidová Monika
1966 - 02:46:06.7 0 MF 30.06.2019 5 km -
MS Švantnerová Zdeňka
1955 - 02:47:11.0 0 MH 30.06.2019 5 km -
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz