Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

Brněnský GAROMA+ maratón - Brno, 30.06.2019

Pořadatel: VSK Univerzita Brno
Ředitel závodu: Alexander Mrůzek
Vrchní rozhodčí: Michal Moravec
Delegát: Tomáš Kocánek
Teplota vzduchu: °C
Teplota vody: °C

Výsledky kategorie: Muži

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Štaud Sebastien
2002 PKKBr 00:12:26.3 10 mld 30.06.2019 1 km -
2. Vašata Michal
2002 PKKBr 00:12:52.3 8 mld 30.06.2019 1 km -
3. Skalník Marek
2003 PKKBr 00:13:25.1 6 mld 30.06.2019 1 km -
4. Červinka Filip
1993 UnBr 00:14:02.1 5 MA 30.06.2019 1 km -
5. Vlček Jiří
1984 KomBr 00:15:12.5 4,5 MC 30.06.2019 1 km -
6. Mik Daniel
1997 PKHa 00:15:24.4 4 muž 30.06.2019 1 km -
7. Knotek Josef
2001 SCPAP 00:16:10.6 3,5 sd 30.06.2019 1 km -
8. Brauner Michal
1985 I.PKO 00:16:11.6 3 MB 30.06.2019 1 km -
9. Valníček Jakub
1970 I.PKO 00:16:11.9 2,8 ME 30.06.2019 1 km -
10. Hudson Michael
1974 I.PKO 00:16:35.6 2,6 ME 30.06.2019 1 km -
11. Zámek Jakub
1988 MskBr 00:16:50.4 2,4 MB 30.06.2019 1 km -
12. Till Přemysl
1996 UnBr 00:17:57.9 2,2 muž 30.06.2019 1 km -
13. Knotek Jan
1996 SCPAP 00:17:58.1 2 muž 30.06.2019 1 km -
14. Kocánek Tomáš
1970 SlPl 00:19:59.0 1,9 ME 30.06.2019 1 km -
15. Verner Jan
1972 NePK 00:21:22.7 1,8 ME 30.06.2019 1 km -
16. Hanuš Bedřich
1942 FiBr 00:23:42.2 1,7 MK 30.06.2019 1 km -
17. Pumann Rudolf
1965 NePK 00:26:15.5 1,6 MF 30.06.2019 1 km -
18. Žaludek Vladimír
1969 NePK 00:28:11.7 1,5 MF 30.06.2019 1 km -
19. Veselý František
1952 NePK 00:28:24.0 1,4 MI 30.06.2019 1 km -
20. Mocker František
1958 PKSČL 00:38:26.0 1,3 MH 30.06.2019 1 km -

Výsledky kategorie: Ženy

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Doležalová Sára
2003 JPK 00:12:46.5 10 mld 30.06.2019 1 km -
2. Josefová Dominika
1995 SpsHK 00:13:44.6 8 žena 30.06.2019 1 km -
3. Vlčková Hana
1998 UnBr 00:14:36.0 6 žena 30.06.2019 1 km -
4. Tesařová Barbora
1992 MSKBr 00:15:00.1 5 MA 30.06.2019 1 km -
5. Hašková Lenka
1996 UnBr 00:15:07.1 4,5 žena 30.06.2019 1 km -
6. Poláková Michaela
1996 MSKBr 00:18:52.5 4 žena 30.06.2019 1 km -
7. Pechová Markéta
1979 SlLi 00:19:00.4 3,5 MD 30.06.2019 1 km -
8. Lhotková Lenka
1976 NePK 00:20:40.9 3 MD 30.06.2019 1 km -
9. Lipenská Pavla
1981 NePK 00:22:16.5 2,8 MC 30.06.2019 1 km -
10. Peringerová Gabriela
1975 PŠRBr 00:23:32.7 2,6 MD 30.06.2019 1 km -
11. Havigerová Ilona
1965 Haná 00:23:53.5 2,4 MF 30.06.2019 1 km -
12. Čudanová Vlasta
1950 I.PKO 00:24:27.7 2,2 MI 30.06.2019 1 km -
13. Boublíková Alena
1973 NePK 00:25:51.8 2 ME 30.06.2019 1 km -
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz