Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

Memoriál Miroslava Kroufka - Seč, 29.06.2019

Pořadatel: SCPA Pardubice
Ředitel závodu: Tomáš Neterda
Vrchní rozhodčí: Michal Moravec
Delegát: Jiří Kuřina
Teplota vzduchu: °C
Teplota vody: °C

Výsledky kategorie: Muži

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Lhotka Michal
2000 AŠMB 01:08:10.1 60 sd 29.06.2019 5 km -
2. Holický Matěj
2002 SCPAP 01:11:39.9 50 mld 29.06.2019 5 km -
3. Špaček Michal
1973 UnBr 01:12:54.1 45 ME 29.06.2019 5 km -
4. Mašláň Jiří
1983 UnBr 01:17:57.5 42 MC 29.06.2019 5 km -
5. Beneš Jiří
1988 SCPAP 01:18:45.8 40 MB 29.06.2019 5 km -
6. Mrůzek Alexander
1965 UnBr 01:22:08.5 38 MF 29.06.2019 5 km -
7. Dvořáček Tomáš
2002 OSPHo 01:25:05.1 36 mld 29.06.2019 5 km -
8. Záruba Ondřej
1986 SlCho 01:26:24.2 35 MB 29.06.2019 5 km -
9. Kobrzek Filip
1979 I.PKO 01:32:05.4 34 MD 29.06.2019 5 km -
10. Prokop Jan
1970 I.PKO 01:33:27.3 33 ME 29.06.2019 5 km -
11. Vandrovec Aleš
1970 UnOl 01:35:18.8 32 MF 29.06.2019 5 km -
12. Melichar Zbyněk
1949 SCPAP 01:49:27.4 31 MJ 29.06.2019 5 km -
13. Spurný Robert
1973 TJHod 01:52:47.9 30 ME 29.06.2019 5 km -
14. Žižka Jiří
1980 I.PKO 01:56:31.1 29 MC 29.06.2019 5 km -
15. Bojceňuk Michal
1973 PKHa 02:01:11.8 28 ME 29.06.2019 5 km -
16. Zeman Jaroslav
1967 I.PKO 02:02:21.6 27 MF 29.06.2019 5 km -
17. Feda Roman
1964 SABR 02:15:35.4 26 MG 29.06.2019 5 km -
18. Paseka Miloš
1971 I.PKO 02:36:32.5 25 ME 29.06.2019 5 km -
19. Král Josef
1962 Haná 03:15:05.1 24 MG 29.06.2019 5 km -

Výsledky kategorie: Ženy

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Vavřinová Adéla
2000 SCPAP 01:08:58.9 60 sd 29.06.2019 5 km -
2. Seidlová Martina
2003 SKS 01:11:46.4 50 mld 29.06.2019 5 km -
3. Seidlová Miriam
2003 SKS 01:11:58.4 45 mld 29.06.2019 5 km -
4. Jurčíková Kristýna
2003 SCPAP 01:13:27.2 42 mld 29.06.2019 5 km -
5. Nováková Pavlína
1996 I.PKO 01:17:37.2 40 žena 29.06.2019 5 km -
6. Bálková Eliška
2003 PKPří 01:18:24.4 38 mld 29.06.2019 5 km -
7. Nováková Renata
1997 SCPAP 01:19:13.4 36 žena 29.06.2019 5 km -
8. Holánková Kristina
1999 SkASC 01:24:04.0 35 žena 29.06.2019 5 km -
9. Křesálková Hana
1977 UnBr 01:24:40.0 34 MD 29.06.2019 5 km -
10. Menšíková Valentýna
2002 OSPHo 01:27:24.5 33 mld 29.06.2019 5 km -
11. Šidlová Zdeňka
1964 PKHa 01:27:40.9 32 MG 29.06.2019 5 km -
12. Řezníčková Jana
1974 SCPAP 01:32:47.5 31 ME 29.06.2019 5 km -
13. Trněná Kateřina
1978 JPK 01:33:20.2 30 MD 29.06.2019 5 km -
14. Spurná Karolína
2003 TJHod 01:35:51.6 29 mld 29.06.2019 5 km -
15. Miková Vendula
2002 PKHa 01:51:02.5 28 mld 29.06.2019 5 km -
16. Novotná Mirka
1964 SoHK 02:24:12.3 27 MG 29.06.2019 5 km -
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz