Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

Mistrovství ČR na 10 km, Memoriál J. Fichtla - Plzeň, 08.06.2019 - 09.06.2019

Pořadatel: Slávia VŠ Plzeň
Ředitel závodu: Jakub Fichtl
Vrchní rozhodčí: Petr Hubal
Delegát: Petr Bukal
Teplota vzduchu: °C
Teplota vody: °C

Výsledky kategorie: Muži

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Kozubek Matěj
1996 Boh 00:54:51.7 60 muž 08.06.2019 5 km -
2. Ingeduld Vít
1994 KomBr 00:54:51.9 50 MA 08.06.2019 5 km -
3. Šebesta David
1999 SlPl 00:55:26.5 45 muž 08.06.2019 5 km -
4. Čermák Václav
2000 RPl 00:59:36.6 42 sd 08.06.2019 5 km -
5. Vítek Rostislav
1976 I.PKO 01:02:49.6 40 MD 08.06.2019 5 km -
6. Gutyan Peter
1991 ORCAB (SVK) 01:06:38.0 38 MA 08.06.2019 5 km -
7. Linhart Kryštof
2001 SlPl 01:08:09.8 36 sd 08.06.2019 5 km -
8. Fratrič Ivan
1998 ORCAB (SVK) 01:08:16.9 35 muž 08.06.2019 5 km -
9. Mik Daniel
1997 PKHa 01:21:01.3 34 muž 08.06.2019 5 km -
10. Fridrich Martin
1973 SlPl 01:22:41.1 33 ME 08.06.2019 5 km -
11. Táborský Radek
1971 Boh 01:22:54.1 32 ME 08.06.2019 5 km -
12. Brauner Michal
1985 I.PKO 01:22:58.1 31 MB 08.06.2019 5 km -
13. Štengl Michal
1978 I.PKO 01:23:40.4 30 MD 08.06.2019 5 km -
14. Mak Chun Kong
1986 I.PKO 01:24:41.2 29 MB 08.06.2019 5 km -
15. Valníček Jakub
1970 I.PKO 01:27:33.6 28 ME 08.06.2019 5 km -
16. Teslík David
1969 PKHa 01:28:04.8 27 MF 08.06.2019 5 km -
17. Záruba Ondřej
1986 SlCho 01:28:09.8 26 MB 08.06.2019 5 km -
18. Prokop Jan
1970 I.PKO 01:34:00.4 25 ME 08.06.2019 5 km -
19. Krupička Martin
1976 I.PKO 01:46:40.8 24 MD 08.06.2019 5 km -
20. Zeman Jaroslav
1967 I.PKO 01:58:47.1 23 MF 08.06.2019 5 km -
21. Žižka Jiří
1980 I.PKO 01:59:03.2 22 MC 08.06.2019 5 km -
22. Bojceňuk Michal
1973 PKHa 02:03:43.7 21 ME 08.06.2019 5 km -
23. Kuřina Jiří
1960 SoHK 02:08:50.1 20 MG 08.06.2019 5 km -
24. Čečil Milan
1965 KSOPl 02:11:11.4 19,5 MF 08.06.2019 5 km -

Výsledky kategorie: Ženy

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Štěrbová Lenka
1994 Boh 00:59:23.9 60 MA 08.06.2019 5 km -
2. Benešová Alena
1998 KomBr 00:59:24.7 50 žena 08.06.2019 5 km -
3. Ulipová Michaela
1997 Boh 01:05:47.7 45 žena 08.06.2019 5 km -
4. Hauerová Petra
1999 SlPl 01:05:48.1 42 žena 08.06.2019 5 km -
5. Machýčková Magdaléna
2002 SlOp 01:11:03.5 40 mld 08.06.2019 5 km -
6. Horáková Alžběta
2001 SlOp 01:14:57.4 38 sd 08.06.2019 5 km -
7. Čížková Romana
2001 KomBr 01:16:29.5 36 sd 08.06.2019 5 km -
8. Dvořáková Alžběta
1961 Boh 01:18:47.6 35 MG 08.06.2019 5 km -
9. Procházková Jana
1999 SoHK 01:18:48.9 34 žena 08.06.2019 5 km -
10. Brýdlová Aneta
2002 PKVM 01:20:57.0 33 mld 08.06.2019 5 km -
11. Chocholatá Petra
1977 SlPl 01:22:38.0 32 MD 08.06.2019 5 km -
12. Kopecká Nikola
2001 I.PKO 01:26:28.0 31 sd 08.06.2019 5 km -
13. Pechová Markéta
1979 SlLi 01:26:51.3 30 MD 08.06.2019 5 km -
14. Bojceňuková Zuzana
2003 PKHa 01:30:07.3 29 mld 08.06.2019 5 km -
15. Reisskup Barbara
1971 PKHa 01:30:09.6 28 ME 08.06.2019 5 km -
16. Dyková Kristýna
1987 I.PKO 01:35:43.7 27 MB 08.06.2019 5 km -
17. Trněná Kateřina
1978 JPK 01:38:23.3 26 MD 08.06.2019 5 km -
18. Krejčířová Eva
1979 Boh 01:43:33.9 25 MD 08.06.2019 5 km -
19. Miková Vendula
2002 PKHa 01:46:32.4 24 mld 08.06.2019 5 km -
20. Benešová Václava
1967 FiBr 01:57:31.9 23 MF 08.06.2019 5 km -
21. Srbová Radmila
1976 Boh 01:59:18.1 22 MD 08.06.2019 5 km -
22. Čudanová Vlasta
1950 I.PKO 02:03:51.7 21 MI 08.06.2019 5 km -
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz