Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

Mistrovství ČR na 10 km, Memoriál J. Fichtla - Plzeň, 08.06.2019 - 09.06.2019

Pořadatel: Slávia VŠ Plzeň
Ředitel závodu: Jakub Fichtl
Vrchní rozhodčí: Petr Hubal
Delegát: Petr Bukal
Teplota vzduchu: °C
Teplota vody: °C

Výsledky kategorie: Muži

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Kozubek Matěj
1996 Boh 01:48:16.3 220 muž 09.06.2019 10 km [diplom]
2. Ingeduld Vít
1994 KomBr 01:49:01.8 180 MA 09.06.2019 10 km [diplom]
3. Štěrba Vojislav
2001 Boh 01:52:25.1 160 sd 09.06.2019 10 km [diplom]
4. Šebesta David
1999 SlPl 01:52:29.4 150 muž 09.06.2019 10 km [diplom]
5. Straka Martin
2000 DuP 01:52:32.4 144 sd 09.06.2019 10 km [diplom]
6. Kačerovský Jakub
2001 USK 01:56:07.8 140 sd 09.06.2019 10 km [diplom]
7. Suk Maxim
2002 SOPKo 02:01:57.0 136 mld 09.06.2019 10 km [diplom]
8. Juna Tomáš
2001 TJKr 02:01:58.7 132 sd 09.06.2019 10 km [diplom]
9. Neliba Tadeáš
2003 LoBe 02:02:44.1 128 mld 09.06.2019 10 km [diplom]
10. Lajčuk Leonard
2000 Boh 02:04:46.4 124 sd 09.06.2019 10 km [diplom]
11. Matoušek Marek
2003 PLČB 02:07:42.8 120 mld 09.06.2019 10 km [diplom]
12. Humlíček Jakub
2003 SOPKo 02:08:22.4 116 mld 09.06.2019 10 km [diplom]
13. Skalník Marek
2003 PKKBr 02:10:26.5 112 mld 09.06.2019 10 km [diplom]
14. Polanský Vít
1978 USK 02:22:01.4 110 MD 09.06.2019 10 km [diplom]
15. Rucký Aleš
1971 SCPAP 02:22:10.0 108 ME 09.06.2019 10 km [diplom]
16. Matěna Petr
1962 SCPAP 02:29:59.6 106 MG 09.06.2019 10 km [diplom]
17. Polanský Jiří
1978 USK 02:30:12.0 104 MD 09.06.2019 10 km [diplom]
18. Mik Daniel
1997 PKHa 02:44:06.6 102 muž 09.06.2019 10 km [diplom]
19. Sláma Zdeněk
1978 I.PKO 02:44:13.3 100 MD 09.06.2019 10 km [diplom]
20. Mik Pavel
1971 PKHa 02:45:09.3 98 ME 09.06.2019 10 km [diplom]
21. Zajden Martin
1982 OSPHo 02:46:08.0 96 MC 09.06.2019 10 km [diplom]
22. Brauner Michal
1985 I.PKO 02:46:16.2 94 MB 09.06.2019 10 km [diplom]
23. Táborský Radek
1971 Boh 02:49:29.4 92 ME 09.06.2019 10 km [diplom]
24. Mak Chun Kong
1986 I.PKO 02:53:55.5 90 MB 09.06.2019 10 km [diplom]
25. Slezák Jakub
2003 OSPHo 02:54:03.3 88 mld 09.06.2019 10 km [diplom]
26. Jedlička Marek
1978 OSPHo 02:54:48.2 86 MD 09.06.2019 10 km [diplom]
27. Valníček Jakub
1970 I.PKO 02:57:57.6 84 ME 09.06.2019 10 km [diplom]
28. Knotek Josef
2001 SCPAP 03:00:13.0 82 sd 09.06.2019 10 km [diplom]
29. Mrůzek Alexander
1965 UnBr 03:07:04.9 80 MF 09.06.2019 10 km [diplom]
30. Hudson Michael
1974 I.PKO 03:16:15.7 78 ME 09.06.2019 10 km [diplom]
31. Knotek Jan
1996 SCPAP 03:24:57.5 76 muž 09.06.2019 10 km [diplom]

Výsledky kategorie: Ženy

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Štěrbová Lenka
1994 Boh 01:59:10.3 220 MA 09.06.2019 10 km [diplom]
2. Zubalíková Lucie
2002 KomBr 01:59:24.0 180 mld 09.06.2019 10 km [diplom]
3. Benešová Alena
1998 KomBr 01:59:43.2 160 žena 09.06.2019 10 km [diplom]
4. Pleskotová Julie
2002 Boh 02:02:38.2 150 mld 09.06.2019 10 km [diplom]
5. Šebestová Lucie
2001 SlPl 02:03:21.8 144 sd 09.06.2019 10 km [diplom]
6. Balážiková Karolína
2001 ORCAB (SVK) 02:03:22.0 140 sd 09.06.2019 10 km [diplom]
7. Soukupová Pavlína
2000 SlPl 02:03:25.3 136 sd 09.06.2019 10 km [diplom]
8. Doležalová Sára
2003 JPK 02:07:59.8 132 mld 09.06.2019 10 km [diplom]
9. Hauerová Petra
1999 SlPl 02:08:01.1 128 žena 09.06.2019 10 km [diplom]
10. Mikušová Carmen
1998 Boh 02:08:03.7 124 žena 09.06.2019 10 km [diplom]
11. Ulipová Michaela
1997 Boh 02:08:10.3 120 žena 09.06.2019 10 km [diplom]
12. Machýčková Magdaléna
2002 SlOp 02:24:57.3 116 mld 09.06.2019 10 km [diplom]
13. Seidlová Martina
2003 SKS 02:26:31.8 112 mld 09.06.2019 10 km [diplom]
14. Horáková Alžběta
2001 SlOp 02:34:59.4 110 sd 09.06.2019 10 km [diplom]
15. Čížková Romana
2001 KomBr 02:37:13.6 108 sd 09.06.2019 10 km [diplom]
16. Gilíková Helena
1972 UnBr 02:39:19.7 106 ME 09.06.2019 10 km [diplom]
17. Dvořáková Alžběta
1961 Boh 02:40:27.0 104 MG 09.06.2019 10 km [diplom]
18. Procházková Jana
1999 SoHK 02:42:09.7 102 žena 09.06.2019 10 km [diplom]
19. Pechová Markéta
1979 SlLi 02:53:09.4 100 MD 09.06.2019 10 km [diplom]
20. Johová Petra
1974 I.PKO 02:53:16.9 98 ME 09.06.2019 10 km [diplom]
21. Kopecká Nikola
2001 I.PKO 02:58:13.5 96 sd 09.06.2019 10 km [diplom]
22. Šidlová Zdeňka
1964 PKHa 03:10:20.8 94 MG 09.06.2019 10 km [diplom]
23. Procházková Pavlína
1964 SpHoř 03:10:41.5 92 MG 09.06.2019 10 km [diplom]
24. Procházková Zuzana
1992 I.PKO 03:11:41.5 90 MA 09.06.2019 10 km [diplom]
25. Mífková Zdeňka
1978 OSPHo 03:25:34.4 88 MD 09.06.2019 10 km [diplom]
- Čudanová Vlasta
1950 I.PKO DNF 0 MI 09.06.2019 10 km -
MS Brýdlová Aneta
nesplněny kvalifikační podmínky
2002 PKVM 02:46:07.3 0 mld 09.06.2019 10 km -
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz