Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

Mistrovství ČR žactva, kadetů, dorostu a dospělých 2019 - Praha, 14.04.2019

Pořadatel: TJ Bohemians Praha - oddíl plavání
Ředitel závodu: Petr Hubal
Vrchní rozhodčí: Luboš Imryšek
Delegát: Petr Bukal
Teplota vzduchu: 28 °C
Teplota vody: 27 °C

Výsledky kategorie: Starší žáci

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Vítek Jakub
2006 PKKBr 01:05:56.8 120 A 14.04.2019 5 km [diplom]
2. Brůna Jan
2006 PLČB 01:07:23.9 100 A 14.04.2019 5 km [diplom]
3. Hajšman Petr
2007 RPl 01:08:39.6 90 B 14.04.2019 5 km [diplom]
4. Novotný Adam
2007 PKVM 01:09:01.0 84 B 14.04.2019 5 km [diplom]
5. Chára Jakub
2006 Boh 01:09:20.4 80 A 14.04.2019 5 km [diplom]
6. Verner David
2007 AŠMB 01:11:54.8 76 B 14.04.2019 5 km [diplom]
7. Vyhlídal Filip
2006 SOPKo 01:12:06.7 72 A 14.04.2019 5 km [diplom]
8. Břinčil Mirek
2006 SOPKo 01:12:40.4 70 A 14.04.2019 5 km [diplom]
9. Rudolf Martin
2006 TJKr 01:13:16.7 68 A 14.04.2019 5 km [diplom]
10. Řezníček Václav
2006 ZéHK 01:14:58.0 66 A 14.04.2019 5 km [diplom]
11. Pavlíček Filip
2007 SOPKo 01:14:59.5 64 B 14.04.2019 5 km [diplom]
12. Smažík Tobiáš
2007 PLČB 01:15:03.2 62 B 14.04.2019 5 km [diplom]
13. Eybl Václav
2006 Boh 01:15:17.4 60 A 14.04.2019 5 km [diplom]
14. Suchý Dominik
2007 RPl 01:16:51.1 58 B 14.04.2019 5 km [diplom]
15. Šimsa Radek
2006 Boh 01:17:55.6 56 A 14.04.2019 5 km [diplom]
16. Novák Václav
2007 KIN 01:18:52.5 54 B 14.04.2019 5 km [diplom]
17. Kotrba David
2007 KIN 01:18:54.6 52 B 14.04.2019 5 km [diplom]
18. Bojceňuk Jakub
2007 PKHa 01:19:32.6 50 B 14.04.2019 5 km [diplom]
19. Šimsa Ondřej
2006 Boh 01:20:48.7 48 A 14.04.2019 5 km [diplom]
20. Veselský Vojtěch
2006 NePK 01:21:54.5 46 A 14.04.2019 5 km [diplom]
MS Hamza Jan
2006 SKS 01:17:15.3 0 A 14.04.2019 5 km -
MS Hoferek Jan
2007 AŠMB 01:23:06.0 0 B 14.04.2019 5 km -

Výsledky kategorie: Starší žačky

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Sýkorová Tereza Anna
2006 Boh 01:05:08.0 120 A 14.04.2019 5 km [diplom]
2. Kadlecová Rozálie
2006 ZéHK 01:11:06.8 100 A 14.04.2019 5 km [diplom]
3. Pumannová Anna
2006 NePK 01:11:31.7 90 A 14.04.2019 5 km [diplom]
4. Dardová Nikola
2006 SpHoř 01:11:32.1 84 A 14.04.2019 5 km [diplom]
5. Doležalová Lara
2006 SpTřb 01:14:44.0 80 A 14.04.2019 5 km [diplom]
6. Trněná Leontýna
2007 JPK 01:14:57.5 76 B 14.04.2019 5 km [diplom]
7. Holíková Tereza
2006 OSPHo 01:15:03.9 72 A 14.04.2019 5 km [diplom]
8. Dian Karolina
2006 PKHa 01:18:44.7 70 A 14.04.2019 5 km [diplom]
9. Hrušková Anna
2006 KSPKl 01:20:45.9 68 A 14.04.2019 5 km [diplom]
10. Novotná Leona
2006 KPSOp 01:22:32.7 66 A 14.04.2019 5 km [diplom]
11. Nevařilová Karolína
2007 RPl 01:23:35.0 64 B 14.04.2019 5 km [diplom]
12. Lipenská Klára
2007 NePK 01:24:40.4 62 B 14.04.2019 5 km [diplom]
13. Hrdinová Elen
2007 NePK 01:24:41.2 60 B 14.04.2019 5 km [diplom]
- Kuzmová Natálie
2007 SpTřb OTL 0 B 14.04.2019 5 km -
MS Tučková Tereza
2007 PLČB 01:15:47.8 0 B 14.04.2019 5 km -
MS Kůrková Karolína
2007 KIN 01:25:39.0 0 B 14.04.2019 5 km -
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz