Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

Mistrovství ČR žactva, kadetů, dorostu a dospělých 2019 - Praha, 14.04.2019

Pořadatel: TJ Bohemians Praha - oddíl plavání
Ředitel závodu: Petr Hubal
Vrchní rozhodčí: Luboš Imryšek
Delegát: Petr Bukal
Teplota vzduchu: 28 °C
Teplota vody: 27 °C

Výsledky kategorie: Muži

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Ingeduld Vít
1994 KomBr 00:54:55.2 120 MA 14.04.2019 5 km [diplom]
2. Landsmann Jiří
1998 USK 00:55:08.0 100 muž 14.04.2019 5 km [diplom]
3. Kozubek Matěj
1996 Boh 00:55:29.1 90 muž 14.04.2019 5 km [diplom]
4. Suk Maxim
2002 SOPKo 00:57:12.5 84 mld 14.04.2019 5 km [diplom]
5. Kačerovský Jakub
2001 USK 00:57:31.7 80 sd 14.04.2019 5 km [diplom]
6. Slaboch Matěj
2001 USK 00:57:41.0 76 sd 14.04.2019 5 km [diplom]
7. Šebesta David
1999 SlPl 00:58:03.7 72 muž 14.04.2019 5 km [diplom]
8. Štěrba Vojislav
2001 Boh 00:58:03.8 70 sd 14.04.2019 5 km [diplom]
9. Straka Martin
2000 DuP 00:58:04.1 68 sd 14.04.2019 5 km [diplom]
10. Juna Tomáš
2001 TJKr 00:58:27.5 66 sd 14.04.2019 5 km [diplom]
11. Čermák Václav
2000 RPl 00:58:39.0 64 sd 14.04.2019 5 km [diplom]
12. Matoušek Marek
2003 PLČB 00:58:49.9 62 mld 14.04.2019 5 km [diplom]
13. Peringer Marek
2003 KomBr 01:00:05.1 60 mld 14.04.2019 5 km [diplom]
14. Humlíček Jakub
2003 SOPKo 01:01:26.1 58 mld 14.04.2019 5 km [diplom]
15. Neliba Tadeáš
2003 LoBe 01:02:09.3 56 mld 14.04.2019 5 km [diplom]
16. Pipíška Adam
2001 ZASE (SVK) 01:02:40.1 54 sd 14.04.2019 5 km [diplom]
17. Lhotka Michal
2000 AŠMB 01:03:26.0 52 sd 14.04.2019 5 km [diplom]
18. Juna Michal
2001 TJKr 01:03:51.7 50 sd 14.04.2019 5 km [diplom]
19. Lajčuk Leonard
2000 Boh 01:03:51.8 48 sd 14.04.2019 5 km [diplom]
20. Skalník Marek
2003 PKKBr 01:04:34.2 46 mld 14.04.2019 5 km [diplom]
21. Grošek Luboš
1980 UnBr 01:06:17.7 44 MC 14.04.2019 5 km [diplom]
22. Polanský Jiří
1978 USK 01:09:08.8 42 MD 14.04.2019 5 km [diplom]
23. Uxa Lukáš
2003 LoBe 01:10:29.0 40 mld 14.04.2019 5 km [diplom]
- Kysilka Josef
1971 Boh OTL 0 ME 14.04.2019 5 km -

Výsledky kategorie: Ženy

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Štěrbová Lenka
1994 Boh 00:59:44.5 120 MA 14.04.2019 5 km [diplom]
2. Benešová Alena
1998 KomBr 00:59:51.6 100 žena 14.04.2019 5 km [diplom]
3. Pleskotová Julie
2002 Boh 01:00:06.8 90 mld 14.04.2019 5 km [diplom]
4. Zubalíková Lucie
2002 KomBr 01:01:02.2 84 mld 14.04.2019 5 km [diplom]
5. Šebestová Lucie
2001 SlPl 01:01:16.6 80 sd 14.04.2019 5 km [diplom]
6. Petřeková Veronika
2000 KPSOs 01:01:17.0 76 sd 14.04.2019 5 km [diplom]
7. Doležalová Sára
2003 JPK 01:02:04.5 72 mld 14.04.2019 5 km [diplom]
8. Sýkorová Klára
2001 USK 01:03:22.0 70 sd 14.04.2019 5 km [diplom]
9. Kyselová Michaela
1999 PKKBr 01:06:15.1 68 žena 14.04.2019 5 km [diplom]
10. Machýčková Magdaléna
2002 SlOp 01:07:08.2 66 mld 14.04.2019 5 km [diplom]
11. Soukupová Pavlína
2000 SlPl 01:07:09.7 64 sd 14.04.2019 5 km [diplom]
12. Ulipová Michaela
1997 Boh 01:07:33.9 62 žena 14.04.2019 5 km [diplom]
13. Seidlová Martina
2003 SKS 01:09:52.6 60 mld 14.04.2019 5 km [diplom]
14. Čížková Romana
2001 KomBr 01:10:35.5 58 sd 14.04.2019 5 km [diplom]
15. Jurčíková Kristýna
2003 SCPAP 01:10:42.5 56 mld 14.04.2019 5 km [diplom]
16. Venigerová Hana
2001 PKVM 01:11:09.1 54 sd 14.04.2019 5 km [diplom]
17. Pluháčková Veronika
2003 PKKBr 01:11:34.6 52 mld 14.04.2019 5 km [diplom]
18. Seidlová Miriam
2003 SKS 01:12:39.1 50 mld 14.04.2019 5 km [diplom]
19. Horáková Alžběta
2001 SlOp 01:12:54.7 48 sd 14.04.2019 5 km [diplom]
20. Procházková Jana
1999 SlPl 01:14:10.8 46 žena 14.04.2019 5 km [diplom]
Poslední aktualizace: Veselská hodinovka
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz