Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

Mistrovství ČR žactva, kadetů, dorostu a dospělých 2019 - Praha, 14.04.2019

Pořadatel: TJ Bohemians Praha - oddíl plavání
Ředitel závodu: Petr Hubal
Vrchní rozhodčí: Luboš Imryšek
Delegát: Petr Bukal
Teplota vzduchu: 28 °C
Teplota vody: 27 °C

Výsledky kategorie: Kadeti

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Reissmüller Tomáš
2005 PKPří 01:03:10.2 120 K2 14.04.2019 5 km [diplom]
2. Tauchman Lukáš
2005 PLČB 01:04:40.2 100 K2 14.04.2019 5 km [diplom]
3. Drahoš Jan
2004 SlPl 01:05:33.6 90 K1 14.04.2019 5 km [diplom]
4. Tikovský Denis
2005 Boh 01:05:44.6 84 K2 14.04.2019 5 km [diplom]
5. Stodola Marek
2004 PKPar 01:06:26.5 80 K1 14.04.2019 5 km [diplom]
6. Kvaček Tomáš
2005 SOPKo 01:07:36.8 76 K2 14.04.2019 5 km [diplom]
7. Borovka Denis
2005 SABR 01:08:58.4 72 K2 14.04.2019 5 km [diplom]
8. Halva Marek
2004 PKKBr 01:09:10.9 70 K1 14.04.2019 5 km [diplom]
9. Spilko Daniel
2004 PKVM 01:09:54.7 68 K1 14.04.2019 5 km [diplom]
10. Vaľko Marek
2004 NePK 01:10:26.0 66 K1 14.04.2019 5 km [diplom]
11. Richter David
2005 KomBr 01:11:11.5 64 K2 14.04.2019 5 km [diplom]
12. Sabo Jiří
2004 LoBe 01:12:08.8 62 K1 14.04.2019 5 km [diplom]
13. Seidl Vojtěch
2005 PKVM 01:13:00.6 60 K2 14.04.2019 5 km [diplom]
14. Sysel Marek
2005 NePK 01:15:56.6 58 K2 14.04.2019 5 km [diplom]
15. Táborský Matyáš
2005 SKS 01:16:29.8 56 K2 14.04.2019 5 km [diplom]
16. Vokoun Roman
2005 SOPKo 01:18:47.6 54 K2 14.04.2019 5 km [diplom]

Výsledky kategorie: Kadetky

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Červenková Kateřina
2004 PKPří 01:05:33.4 120 K1 14.04.2019 5 km [diplom]
2. Bartošová Denisa
2005 SKS 01:06:10.8 100 K2 14.04.2019 5 km [diplom]
3. Červenková Denisa
2004 PKPří 01:06:54.3 90 K1 14.04.2019 5 km [diplom]
4. Kotoučová Barbora
2004 NePK 01:08:22.6 84 K1 14.04.2019 5 km [diplom]
5. Říhová Barbora
2004 TJKr 01:08:38.8 80 K1 14.04.2019 5 km [diplom]
6. Lelková Blanka
2004 SOPKo 01:08:41.8 76 K1 14.04.2019 5 km [diplom]
7. Seidlová Veronika
2005 Boh 01:09:04.4 72 K2 14.04.2019 5 km [diplom]
8. Fojtíková Nikola
2005 KPSOp 01:09:52.4 70 K2 14.04.2019 5 km [diplom]
9. Poustecká Lucie
2004 TJTá 01:10:35.5 68 K1 14.04.2019 5 km [diplom]
10. Martínková Lenka
2005 TJKr 01:11:13.0 66 K2 14.04.2019 5 km [diplom]
11. Rálišová Veronika
2005 ZéHK 01:11:17.0 64 K2 14.04.2019 5 km [diplom]
12. Bařinová Adéla
2004 KomBr 01:11:35.4 62 K1 14.04.2019 5 km [diplom]
13. Čížková Dominika
2004 KomBr 01:12:35.6 60 K1 14.04.2019 5 km [diplom]
14. Chocholatá Kateřina
2005 SlPl 01:12:48.9 58 K2 14.04.2019 5 km [diplom]
15. Hasilová Monika
2004 OSPHo 01:13:09.2 56 K1 14.04.2019 5 km [diplom]
16. Vintrová Zuzana
2005 PKKBr 01:15:54.1 54 K2 14.04.2019 5 km [diplom]
17. Mašková Justýna
2005 PKVM 01:16:07.9 52 K2 14.04.2019 5 km [diplom]
18. Doležalová Tereza
2005 NePK 01:16:14.7 50 K2 14.04.2019 5 km [diplom]
19. Lhotáková Eliška
2004 SpHoř 01:16:24.4 48 K1 14.04.2019 5 km [diplom]
20. Šidlová Anežka
2005 PKHa 01:16:27.4 46 K2 14.04.2019 5 km [diplom]
21. Hrdinová Natálie
2005 NePK 01:18:26.3 44 K2 14.04.2019 5 km [diplom]
22. Dvořáková Anna
2004 OSPHo 01:19:59.1 42 K1 14.04.2019 5 km [diplom]
23. Víchová Tereza
2005 PKVM 01:21:27.6 40 K2 14.04.2019 5 km [diplom]
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz