Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

Mistrovství ČR masters 2019 - Vysoké Mýto, 24.02.2019

Pořadatel: Plavecký klub Vysoké Mýto
Ředitel závodu:
Vrchní rozhodčí:
Delegát:
Teplota vzduchu: °C
Teplota vody: °C

Výsledky kategorie: Muži

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Svatoň Karel
1990 PKPří 00:37:52.3 60 MA 24.02.2019 3 km [diplom]
2. Grošek Luboš
1980 UnBr 00:37:53.0 50 MC 24.02.2019 3 km [diplom]
3. Matěna Petr
1962 SCPAP 00:41:19.0 40 MG 24.02.2019 3 km [diplom]
4. Mrůzek Alexander
1965 UnBr 00:42:50.3 36 MF 24.02.2019 3 km [diplom]
5. Rucký Aleš
1971 SCPAP 00:42:54.5 34 ME 24.02.2019 3 km [diplom]
6. Teslík David
1969 PKHa 00:44:36.1 32 MF 24.02.2019 3 km [diplom]
7. Švára Milan
1979 USK 00:44:55.0 30 MD 24.02.2019 3 km [diplom]
8. Jedlička Marek
1978 OSPHo 00:45:06.1 28 MD 24.02.2019 3 km [diplom]
9. Zajden Martin
1982 OSPHo 00:45:17.2 26 MC 24.02.2019 3 km [diplom]
10. Mik Pavel
1971 PKHa 00:47:23.2 24 ME 24.02.2019 3 km [diplom]
11. Rautenkranc Miroslav
1964 PKVM 00:50:01.2 22 MG 24.02.2019 3 km [diplom]
12. Dvořáček Pavel
1974 OSPHo 00:50:13.0 20 ME 24.02.2019 3 km [diplom]
13. Vymazal Michal
1957 UnBr 00:51:26.0 19 MH 24.02.2019 3 km [diplom]
14. Baier Pavel
1954 KVSPa 00:51:32.0 18 MI 24.02.2019 3 km [diplom]
15. Kalvoda Jan
1977 I.PKO 00:52:53.1 17 MD 24.02.2019 3 km [diplom]
16. Švestka Jaromír
1958 UnOl 00:56:02.7 16 MH 24.02.2019 3 km [diplom]
17. Jelínek Jaroslav
1951 SpCh 01:02:11.0 15 MI 24.02.2019 3 km [diplom]
18. Mejzlík Petr
1959 LaTřb 01:03:34.5 14 MH 24.02.2019 3 km [diplom]
19. Shatsko Maxim
1986 KVSPa 01:10:07.0 13 MB 24.02.2019 3 km [diplom]

Výsledky kategorie: Ženy

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Dvořáková Veronika
1989 PKHK 00:45:20.2 60 MB 24.02.2019 3 km [diplom]
2. Křesálková Hana
1977 UnBr 00:45:56.7 50 MD 24.02.2019 3 km [diplom]
3. Trněná Kateřina
1978 JPK 00:48:54.0 40 MD 24.02.2019 3 km [diplom]
4. Petrová Pavla
1977 SpkRu 00:49:37.0 36 MD 24.02.2019 3 km [diplom]
5. Pechová Markéta
1979 SlLi 00:49:46.6 34 MD 24.02.2019 3 km [diplom]
6. Reisskup Barbara
1971 PKHa 00:50:27.0 32 ME 24.02.2019 3 km [diplom]
7. Šidlová Zdeňka
1964 PKHa 00:51:53.5 30 MG 24.02.2019 3 km [diplom]
8. Majerníková Laura
1967 J&TBa (SVK) 00:53:14.6 28 MF 24.02.2019 3 km [diplom]
9. Procházková Pavlína
1964 SpHoř 00:54:06.9 26 MG 24.02.2019 3 km [diplom]
10. Mífková Zdeňka
1978 OSPHo 00:57:04.0 24 MD 24.02.2019 3 km [diplom]
11. Šidlová Marie
1994 PKHa 01:05:20.5 22 MA 24.02.2019 3 km [diplom]
12. Novotná Mirka
1964 SoHK 01:18:02.0 20 MG 24.02.2019 3 km [diplom]
13. Pražáková Vlasta
1961 SpCh 01:30:55.0 19 MG 24.02.2019 3 km [diplom]
Poslední aktualizace: Veselská hodinovka
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz