Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - výsledky závodů

Mistrovství ČR masters 2019 - Vysoké Mýto, 24.02.2019

Pořadatel: Plavecký klub Vysoké Mýto
Ředitel závodu:
Vrchní rozhodčí:
Delegát:
Teplota vzduchu: °C
Teplota vody: °C

Výsledky kategorie: Muži

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Grošek Luboš
1980 UnBr 00:18:20.0 20 MC 24.02.2019 1.5 km [diplom]
2. Svatoň Karel
1990 PKPří 00:19:15.1 16 MA 24.02.2019 1.5 km [diplom]
3. Nápravník Martin
1971 KVSPa 00:19:34.3 12 ME 24.02.2019 1.5 km [diplom]
4. Rucký Aleš
1971 SCPAP 00:20:22.9 10 ME 24.02.2019 1.5 km [diplom]
5. Budiš Petr
1970 ELT 00:20:29.6 9 ME 24.02.2019 1.5 km [diplom]
6. Zajden Martin
1982 OSPHo 00:22:06.2 8 MC 24.02.2019 1.5 km [diplom]
7. Jedlička Marek
1978 OSPHo 00:22:09.9 7 MD 24.02.2019 1.5 km [diplom]
8. Horvát Petr st.
1973 PKZá 00:22:39.4 6 ME 24.02.2019 1.5 km [diplom]
9. Bulant Jaromír
1956 SCPAP 00:22:48.4 5,6 MH 24.02.2019 1.5 km [diplom]
10. Decker Miloslav
1954 KVSPa 00:24:19.0 5,2 MI 24.02.2019 1.5 km [diplom]
11. Valtr Václav
1956 SChÚ 00:24:29.0 4,8 MH 24.02.2019 1.5 km [diplom]
12. Dvořáček Pavel
1974 OSPHo 00:24:37.1 4,4 ME 24.02.2019 1.5 km [diplom]
13. Kozák Ondřej
1988 PKVM 00:25:14.3 4 MB 24.02.2019 1.5 km [diplom]
14. Kalvoda Jan
1977 I.PKO 00:25:38.9 3,8 MD 24.02.2019 1.5 km [diplom]
15. Baier Pavel
1954 KVSPa 00:26:22.7 3,6 MI 24.02.2019 1.5 km [diplom]
16. Štěrba Pavel
1954 Boh 00:27:22.8 3,4 MI 24.02.2019 1.5 km [diplom]
17. Nahalka Peter
1953 PVKBa (SVK) 00:31:14.2 3,2 MI 24.02.2019 1.5 km [diplom]
18. Čížek Miloš
1960 SpCh 00:31:17.0 3 MG 24.02.2019 1.5 km [diplom]
19. Mejzlík Petr
1959 LaTřb 00:31:39.5 2,8 MH 24.02.2019 1.5 km [diplom]

Výsledky kategorie: Ženy

Umístění Jméno Ročník Klub Čas Body Kategorie Datum Trať Diplom
1. Dvořáková Veronika
1989 PKHK 00:22:02.7 20 MB 24.02.2019 1.5 km [diplom]
2. Müller Mojžíšková Pavla
1981 KSPPa 00:22:20.8 16 MC 24.02.2019 1.5 km [diplom]
3. Trněná Kateřina
1978 JPK 00:24:17.6 12 MD 24.02.2019 1.5 km [diplom]
4. Pechová Markéta
1979 SlLi 00:24:35.3 10 MD 24.02.2019 1.5 km [diplom]
5. Petrová Pavla
1977 SpkRu 00:25:04.9 9 MD 24.02.2019 1.5 km [diplom]
6. Krejčířová Eva
1979 Boh 00:25:22.4 8 MD 24.02.2019 1.5 km [diplom]
7. Augustová Kateřina
1971 Boh 00:25:22.4 7 ME 24.02.2019 1.5 km [diplom]
8. Řezníčková Jana
1974 SCPAP 00:25:46.8 6 ME 24.02.2019 1.5 km [diplom]
9. Šidlová Zdeňka
1964 PKHa 00:25:47.9 5,6 MG 24.02.2019 1.5 km [diplom]
10. Procházková Pavlína
1964 SpHoř 00:26:55.1 5,2 MG 24.02.2019 1.5 km [diplom]
11. Pospíšilová Alena
1954 Boh 00:27:03.1 4,8 MI 24.02.2019 1.5 km [diplom]
12. Mífková Zdeňka
1978 OSPHo 00:27:31.0 4,4 MD 24.02.2019 1.5 km [diplom]
13. Šidlová Marie
1994 PKHa 00:32:48.0 4 MA 24.02.2019 1.5 km [diplom]
14. Felgrová Ivana
1942 Boh 00:33:42.4 3,8 MK 24.02.2019 1.5 km [diplom]
15. Votrubová Jaroslava
1946 Boh 00:33:43.7 3,6 MJ 24.02.2019 1.5 km [diplom]
16. Novotná Mirka
1964 SoHK 00:37:46.7 3,4 MG 24.02.2019 1.5 km [diplom]
17. Kmošková Vlasta
1968 KVSPa 00:42:42.0 3,2 MF 24.02.2019 1.5 km [diplom]
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz