Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2018 - štafety

Pořadí Klub (složení štafet / týmů) Počet bodů
1. Bohemians Praha A
(Štěrbová Lenka, Pleskotová Julie, Štěrba Vojislav, Kozubek Matěj)
120
2. Kometa Brno A
(Benešová Alena, Peciar Tomáš, Zubalíková Lucie, Ingeduld Vít)
100
3. Slávia VŠ Plzeň A
(Chocholatý Tomáš, Soukupová Pavlína, Šebestová Lucie, Šebesta David)
90
4. Univerzitní sportovní klub Praha A
(Kačerovský Jakub, Slaboch Matěj, Půlpánová Alžběta, Sýkorová Klára)
84
5. Sportovní oddíl plavání Kolín A
(Suk Maxim, Jurčíková Kristýna, Vránová Gabriela, Humlíček Jakub)
80
6. Kometa Brno B
(Máša Matěj, Šťastná Petra, Mikulíková Hedvika, Peringer Marek)
76
7. Neratovický plavecký klub A
(Kouba Alois, Kotoučová Barbora, Svoboda Jan, Dolanská Johana)
72
8. Kometa Brno C
(Dufek Martin, Bařinová Adéla, Říha Jakub, Čížková Dominika)
70
9. Klub plavecké školy Krokodýl Brno A
(Kyselová Michaela, Vašata Michal, Vintrová Zuzana, Skalník Marek)
68
10. Universita Brno A
(Grošek Luboš, Gilíková Helena, Křesálková Hana, Mašláň Jiří)
66
11. Universita Brno B
(Veškrna Tomáš, Hašková Lenka, Mrůzková Pavlína, Maxa Ondřej)
64
12. Sportovní oddíl plavání Kolín B
(Humlíčková Nela, Kvaček Tomáš, Vokoun Roman, Olivová Viktorie)
62
13. Oddíl sportovního plavání Hodonín A
(Hasilová Monika, Dvořáková Anna, Dvořáček Tomáš, Slezák Jakub)
60
14. Neratovický plavecký klub B
(Žaludek Ondřej, Vaľko Marek, Hrdinová Elen, Nichani Ema)
58
15. TJ Slezan Opava A
(Wolf Luděk, Černohorská Magdaléna, Němčanská Barbora, Wolf Štěpán)
56
16. Plavecký klub Havířov C
(Teslík David, Šidlová Zdeňka, Pelikánová Monika, Mik Pavel)
54
17. FIDES Brno E
(Kočař Jakub, Smisitel Ondřej, Hlavínová Jana, Benešová Václava)
52
18. Plavecký klub Havířov A
(Dian Karolina, Bojceňuk Jakub, Teslík Maxim, Šidlová Anežka)
50
19. FIDES Brno D
(Okurková Magda, Slanina Michal, Pavlíková Kateřina, Jančík Mojmír)
48
20. Plavecký klub Havířov B
(Mik Daniel, Šidlová Marie, Bojceňuk Michal, Bojceňuková Zuzana)
46
21. FIDES Brno C
(Matuštíková Jana, Pavézková Helena, Mihola Petr, Suchopa Radomír)
44
22. I. plavecký klub otužilců Praha A
(Havlíková Eva, Hudson Michael, Mak Chun Kong, Vachtová Jitka)
42
23. FIDES Brno B
(Marek Ivan, Mašová Jarmila, Nowaková Lenka, Matuštík Svatopluk)
40
24. Sokol Hradec Králové A
(Kuřina Jiří, Kuřinová Lenka, Weiss Josef, Weissová Eleonora)
39
25. FIDES Brno A
(Hanuš Bedřich, Marková Helena, Fialová Vladimíra, Zezula František)
38
26. I. plavecký klub otužilců Praha B
(Krchová Irena, Kosař František, Zeman Jaroslav, Čudanová Vlasta)
37
Pořadí Klub (složení štafet / týmů) Počet bodů
Poslední aktualizace: Superfinále a vyhlášení ČP, 40. Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1979 - 2018 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz