Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2017 - štafety / týmy

Pořadí Klub (složení štafet / týmů) Počet bodů
1. Univerzitní sportovní klub Praha A
(Kačerovský Jakub, Benešová Alena, Sýkorová Klára, Landsmann Jiří)
154
2. Kometa Brno A
(Kamas Richard, Šťastná Petra, Zubalíková Lucie, Ingeduld Vít)
126
3. Bohemians Praha A
(Kozubek Tomáš, Pleskotová Julie, Zaňková Tereza, Štěrba Vojislav)
112
4. Slávia VŠ Plzeň A
(Šmíd Jakub, Soukupová Pavlína, Hauerová Petra, Šebesta David)
105
5. Sportovní oddíl plavání Kolín A
(Humlíček Jakub, Jurčíková Kristýna, Vránová Gabriela, Suk Maxim)
100.8
6. Kometa Brno B
(Grabovski Jiří, Hrušková Kristýna, Pavlíčková Anna, Říha Jakub)
98
7. Universita Brno A
(Grošek Luboš, Gilíková Helena, Mrůzek Alexandr, Milerská Veronika)
95.2
8. Sportovní klub policie Kometa Brno A
(Máša Matěj, Bařinová Adéla, Richter David, Čížková Dominika)
92.4
9. FIDES Brno A
(Kočař Jakub, Okurková Magda, Smisitel Ondřej, Eremiášová Radka)
89.6
10. Kometa Brno C
(Klok Pavel, Mikulíková Hedvika, Peringer Marek, Čížková Romana)
86.8
11. Slávia VŠ Plzeň B
(Drahoš Jan, Chocholatá Kateřina, Šrailová Anna, Chocholatý Tomáš)
84
12. Bohemians Praha B
(Hanzal Jan, Kopecká Nikola, Švehlová Kateřina, Noll David)
81.2
13. Sportovní oddíl plavání Kolín C
(Suk Daniel, Kvaček Tomáš, Reslová Klára, Olivová Viktorie)
78.4
14. Bohemians Praha C
(Kozubek Matěj, Bejček Martin, Nováková Pavlína, Srbová Radmila)
77
15. TJ Slezan Opava A
(Wolf Štěpán, Hudečková Nela, Machýčková Magdalena, Wolf Luděk)
75.6
16. TJ Slezan Opava B
(Wolf Petr, Němčanská Barbora, Horáková Alžběta, Habrlant Petr)
74.2
17. FIDES Brno B
(Homolka Martin, Slanina Michal, Nechalová Ingrida, Podmelová Eliška)
72.8
18. Sportovní oddíl plavání Kolín B
(Nováková Vendula, Kuchařová Bára, Vokoun Roman, Bureš Tomáš)
71.4
19. Bohemians Praha D
(Augustová Kateřina, Břenda Martin, Dvořáková Alžběta, Smetana Ondřej)
70
20. Neratovický plavecký klub A
(Kotoučová Barbora, Doležalová Tereza, Vaľko Marek, Sysel Marek)
68.6
21. Plavecký klub Havířov A
(Mik Daniel, Dian Karolina, Bojceňuk Jakub, Bojceňuková Zuzana)
67.2
22. Klub plavecké školy Krokodýl Brno A
(Vintrová Zuzana, Krkoška David, Svobodová Klára, Halva Marek)
65.8
23. Plavecký klub Havířov B
(Teslík David, Pelikánová Monika, Bojceňuková Radka, Mik Pavel)
64.4
24. Bohemians Praha E
(Sýkorová Tereza Anna, Chára Jakub, Sedláček Max, Srbová Helena)
63
25. FIDES Brno C
(Pék Dezider, Hlavínová Jana, Pavlíková Kateřina, Pék Ondrej)
61.6
26. FIDES Brno D
(Nyáry Richard, Benešová Václava, Marková Helena, Makai Zoltán)
60.2
27. FIDES Brno E
(Matuštík Svatopluk, Matuštíková Jana, Kouřil Pavel, Kouřilová Sylva)
58.8
28. I. plavecký klub otužilců Praha C
(Krchová Irena, Procházková Zuzana, Zeman Jaroslav, Hejkrlík Filip)
57.4
29. I. plavecký klub otužilců Praha A
(Lichý Alexander, Kosař František, Juřenová Alena, Čudanová Vlasta)
56
30. Sokol Hradec Králové A
(Weiss Josef, Weissová Eleonora, Kuřina Jiří, Novotná Mirka)
54.6
31. I. plavecký klub otužilců Praha B
(Kolář Vladimír, Havlíková Eva, Vatalová Jaroslava, Hejkrlík Jiří)
53.2
Pořadí Klub (složení štafet / týmů) Počet bodů
Poslední aktualizace: Superfinále a vyhlášení ČP, 39. Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1983 - 2017 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz