Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - ženy

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Doležalová Sára 2003 mld JPK 132,0 132,0 2 10.5 02:14:25
2. Štěrbová Lenka 1994 MA Boh 120,0 120,0 1 5 00:59:44
3. Seidlová Martina 2003 mld SKS 110,0 110,0 2 10.5 02:28:12
3. Trněná Kateřina 1978 MD JPK 110,0 110,0 4 13.7 03:55:48
5. Benešová Alena 1998 žena KomBr 100,0 100,0 1 5 00:59:51
6. Seidlová Miriam 2003 mld SKS 95,0 95,0 2 10.5 02:32:35
7. Pluháčková Veronika 2003 mld PKKBr 94,0 94,0 2 10.5 02:32:44
8. Pleskotová Julie 2002 mld Boh 90,0 90,0 1 5 01:00:06
9. Zubalíková Lucie 2002 mld KomBr 84,0 84,0 1 5 01:01:02
10. Pechová Markéta 1979 MD SlLi 80,2 80,2 4 10 02:46:08
11. Šebestová Lucie 2001 sd SlPl 80,0 80,0 1 5 01:01:16
11. Dvořáková Veronika 1989 MB PKHK 80,0 80,0 2 4.5 01:07:22
13. Petřeková Veronika 2000 sd KPSOs 76,0 76,0 1 5 01:01:17
14. Sýkorová Klára 2001 sd USK 70,0 70,0 1 5 01:03:22
15. Kyselová Michaela 1999 žena PKKBr 68,0 68,0 1 5 01:06:15
16. Procházková Pavlína 1964 MG SpHoř 67,2 67,2 3 10 03:02:19
17. Machýčková Magdaléna 2002 mld SlOp 66,0 66,0 1 5 01:07:08
18. Soukupová Pavlína 2000 sd SlPl 64,0 64,0 1 5 01:07:09
19. Ulipová Michaela 1997 žena Boh 62,0 62,0 1 5 01:07:33
19. Reisskup Barbara 1971 ME PKHa 62,0 62,0 2 6.7 01:51:57
21. Čížková Romana 2001 sd KomBr 58,0 58,0 1 5 01:10:35
22. Jurčíková Kristýna 2003 mld SCPAP 56,0 56,0 1 5 01:10:42
23. Venigerová Hana 2001 sd PKVM 54,0 54,0 1 5 01:11:09
24. Křesálková Hana 1977 MD UnBr 50,0 50,0 1 3 00:45:56
25. Horáková Alžběta 2001 sd SlOp 48,0 48,0 1 5 01:12:54
26. Procházková Jana 1999 žena SlPl 46,0 46,0 1 5 01:14:10
27. Petrová Pavla 1977 MD SpkRu 45,0 45,0 2 4.5 01:14:41
28. Dvořáková Alžběta 1961 MG Boh 40,0 40,0 1 5.5 01:27:27
29. Šidlová Zdeňka 1964 MG PKHa 35,6 35,6 2 4.5 01:17:40
30. Mífková Zdeňka 1978 MD OSPHo 28,4 28,4 2 4.5 01:24:35
31. Majerníková Laura 1967 MF J&TBa 28,0 28,0 1 3 00:53:14
32. Šidlová Marie 1994 MA PKHa 26,0 26,0 2 4.5 01:38:08
33. Novotná Mirka 1964 MG SoHK 23,4 23,4 2 4.5 01:55:48
34. Pražáková Vlasta 1961 MG SpCh 19,0 19,0 1 3 01:30:55
35. Miková Vendula 2002 mld PKHa 18,0 18,0 1 3.7 01:08:00
36. Kantová Zuzana 1977 MD KPSRa 17,0 17,0 1 3.7 01:20:32
37. Müller Mojžíšková Pavla 1981 MC KSPPa 16,0 16,0 1 1.5 00:22:20
38. Bojceňuková Zuzana 2003 mld PKHa 14,0 14,0 1 1.8 00:27:34
39. Krejčířová Eva 1979 MD Boh 8,0 8,0 1 1.5 00:25:22
40. Augustová Kateřina 1971 ME Boh 7,0 7,0 1 1.5 00:25:22
41. Řezníčková Jana 1974 ME SCPAP 6,0 6,0 1 1.5 00:25:46
42. Pospíšilová Alena 1954 MI Boh 4,8 4,8 1 1.5 00:27:03
43. Felgrová Ivana 1942 MK Boh 3,8 3,8 1 1.5 00:33:42
44. Votrubová Jaroslava 1946 MJ Boh 3,6 3,6 1 1.5 00:33:43
45. Kmošková Vlasta 1968 MF KVSPa 3,2 3,2 1 1.5 00:42:42
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Námořní míle 2019
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1978 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz