Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - ženy

Pořadí plavců: od 1. do 100. 1 2
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Štěrbová Lenka 1994 MA Boh 1 350,0 1 420,0 10 91 19:44:50
2. Soukupová Pavlína 2000 sd SlPl 1 132,0 1 246,0 10 100 22:31:53
3. Machýčková Magdaléna 2002 mld SlOp 935,0 1 097,5 13 109 27:01:38
4. Zubalíková Lucie 2002 mld KomBr 926,0 926,0 8 70 14:28:01
5. Seidlová Martina 2003 mld SKS 920,0 1 045,0 11 108.5 28:37:05
6. Ulipová Michaela 1997 žena Boh 911,0 1 009,0 11 91 21:57:00
7. Seidlová Miriam 2003 mld SKS 904,0 1 069,6 12 113.5 29:54:50
8. Doležalová Sára 2003 mld JPK 893,0 963,0 11 77.5 18:05:38
9. Horáková Alžběta 2001 sd SlOp 824,4 922,4 12 99 25:36:13
10. Čížková Romana 2001 sd KomBr 787,0 941,0 12 108 30:19:40
11. Procházková Jana 1999 žena SoHK / SlPl 769,0 769,0 8 80 22:35:20
12. Pechová Markéta 1979 MD SlLi 619,0 956,6 22 133 39:22:21
13. Pleskotová Julie 2002 mld Boh 560,0 560,0 5 40 08:09:06
14. Mífková Zdeňka 1978 MD OSPHo 546,0 764,2 16 114.5 37:36:07
15. Procházková Zuzana 1992 MA I.PKO 542,8 542,8 8 63 19:16:03
16. Šebestová Lucie 2001 sd SlPl 516,0 516,0 6 45 09:38:01
17. Dvořáková Alžběta 1961 MG Boh 515,0 614,5 12 77.5 20:55:03
18. Kopecká Nikola 2001 sd I.PKO 508,0 514,0 9 67 19:50:24
19. Hlavínová Jana 1986 MB FiBr 480,0 549,6 11 90 32:01:33
20. Procházková Pavlína 1964 MG SpHoř 479,0 630,7 16 97 31:56:46
21. Gilíková Helena 1972 ME UnBr 477,6 477,6 7 60 16:03:52
22. Šidlová Zdeňka 1964 MG PKHa 418,0 489,2 13 71.5 22:12:57
23. Johová Petra 1974 ME I.PKO 414,0 414,0 8 53 16:10:27
24. Čudanová Vlasta 1950 MI I.PKO 411,0 557,1 18 99 40:58:45
25. Benešová Alena 1998 žena KomBr 390,0 390,0 4 25 05:00:39
26. Novotná Mirka 1964 MG SoHK 311,0 336,0 11 55.5 25:33:02
27. Petřeková Veronika 2000 sd KPSOs 310,0 310,0 4 25 05:00:39
28. Reisskup Barbara 1971 ME PKHa 278,0 319,0 12 42.7 11:42:22
29. Štěrbová Michaela 1999 žena Boh 267,4 267,4 4 30 07:01:28
30. Hauerová Petra 1999 žena SlPl 263,0 263,0 4 23 05:00:07
31. Řezníčková Jana 1974 ME SCPAP 260,4 292,4 11 47.5 14:10:03
32. Trněná Kateřina 1978 MD JPK 248,0 295,0 13 46.7 14:31:29
33. Pluháčková Veronika 2003 mld PKKBr 236,8 236,8 6 26.5 06:17:03
34. Miková Vendula 2002 mld PKHa 222,0 237,3 11 41.7 14:07:46
35. Spurná Karolína 2003 mld TJHod 219,2 224,2 9 37 11:10:35
36. Dyková Kristýna 1987 MB I.PKO 212,0 212,0 7 34 10:55:51
37. Josefová Dominika 1995 žena SpsHK 206,0 206,0 6 20 04:44:28
38. Jurčíková Kristýna 2003 mld SCPAP 204,0 204,0 4 20 04:41:50
39. Šidlová Marie 1994 MA PKHa 198,8 198,8 7 33.5 12:18:27
40. Kyselová Michaela 1999 žena PKKBr 195,0 195,0 5 19 04:26:46
41. Marková Helena 1963 MG FiBr 189,4 189,4 7 33 13:52:34
42. Nováková Pavlína 1996 žena I.PKO 185,0 185,0 3 20 05:22:54
43. Nováková Renata 1997 žena SCPAP 162,0 162,0 3 20 05:03:02
44. Holánková Kristina 1999 žena SkASC 157,0 157,0 4 20 05:27:31
44. Bojceňuková Zuzana 2003 mld PKHa 157,0 157,0 8 20.8 06:03:35
46. Hromadníková Kateřina 1997 žena SCPAP 150,6 150,6 5 21 05:25:23
47. Chocholatá Petra 1977 MD SlPl 150,0 150,0 5 21 05:44:41
48. Podmelová Eliška 1983 MC FiBr 148,2 148,2 5 20 06:33:46
49. Balážiková Karolína 2001 sd ORCAB 140,0 140,0 1 10 02:03:22
50. Sýkorová Klára 2001 sd USK 136,0 136,0 2 10 02:07:31
51. Okurková Magda 1991 MA FiBr 126,0 126,0 3 15 03:50:14
52. Mikušová Carmen 1998 žena Boh 124,0 124,0 1 10 02:08:03
52. Vlčková Hana 1998 žena UnBr 124,0 124,0 4 14 03:35:10
52. Lhotková Lenka 1976 MD NePK 124,0 127,0 9 23 06:40:36
55. Tesaříková Anna 2001 sd PKKBr 116,0 116,0 3 13 03:20:35
56. Křesálková Hana 1977 MD UnBr 115,0 115,0 3 13 03:35:33
57. Venigerová Hana 2001 sd PKVM 114,0 114,0 2 10 02:24:38
58. Srbová Radmila 1976 MD Boh 111,4 111,4 5 19 07:08:54
59. Bálková Eliška 2003 mld PKPří 111,0 111,0 3 15 04:03:50
60. Bandíková Monika 1978 MD Haná 104,8 104,8 3 20 09:03:38
61. Němčíková Daniela 1970 ME Haná 100,6 100,6 3 20 11:03:54
62. Furchová Lucie 2001 sd PKPří 99,0 99,0 2 10 02:33:14
63. Hudečková Nela 2002 mld KPSOS 98,0 98,0 2 15 04:02:18
64. Landsmannová Šárka 1975 MD I.PKO 92,0 92,0 2 10 02:21:00
65. Ježková Gabriela 1969 MF Haná 91,0 91,0 3 18 07:51:46
66. Menšíková Valentýna 2002 mld OSPHo 89,2 89,2 4 13 03:38:25
67. Němčanská Barbora 2003 mld SlOp 87,8 87,8 3 16 04:39:28
68. Podešťová Radka 1999 žena PKKBr 85,2 85,2 2 10 02:29:46
69. Mrůzková Pavlína 1970 ME UnBr 84,0 84,0 4 16 04:51:01
70. Benešová Václava 1967 MF FiBr 81,6 81,6 4 18 06:33:13
71. Dvořáková Veronika 1989 MB PKHK 80,0 80,0 2 4.5 01:07:22
72. Marciánová Hana 2003 mld KomBr 75,0 75,0 2 8 01:58:59
73. Brýdlová Aneta 2002 mld PKVM 68,0 68,0 3 20 05:33:49
74. Augustová Kateřina 1971 ME Boh 66,5 66,5 7 11.5 03:16:59
75. Hájková Nikola 1988 MB Boh 65,0 65,0 2 10 02:56:56
76. Klásková Iva 1947 MJ I.PKO 63,6 63,6 9 15 08:41:58
77. Pražáková Vlasta 1961 MG SpCh 62,0 62,0 5 12 05:50:15
78. Janýrová Lucie 2003 mld JPK 60,0 60,0 1 5 01:05:21
78. Vavřinová Adéla 2000 sd SCPAP 60,0 60,0 1 5 01:08:58
80. Kašná Karolína 1999 žena SlOp 53,0 53,0 3 9 02:32:52
81. Šťastná Petra 1997 žena KomBr 50,0 50,0 1 5 01:08:22
81. Libnarová Martina 1971 ME SKNá / DeNá 50,0 50,0 2 6 01:29:04
81. Petrová Pavla 1977 MD SpkRu 50,0 50,0 3 5.5 01:47:55
84. Švrčková Libuše 1956 MH FiBr 49,8 49,8 3 13 06:27:54
85. Čápová Markéta 1976 MD FiBr 43,8 43,8 2 10 04:05:45
86. Mikysková Michaela 1999 žena KomBr 40,0 40,0 1 5 01:15:36
87. Mašová Jarmila 1959 MH FiBr 37,5 37,5 3 9 03:35:02
88. Ryšávková Kateřina 1977 MD SVČBo 37,2 37,2 1 5 01:20:45
89. Eremiášová Radka 1978 MD FiBr 36,0 36,0 1 5 01:20:25
89. Ledererová Judita 1995 žena UnBr 36,0 36,0 1 5 01:23:29
89. Voračková Eliška 2003 mld RPl 36,0 36,0 1 5 01:24:34
92. Ouhrabková Dana 1974 ME PKPar 35,0 35,0 2 6 01:39:18
93. Štolková Barbora 1996 žena UnBr 34,0 34,0 1 5 01:27:01
93. Matyšková Hana 1964 MG FiBr 34,0 34,0 2 8 03:24:13
95. Krejčířová Eva 1979 MD Boh 33,0 33,0 2 6.5 02:08:55
96. Ležovičová Eva 1966 MF SoHK 31,0 31,0 1 5 01:47:38
97. Švaříčková Gabriela 1974 ME FiBr 30,2 30,2 2 8 03:00:37
98. Seemanová Barbora 2000 sd MoP 30,0 30,0 1 3 00:42:16
99. Trhlíková Alexandra 1978 MD RejDo 29,0 29,0 1 5 01:34:40
100. Majerníková Laura 1967 MF J&TBa 28,0 28,0 1 3 00:53:14
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz