Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2018 - ženy

Pořadí plavců: od 1. do 100. 1 2
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Štěrbová Lenka 1994 žena Boh / SCPAP 1 330,0 1 390,0 9 95 20:59:52
2. Soukupová Pavlína 2000 sd SlPl 1 250,0 1 578,0 14 136 30:58:23
3. Šťastná Petra 1997 žena KomBr 977,0 977,0 9 95 21:53:48
4. Ulipová Michaela 1997 žena SlPl 865,0 1 021,0 13 102 24:48:30
5. Zubalíková Lucie 2002 mld KomBr 830,0 955,0 11 78 16:26:33
6. Pleskotová Julie 2002 mld Boh 798,0 873,0 9 85 19:00:45
6. Procházková Zuzana 1992 MA I.PKO 798,0 851,0 12 100 31:38:02
8. Machýčková Magdaléna 2002 mld SlOp 752,0 806,0 11 84 22:01:28
9. Vránová Gabriela 2002 mld SOPKo 734,0 770,0 9 80 21:40:30
10. Hauerová Petra 1999 sd SlPl 706,0 706,0 7 58 13:01:45
11. Horáková Alžběta 2001 mld SlOp 694,0 741,5 11 84 23:05:19
12. Šebestová Lucie 2001 mld SlPl 669,0 717,0 10 71 16:02:37
13. Petřeková Veronika 2000 sd KPSOs 664,0 709,0 9 65 14:09:24
14. Dvořáková Alžběta 1961 MG Boh 650,0 1 221,2 26 156.8 43:21:32
15. Benešová Alena 1998 žena KomBr 530,0 530,0 6 28 05:47:29
16. Čudanová Vlasta 1950 MI I.PKO 513,0 622,5 15 106 44:42:13
17. Procházková Pavlína 1964 MF SpHoř 500,0 536,0 11 79.5 28:19:37
17. Pechová Markéta 1979 MC SlLi 500,0 682,5 18 99.7 29:25:13
19. Pavlíková Kateřina 1980 MC FiBr 459,0 579,0 12 95 38:46:02
20. Nováková Renata 1997 žena SCPAP 435,0 435,0 8 51 14:22:11
21. Procházková Jana 1999 sd SlPl 388,0 388,0 6 53 16:35:15
22. Kopecká Nikola 2001 mld I.PKO / Boh 380,0 430,0 10 61 17:23:45
23. Gilíková Helena 1972 ME UnBr 378,0 378,0 6 45 11:35:46
24. Novotná Mirka 1964 MF SoHK 355,0 363,0 9 54.5 26:10:16
25. Čížková Romana 2001 mld KomBr 305,0 305,0 8 41 11:39:20
26. Lipovská Vanesa 2000 sd PLAF 300,0 300,0 9 36.7 10:02:20
27. Šidlová Zdeňka 1964 MF PKHa 275,0 352,5 13 53.7 16:25:35
28. Kyselová Michaela 1999 sd PKKBr 267,0 267,0 7 24.5 05:21:32
29. Čtvrtníčková Nikola 1998 žena KomBr 259,0 259,0 7 40 13:39:51
30. Trněná Kateřina 1978 MD JPK 252,0 260,4 9 34.8 10:37:05
31. Nechalová Ingrida 1984 MB PITOP 250,0 250,0 2 30 09:45:39
32. Hlavínová Jana 1986 MB FiBr 248,0 248,0 5 40 15:17:49
33. Johová Petra 1974 MD I.PKO 246,0 246,0 4 35 11:57:12
34. Menšíková Valentýna 2002 mld OSPHo 226,0 226,0 6 28 07:59:23
35. Sýkorová Klára 2001 mld USK 220,0 220,0 2 15 03:13:09
35. Chocholatá Petra 1977 MD SlPl 220,0 220,0 6 26 06:42:29
37. Eremiášová Radka 1978 MD FiBr 213,0 213,0 3 30 07:58:39
38. Havlíková Eva 1956 MH I.PKO 208,0 215,0 9 39.5 24:59:25
39. Josefová Dominika 1995 žena SpsHK 204,0 204,0 5 22 05:39:24
40. Bojceňuková Radka 1977 MD PKHa 201,0 256,0 13 49.8 19:38:48
41. Marková Helena 1963 MG FiBr 190,0 190,0 7 35 15:35:05
42. Pavlíčková Anna 2001 mld KomBr 189,0 189,0 3 23 05:42:43
43. Holánková Kristina 1999 sd PLAF 186,0 186,0 4 25 07:04:06
44. Kotěšovcová Pavla 2000 sd Boh 180,0 180,0 3 20 05:32:42
45. Nováková Vendula 2002 mld SOPKo 170,5 170,5 5 23 07:07:30
46. Hájková Nikola 1988 MB Boh 168,0 168,0 5 25 08:14:38
47. Dvořáková Veronika 1989 MA PKHK 140,0 140,0 3 14.5 04:12:54
48. Balážiková Karolína 2001 mld ORCAB 136,0 136,0 1 10 02:10:49
48. Hudečková Nela 2002 mld KPSOS 136,0 136,0 3 20 05:11:13
50. Mrůzková Pavlína 1970 ME UnBr 132,0 132,0 5 21 06:26:03
51. Okurková Magda 1991 MA FiBr 131,0 131,0 3 15 03:50:31
52. Landsmannová Šárka 1975 MD NepM 128,0 128,0 2 10 02:18:48
52. Mikušová Carmen 1998 žena Boh 128,0 128,0 2 15 03:15:08
54. Kováčová Nikola 2002 mld ORCAB 124,0 124,0 1 10 02:11:17
55. Juřenová Alena 1958 MH I.PKO 123,0 123,0 5 18 10:04:14
56. Křesálková Hana 1977 MD UnBr 117,0 117,0 3 13 03:39:54
57. Venigerová Hana 2001 mld PKVM 108,0 108,0 2 10 02:38:51
58. Vodičková Michaela 2002 mld SlPl / RPl 104,0 104,0 2 10 02:14:48
59. Pražáková Vlasta 1961 MG SpCh 103,0 103,0 5 19 10:04:48
60. Brýdlová Aneta 2002 mld PKVM 102,0 102,0 2 15 04:04:29
61. Ježková Gabriela 1969 ME Haná 100,0 100,0 4 18 07:50:13
62. Zajíčková Hana 1967 MF SpCh 93,0 93,0 5 15.5 06:36:27
63. Hašková Lenka 1996 žena UnBr 86,0 86,0 2 10 02:45:54
63. Lhotková Lenka 1976 MD NePK 86,0 86,0 5 13 04:35:22
65. Hošková Kateřina 2002 mld PLAF 84,0 84,0 3 13 04:24:24
66. Benešová Václava 1967 MF FiBr 82,0 82,0 4 16 06:04:15
67. Štěrbová Michaela 1999 sd SCPAP 80,0 80,0 2 8 01:59:37
68. Matyšková Hana 1964 MF FiBr 78,0 78,0 4 16 06:31:31
69. Mífková Zdeňka 1978 MD OSPHo 67,0 67,0 2 10 03:40:40
70. Kašná Karolína 1999 sd SlOp 65,0 65,0 4 9 02:19:34
71. Polachová Tereza 1997 žena TJZn 64,0 64,0 1 5 01:11:16
71. Matuštíková Jana 1957 MH FiBr 64,0 64,0 3 11 04:07:07
73. Bendová Kristina 1988 MB SlPl 60,0 60,0 2 6 01:19:55
73. Vachtová Jitka 1975 MD I.PKO 60,0 60,0 3 11 04:02:39
75. Demlová Alena 1971 ME ČOUPr 59,0 59,0 2 10 05:11:15
76. Brožová Olga 1962 MG Boh 56,0 56,0 3 11 03:55:25
77. Černohorská Magdaléna 1999 sd SlOp 51,5 51,5 3 9 03:03:56
78. Řezníčková Jana 1974 MD SCPAP 51,0 51,0 3 9 03:00:18
79. Trhlíková Alexandra 1978 MD RejDo 49,0 49,0 2 8 02:34:23
80. Šidlová Marie 1994 žena PKHa 41,0 41,0 2 8 03:05:54
81. Nováková Marie 2002 mld SOPKo 40,0 40,0 2 5 01:31:08
82. Kohoutková Lenka 1969 ME Haná 38,0 38,0 1 5 01:48:42
83. Michnová Magdalena 1977 MD NePK 34,0 34,0 1 5 01:27:11
83. Němčíková Daniela 1970 ME Haná 34,0 34,0 1 5 02:41:23
85. Bližňáková Věra 1963 MG Haná 31,0 31,0 2 6 02:18:30
85. Augustová Kateřina 1971 ME Boh 31,0 31,0 3 5.5 01:39:29
87. Nováková Anežka 1996 žena SKPNy 30,0 30,0 1 3 00:45:49
87. Vojtková Jitka 1985 MB SCPAP 30,0 30,0 1 3 00:56:46
87. Zdražilová Zoe 2002 mld KPSOs 30,0 30,0 1 3 00:42:49
90. Beňová Dana 1956 MH SChÚ 26,0 26,0 1 3 01:14:06
91. Miková Vendula 2002 mld PKHa 25,8 25,8 3 5 01:55:07
92. Pavézková Helena 1958 MH FiBr 25,5 25,5 2 6 02:32:09
93. Zaňková Tereza 2002 mld Boh 25,0 25,0 1 3 00:47:22
94. Lukešová Michala 1985 MB SlPl 20,0 20,0 1 3 00:43:20
94. Rutová Hana 1997 žena DeNá 20,0 20,0 1 3 00:53:08
96. Bláhová Terezie 2002 mld ELT 18,0 18,0 1 3 00:43:53
96. Šolínová Jitka 1972 ME Boh 18,0 18,0 1 3 01:06:12
96. Stránská Natálie 2002 mld LoČT 18,0 18,0 1 3 00:46:05
99. Kantová Zuzana 1977 MD KPSRa 17,0 17,0 1 3.7 01:18:19
99. Vaňátková Eva 1974 MD SKPSo 17,0 17,0 1 3 00:46:56
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň, Superfinále žactva a kadetů
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1979 - 2018 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz