Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2017 - ženy

Pořadí plavců: od 1. do 100. 1 2
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Štěrbová Lenka 1994 žena SCPAP 1 330,0 1 450,0 10 90 19:20:29
2. Šťastná Petra 1997 žena KomBr 1 216,0 1 586,0 13 135 31:07:54
3. Hauerová Petra 1999 sd SlPl 1 038,0 1 138,0 11 90 19:41:23
4. Soukupová Pavlína 2000 mld SlPl 1 013,0 1 220,0 12 110 25:10:11
5. Ulipová Michaela 1997 žena SlPl 870,0 1 009,0 13 92 20:56:21
6. Čížková Romana 2001 mld KomBr 828,0 987,8 12 108 29:25:51
7. Okurková Magda 1991 MA FiBr 773,0 813,0 9 85 22:41:03
8. Procházková Jana 1999 sd SlPl 724,0 892,0 13 105 29:27:51
9. Milerská Veronika 1991 MA UnBr 721,0 882,0 12 84.5 19:21:44
10. Gilíková Helena 1972 ME UnBr 713,0 713,0 8 70 18:27:21
11. Nováková Pavlína 1996 žena Boh 675,0 866,0 12 98 23:38:20
12. Šebestová Lucie 2001 mld SlPl 623,0 623,0 9 60 13:04:39
13. Benešová Alena 1998 sd KomBr / USK 619,0 619,0 7 40 08:09:04
14. Čudanová Vlasta 1950 MI I.PKO / KomBr 610,0 879,0 23 136 54:58:09
15. Podmelová Eliška 1983 MB FiBr 609,0 938,0 17 138 43:25:42
16. Eremiášová Radka 1978 MD FiBr 575,0 667,0 10 85 23:33:43
17. Procházková Zuzana 1992 MA I.PKO 568,0 582,0 9 71 22:29:27
18. Štolková Barbora 1996 žena UnBr 524,0 524,0 7 60 14:32:48
19. Dvořáková Alžběta 1961 MG Boh 510,0 747,0 18 89.5 23:26:16
20. Avramová Pavla 1999 sd SCPAP 491,0 491,0 8 48 10:44:12
21. Pavlíčková Anna 2001 mld KomBr 485,0 485,0 6 50 12:06:37
22. Štěrbová Michaela 1999 sd SCPAP 464,0 464,0 5 35 07:11:16
23. Novotná Mirka 1964 MF SoHK 460,0 523,0 12 77 36:35:37
24. Procházková Pavlína 1964 MF SpHoř 446,0 653,5 19 103.7 35:56:41
25. Pavlíková Kateřina 1980 MC FiBr 442,0 526,0 11 90 32:38:03
26. Čtvrtníčková Nikola 1998 sd KomBr 377,0 409,0 10 60 19:13:05
27. Kyselová Michaela 1999 sd PKKBr 358,0 358,0 6 38.7 08:28:26
28. Kašná Karolína 1999 sd SlOp 338,0 338,0 9 43 10:41:15
29. Horáková Alžběta 2001 mld SlOp 332,0 332,0 7 43 11:20:58
30. Marková Helena 1963 MF FiBr 315,0 365,0 10 55 23:13:56
30. Pechová Markéta 1979 MC SlLi 315,0 411,0 14 57.7 16:38:43
32. Kopecká Nikola 2001 mld Boh 304,0 304,0 8 41 11:06:19
33. Kouřilová Sylva 1957 MH FiBr 303,0 340,0 10 58 22:12:54
34. Sýkorová Klára 2001 mld USK 238,0 238,0 7 29.7 06:21:40
35. Nechalová Ingrida 1984 MB FiBr 234,0 234,0 4 35 10:46:23
36. Nováková Renata 1997 žena SCPAP 224,0 224,0 7 29 07:58:57
37. Srbová Radmila 1976 MD Boh 220,0 220,0 6 31 11:39:59
38. Benešová Václava 1967 MF FiBr 211,2 211,2 8 34 12:32:33
39. Černohorská Magdaléna 1999 sd SlOp 184,0 184,0 7 28 08:53:52
40. Demlová Alena 1971 ME SyPa 181,5 185,0 9 37 19:03:11
41. Hlavínová Jana 1986 MB FiBr 180,0 180,0 6 28 10:08:14
42. Dostálová Alena 1987 MB UnBr 158,0 158,0 4 23 06:56:14
43. Šolínová Kamila 2000 mld Boh 157,0 157,0 3 20 05:39:56
44. Koukalová Hana 1967 MF SpCh 153,5 153,5 7 32 14:20:04
45. Matyšková Hana 1964 MF FiBr 152,0 152,0 5 25 10:14:20
46. Holánková Kristina 1999 sd PLAF 151,0 151,0 3 20 05:40:06
47. Ježková Gabriela 1969 ME Haná 145,0 145,0 6 25 11:04:56
48. Havlíková Eva 1956 MH I.PKO 141,5 141,5 8 27.5 16:31:35
49. Landsmannová Šárka 1975 MD NepM 133,0 133,0 4 12.5 02:52:26
50. Venigerová Hana 2001 mld PKVM 122,0 122,0 3 10 02:20:34
50. Johová Petra 1974 MD I.PKO 122,0 122,0 5 19 06:40:21
52. Juřenová Alena 1958 MG I.PKO 115,0 115,0 6 22 11:38:36
53. Petřeková Veronika 2000 mld KPSOs 114,0 114,0 3 15 03:16:06
54. Hracká Eliška 1998 sd KomBr 110,0 110,0 4 15 03:29:45
55. Mrůzková Pavlína 1970 ME UnBr 109,0 109,0 5 15 04:26:51
55. Pražáková Vlasta 1961 MG SpCh 109,0 109,0 5 19 10:15:17
57. Libnarová Martina 1971 ME DeNá 103,0 103,0 4 14 03:50:19
58. Bernáthová Alžběta 2001 mld USK 91,0 91,0 3 11 02:46:42
59. Marciánová Eva 2001 mld PoPro 90,0 90,0 2 10 02:31:42
60. Podešťová Radka 1999 sd FaBr 84,0 84,0 2 10 02:32:35
61. Trněná Kateřina 1978 MC JPK 70,0 70,0 3 8.2 02:09:02
62. Augustová Kateřina 1971 ME Boh 69,0 69,0 5 11 03:19:16
63. Bližňáková Věra 1963 MF Haná 65,5 65,5 4 10 03:39:20
64. Brožová Olga 1962 MG Boh 65,0 65,0 4 10 03:31:51
65. Zielinská Adéla 2001 mld PKHa 62,0 62,0 2 8 02:31:16
66. Matuštíková Jana 1957 MH FiBr 61,0 61,0 2 10 03:48:52
66. Pelikánová Monika 1977 MD PKHa 61,0 61,0 4 12 03:49:55
68. Obermannová Lucie 1998 sd PKKBr 60,0 60,0 1 5 01:15:50
68. Topitzerová Nicole 2000 mld NERZI 60,0 60,0 1 5 01:10:30
70. Korin Kinga 1983 MB I.PKO 56,0 56,0 1 10 03:17:33
71. Novotná Eliška 1992 MA KomBr 55,0 55,0 2 8 02:14:08
72. Lipovská Vanesa 2000 mld Boh 54,0 54,0 1 5 01:11:30
73. Kohoutková Lenka 1969 ME Haná 52,5 52,5 3 9 02:57:25
74. Hanušová Katarína 1976 MD UnBr 50,0 50,0 1 5 01:11:51
74. Kotěšovcová Pavla 2000 mld Boh 50,0 50,0 1 5 01:14:06
74. Tesaříková Anna 2001 mld PKKBr 50,0 50,0 1 5 01:17:15
74. Klečková Zina 1961 MG Haná 50,0 50,0 2 6 02:44:12
78. Vaňátková Eva 1974 MD TrChb 48,0 48,0 2 8 02:24:20
79. Nováková Iveta 1991 MA SCPAP 47,0 47,0 4 8 02:47:30
80. Mašová Jarmila 1959 MG FiBr 43,0 43,0 2 8 03:09:26
81. Menglérová Andrea 1985 MB SpsHK 40,0 40,0 1 5 01:17:50
81. Šimůnková Simona 1997 žena KIN 40,0 40,0 1 5 01:18:44
83. Tesařová Petra 1976 MD JPK 34,0 34,0 1 3 01:02:09
84. Fialová Kristýna 2000 mld PoPro 33,0 33,0 1 5 01:26:06
85. Mastnaková Petra 1967 MF FiBr 32,0 32,0 1 5 01:50:36
86. Nováková Anežka 1996 žena SKPNy 30,0 30,0 1 3 00:42:05
86. Rybářová Leona 2001 mld TJKr 30,0 30,0 1 3 00:50:03
86. Bojceňuková Radka 1977 MD PKHa 30,0 30,0 3 7 02:26:21
89. Pavézková Helena 1958 MG FiBr 29,5 29,5 2 6 02:38:13
90. Beňová Dana 1956 MH SChÚ 28,0 28,0 1 3 01:16:09
91. Andronikidu Andrea 2000 mld PKHa 26,0 26,0 2 4 01:19:36
92. Vatalová Jaroslava 1962 MG I.PKO 25,0 25,0 4 7 03:20:06
93. Čechová Agáta 1998 sd SKPNy 20,0 20,0 1 3 00:48:25
93. Procházková Michaela 1995 žena SKS 20,0 20,0 1 3 00:32:23
93. Michnová Magdalena 1977 MD NePK 20,0 20,0 2 2 00:32:12
93. Weissová Eleonora 1953 MH SoHK 20,0 20,0 2 4 02:25:55
97. Šimonová Alexandra 1998 sd SKPNy 17,0 17,0 1 3 00:50:46
98. Rochovanská Diana 1995 žena Zlín 16,0 16,0 1 3 00:51:06
98. Šidlová Zdeňka 1964 MF MlOr 16,0 16,0 1 3 00:47:31
98. Svobodová Lenka 1968 ME Haná 16,0 16,0 1 3 01:22:43
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Superfinále a vyhlášení ČP, 39. Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1983 - 2017 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz