Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - starší žačky

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Kadlecová Rozálie 2006 A ZéHK 501,0 611,0 12 52.5 12:01:39
2. Pumannová Anna 2006 A NePK 476,0 546,0 11 49.5 11:22:36
3. Holíková Tereza 2006 A OSPHo 401,0 510,0 13 55.5 13:09:40
4. Doležalová Lara 2006 A SpTřb 377,0 377,0 8 34.7 07:59:19
5. Dardová Nikola 2006 A SpHoř 366,0 366,0 7 31.5 07:00:21
6. Trněná Leontýna 2007 B JPK 355,0 435,0 13 52.3 12:44:12
7. Dian Karolina 2006 A PKHa 325,0 345,0 10 40.7 10:15:56
8. Hrušková Anna 2006 A SABR / KSPKl 312,0 312,0 7 35.5 08:43:43
9. Sýkorová Tereza Anna 2006 A Boh 270,0 270,0 3 13 02:12:45
10. Fabíková Nela 2007 B PKHa 260,0 260,0 7 29.5 06:38:42
11. Nelibová Karolína Emma 2007 B LoBe 219,2 239,2 10 36.8 11:47:01
12. Lipenská Klára 2007 B NePK 214,0 214,0 7 27 06:57:47
13. Novotná Leona 2006 A KPSOp 213,0 213,0 5 23 05:21:08
14. Kuzmová Natálie 2007 B SpTřb 134,0 134,0 6 19.7 05:08:16
15. Bendová Kateřina 2007 B SOPKo 127,5 127,5 5 17 03:47:04
16. Zimová Sabina 2006 A ZéHK 118,0 118,0 2 8 01:09:06
17. Nevařilová Karolína 2007 B RPl 110,0 110,0 3 13 03:49:54
18. Kakosová Aneta 2006 A TJTá 89,0 89,0 4 12 03:17:06
19. Hrdinová Elen 2007 B NePK 75,0 75,0 2 8 02:14:57
20. Flodrmanová Eliška 2007 B AŠMB 56,0 56,0 3 9 02:19:57
21. Bálková Kateřina 2006 A PKPří 43,0 43,0 2 6 01:35:45
22. Bouzková Vanesa 2006 A USK 42,0 42,0 1 5 01:14:12
23. Karasová Anna 2006 A PKPří 28,0 28,0 2 6 01:38:05
24. Davidová Marie Magdaléna 2007 B SpTřb 20,0 20,0 1 3.7 01:00:23
24. Krejčíková Mariana 2006 A Boh 20,0 20,0 1 3 00:46:03
24. Pospíšilová Nikola 2006 A PKPří 20,0 20,0 1 3 00:46:50
24. Pospíšilová Zuzana 2006 A PKVM 20,0 20,0 1 3 00:54:26
24. Dvořáková Jitka 2006 A OSPHo 20,0 20,0 2 6 02:01:15
29. Jahnová Lucie 2006 A RejDo 18,0 18,0 1 3 00:46:17
30. Linhartová Anna 2006 A SCPAP 17,0 17,0 1 3 00:48:04
30. Nushartová Andrea 2006 A RejDo 17,0 17,0 1 3 00:46:29
30. Tučková Tereza 2007 B PLČB 17,0 17,0 2 8 02:01:37
33. Kůrková Karolína 2007 B KIN 15,0 15,0 2 8 02:12:42
34. Černohlávková Karolína 2007 B NePK 14,0 14,0 1 3 01:00:46
34. Kozáková Tereza 2006 A ČKPK 14,0 14,0 1 3 00:47:10
36. Stará Viktorie Anna 2007 B KSPKl 12,5 12,5 2 4 01:10:35
37. Peková Josefína 2007 B SOPKo 11,0 11,0 1 3 00:49:53
37. Srbová Helena 2007 B Boh 11,0 11,0 1 3 01:11:04
39. Kalivodová Nikita 2007 B Boh 9,5 9,5 1 3 00:54:38
40. Hejdová Eliška 2006 A KPSRa 8,4 8,4 1 1.8 00:36:57
41. Svobodová Klára 2006 A PKKBr 8,0 8,0 1 1 00:15:12
42. Jodasová Kristýna 2006 A KPSRa 7,0 7,0 1 1.8 00:37:24
43. Hrachovinová Veronika 2007 B KoKa 6,0 6,0 2 6 00:43:34
44. Kašpárková Adéla 2007 B Kopř 3,5 3,5 1 1 00:15:59
45. Sochorová Amálie 2006 A PKNJ 3,0 3,0 1 1 00:15:59
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Veselská hodinovka
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz