Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2018 - starší žačky

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Seidlová Veronika 2005 A KSPKl 470,0 470,0 9 34.5 08:01:56
2. Sýkorová Tereza 2006 B Boh 453,0 480,0 10 38 09:09:01
3. Olivová Viktorie 2005 A SOPKo 444,0 444,0 8 32 07:40:47
4. Mašková Justýna 2005 A PKVM 419,8 500,8 12 50 12:53:23
5. Dardová Nikola 2006 B SpHoř 418,0 518,0 15 55.5 15:02:50
6. Holíková Tereza 2006 B OSPHo 385,4 462,4 13 55 14:52:16
7. Šidlová Anežka 2005 A PKHa 372,2 442,2 13 51.7 14:15:29
8. Doležalová Tereza 2005 A NePK 327,6 380,6 12 50.5 13:51:57
9. Vintrová Zuzana 2005 A PKKBr 320,4 374,9 14 53.5 15:25:43
10. Fojtíková Nikola 2005 A KPSOp 305,0 305,0 5 23 05:25:10
11. Chocholatá Kateřina 2005 A SlPl 279,0 279,0 6 26 06:37:36
12. Hrušková Anna 2006 B KSPKl 272,0 286,5 10 38.5 10:57:34
13. Pumannová Anna 2006 B NePK 268,0 310,5 12 42.7 11:44:34
14. Dian Karolina 2006 B PKHa 262,6 284,6 11 41.7 12:28:16
15. Kadlecová Rozálie 2006 B ZéHK 248,2 254,2 9 31 08:16:13
16. Martínková Lenka 2005 A TJKr 199,0 199,0 5 17 04:12:40
17. Novotná Leona 2006 B KPSOp 176,7 176,7 7 24 07:01:25
18. Doležalová Lara 2006 B SpTřb 174,4 179,4 10 25.8 07:27:05
19. Rálišová Veronika 2005 A ZéHK 168,8 168,8 6 20 05:19:11
20. Víchová Tereza 2005 A PKVM 167,0 167,0 7 23 06:48:35
21. Šrailová Anna 2006 B SlPl 164,0 164,0 4 16 04:10:51
22. Macholdová Markéta 2006 B TJTá 162,0 199,0 13 40.7 12:29:32
23. Hrdinová Natálie 2005 A NePK 147,0 147,0 4 18 05:05:32
24. Hornofová Jitka 2005 A SABR 132,0 132,0 4 18 05:24:26
25. Cahová Kateřina 2005 A SpTřb 107,0 107,0 3 11 02:51:06
26. Kohoutová Zdeňka 2006 B KSPKl 84,0 84,0 2 8.7 02:14:55
27. Bartošová Denisa 2005 A SKS 80,0 80,0 4 18 04:08:13
28. Gortová Terézia 2006 B KSPKl 72,0 72,0 2 8.7 02:22:26
29. Hauerová Anna 2005 A SlPl 70,5 70,5 4 12 03:26:19
30. Vaňková Barbora 2005 A SlPl 62,0 62,0 1 5 01:18:51
31. Zimová Sabina 2006 B ZéHK 59,5 59,5 4 11 02:59:55
32. Kobzová Eliška 2005 A KIN 53,0 53,0 2 8 02:30:54
33. Chytilová Barbora 2005 A NePK 52,3 52,3 3 9 03:11:57
34. Targošová Anna-Marie 2005 A PKPar 50,0 50,0 2 6 01:20:57
35. Humlíčková Nela 2005 A SOPKo 40,0 40,0 3 9 02:55:50
36. Nichani Ema 2005 A NePK 36,5 36,5 4 8 02:26:40
37. Svobodová Klára 2006 B PKKBr 30,0 30,0 1 3.7 00:54:32
38. Kučerová Beáta 2006 B PLČB 29,0 29,0 2 6 02:00:29
39. Tvrdá Tereza 2005 A KSPKl 25,0 25,0 1 3.7 00:56:13
40. Hadravová Viktorie 2005 A ELT 20,0 20,0 1 3 00:42:52
40. Kopáčová Marie 2005 A PKPar 20,0 20,0 1 3 00:42:45
42. Šmídová Anna 2005 A SlPl 17,0 17,0 1 3 00:43:44
43. Krásná Kristýna 2005 A Haná 16,0 16,0 1 3 01:20:37
44. Klímová Viktorie 2006 B KSPKl 15,0 15,0 1 3.7 01:02:19
45. Dvořáková Jitka 2006 B OSPHo 14,5 14,5 3 5 01:47:00
46. Prokešová Bára 2006 B PKKBr 14,0 14,0 1 1.8 00:27:19
47. Krejčíková Mariana 2006 B Boh 12,0 12,0 2 2 00:34:17
48. Svátková Lucie 2005 A KSPKl 11,2 11,2 1 1.8 00:28:09
49. Pospíšilová Zuzana 2006 B PKVM 10,0 10,0 1 3 01:04:17
49. Teclová Barbora 2005 A PKPar 10,0 10,0 1 3 00:51:51
51. Placatková Hana 2006 B KSPKl 7,0 7,0 1 1.8 00:31:08
52. Šedivá Tereza 2006 B KSPKl 6,3 6,3 1 1.8 00:33:35
53. Soukupová Kristýna 2006 B KPSRa 5,6 5,6 1 1.8 00:38:16
54. Jodasová Kristýna 2006 B KPSRa 4,9 4,9 1 1.8 00:39:14
55. Křížková Vanda 2006 B PKNJ 4,5 4,5 1 1 00:15:05
56. Zusková Klára 2005 A KPSRa 4,2 4,2 1 1.8 00:40:35
57. Krausová Alica 2005 A PKNJ 3,5 3,5 1 1 00:15:45
58. Čurajová Martina 2005 A PKHa 3,0 3,0 1 1 00:15:54
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň, Superfinále žactva a kadetů
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1979 - 2018 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz