Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2018 - starší žačky

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Dardová Nikola 2006 B SpHoř 323,0 323,0 8 32.5 08:46:14
2. Seidlová Veronika 2005 A KSPKl 240,0 240,0 3 15.5 03:31:35
3. Šidlová Anežka 2005 A PKHa 239,0 239,0 7 27.7 07:32:29
4. Mašková Justýna 2005 A PKVM 211,0 211,0 4 18 04:32:42
5. Holíková Tereza 2006 B OSPHo 194,0 194,0 4 20 05:27:04
6. Doležalová Tereza 2005 A NePK 191,0 191,0 5 23.5 06:24:36
7. Pumannová Anna 2006 B NePK 173,0 173,0 5 21.7 05:52:25
8. Vintrová Zuzana 2005 A PKKBr 166,0 166,0 5 20.5 05:42:22
9. Víchová Tereza 2005 A PKVM 148,0 148,0 5 19 05:37:01
10. Hrušková Anna 2006 B KSPKl 135,0 135,0 5 17.5 04:49:53
11. Fojtíková Nikola 2005 A KPSOp 134,0 134,0 2 10 02:20:29
12. Dian Karolina 2006 B PKHa 113,0 113,0 4 16.7 05:00:07
13. Martínková Lenka 2005 A TJKr 110,0 110,0 2 8 01:57:30
14. Olivová Viktorie 2005 A SOPKo 100,0 100,0 1 5 01:07:31
14. Sýkorová Tereza Anna 2006 B Boh 100,0 100,0 2 6 01:22:39
16. Chocholatá Kateřina 2005 A SlPl 98,0 98,0 2 8 01:58:18
17. Macholdová Markéta 2006 B TJTá 86,0 86,0 5 14.7 04:28:29
18. Kohoutová Zdeňka 2006 B KSPKl 84,0 84,0 2 8.7 02:14:55
19. Doležalová Lara 2006 B SpTřb 76,4 76,4 5 12.8 03:39:39
20. Novotná Leona 2006 B KPSOp 74,0 74,0 3 10 02:56:35
21. Šrailová Anna 2006 B SlPl 72,0 72,0 1 5 01:15:01
21. Gortová Terézia 2006 B KSPKl 72,0 72,0 2 8.7 02:22:26
23. Cahová Kateřina 2005 A SpTřb 70,0 70,0 1 5 01:15:39
24. Vaňková Barbora 2005 A SlPl 62,0 62,0 1 5 01:18:51
25. Hauerová Anna 2005 A SlPl 58,0 58,0 2 8 02:12:47
26. Hrdinová Natálie 2005 A NePK 54,0 54,0 1 5 01:22:02
27. Hornofová Jitka 2005 A SABR 40,0 40,0 1 5 01:32:01
28. Kobzová Eliška 2005 A KIN 39,0 39,0 1 5 01:29:38
29. Svobodová Klára 2006 B PKKBr 30,0 30,0 1 3.7 00:54:32
30. Rálišová Veronika 2005 A ZéHK 28,0 28,0 2 4 01:04:59
31. Tvrdá Tereza 2005 A KSPKl 25,0 25,0 1 3.7 00:56:13
32. Kadlecová Rozálie 2006 B ZéHK 24,0 24,0 2 4 01:05:51
33. Hadravová Viktorie 2005 A ELT 20,0 20,0 1 3 00:42:52
34. Šmídová Anna 2005 A SlPl 17,0 17,0 1 3 00:43:44
35. Krásná Kristýna 2005 A Haná 16,0 16,0 1 3 01:20:37
36. Klímová Viktorie 2006 B KSPKl 15,0 15,0 1 3.7 01:02:19
37. Prokešová Bára 2006 B PKKBr 14,0 14,0 1 1.8 00:27:19
38. Svátková Lucie 2005 A KSPKl 11,2 11,2 1 1.8 00:28:09
39. Humlíčková Nela 2005 A SOPKo 8,0 8,0 1 1 00:17:25
39. Krejčíková Mariana 2006 B Boh 8,0 8,0 1 1 00:16:56
41. Placatková Hana 2006 B KSPKl 7,0 7,0 1 1.8 00:31:08
42. Šedivá Tereza 2006 B KSPKl 6,3 6,3 1 1.8 00:33:35
43. Chytilová Barbora 2005 A NePK 6,0 6,0 1 1 00:17:48
44. Soukupová Kristýna 2006 B KPSRa 5,6 5,6 1 1.8 00:38:16
45. Jodasová Kristýna 2006 B KPSRa 4,9 4,9 1 1.8 00:39:14
46. Zusková Klára 2005 A KPSRa 4,2 4,2 1 1.8 00:40:35
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: O pohár Vltavy
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1983 - 2018 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz