Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2017 - starší žačky

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Čížková Dominika 2004 A SkpKB 472,0 567,0 12 48 11:48:39
2. Olivová Viktorie 2005 B SOPKo 432,0 432,0 8 32 07:38:43
3. Seidlová Veronika 2005 B KSPKl 388,8 456,8 12 48 12:31:17
4. Fojtíková Nikola 2005 B KPSOp 365,0 365,0 8 30 07:33:40
5. Víchová Tereza 2005 B PKVM 346,0 403,0 12 50 15:01:07
6. Chocholatá Kateřina 2005 B SlPl 336,4 395,4 13 51 14:26:36
7. Bařinová Adéla 2004 A SkpKB 329,0 402,0 13 46 11:51:32
8. Brýdlová Nikola 2004 A PKVM 323,2 353,2 10 40 11:15:48
9. Vintrová Zuzana 2005 B PKKBr 311,8 365,3 14 53.7 17:27:41
10. Mašková Justýna 2005 B PKVM 290,0 360,0 13 47 12:49:47
11. Puchnerová Barbora 2004 A SOPKo 233,0 233,0 6 25 07:26:29
12. Lhotáková Eliška 2004 A SpHoř 232,0 254,8 11 39 11:27:28
13. Lelková Blanka 2004 A SOPKo 210,0 210,0 3 13 03:11:51
14. Humlíčková Nela 2005 B SOPKo 200,6 200,6 7 25 08:00:38
15. Poustecká Lucie 2004 A TJTá 199,5 201,3 9 33 09:44:24
16. Říhová Barbora 2004 A TJKr 195,0 195,0 3 13 03:05:41
17. Dvořáková Anna 2004 A OSPHo 185,1 187,1 9 31 09:18:15
18. Reslová Klára 2004 A SOPKo 166,0 166,0 5 14 03:36:16
19. Trnková Gabriela 2004 A KIN 162,0 162,0 2 10 02:30:20
20. Hasilová Monika 2004 A OSPHo 148,5 148,5 8 24 06:59:28
21. Kotoučová Barbora 2004 A NePK 145,0 145,0 4 14 03:44:07
22. Horvátová Anna 2004 A SlPl 135,5 135,5 4 14 03:42:51
23. Martínková Lenka 2005 B TJKr 124,0 124,0 3 13 03:25:34
24. Rašková Tereza 2005 B PŠRBr 115,6 115,6 6 20 06:04:46
25. Jílková Pavla 2005 B KSPKl 84,0 84,0 2 6.7 01:44:58
26. Hrdinová Natálie 2005 B NePK 67,5 67,5 3 13 04:05:11
27. Chovanečková Nikola 2005 B Kopř 66,0 66,0 3 11 03:19:49
28. Svátková Lucie 2005 B KSPKl 58,0 58,0 1 5 01:25:12
29. Doležalová Tereza 2005 B NePK 49,4 49,4 4 10 02:58:00
30. Richterová Jana 2005 B Kopř 44,0 44,0 2 8 02:32:15
31. Hůlková Veronika 2004 A LoTr 30,0 30,0 1 3 00:40:19
31. Selberová Berenika 2004 A TrChb 30,0 30,0 1 3 00:50:06
33. Kobzová Eliška 2005 B KIN 28,0 28,0 1 5 01:54:49
34. Hauerová Anna 2005 B SlPl 19,6 19,6 3 7 01:52:04
35. Cahová Kateřina 2005 B SpTřb 17,0 17,0 1 3 00:39:57
36. Vaňková Barbora 2005 B SlPl 13,4 13,4 3 9 02:32:16
37. Šidlová Anežka 2005 B KoKa 13,0 13,0 1 3 00:42:00
38. Polanská Anna 2004 A USK 7,0 7,0 1 3 00:53:39
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Superfinále a vyhlášení ČP, 39. Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1983 - 2017 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz