Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2016 - starší žačky

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Zubalíková Lucie 2002 A KomBr / OSPHo 540,0 540,0 8 36 07:37:21
2. Vodičková Michaela 2002 A RPl 424,0 434,0 9 35 08:07:43
3. Hrušková Kristýna 2003 B KomBr 417,0 437,0 10 44 10:21:18
4. Machýčková Magdalena 2002 A SlOp 357,0 397,5 11 41 10:30:56
5. Bojceňuková Zuzana 2003 B PKHa 356,8 406,8 11 47 12:09:15
6. Lengsfeldová Barbora 2002 A SjBr 348,0 400,2 11 47 12:03:39
7. Hudečková Nela 2002 A SlOp 334,2 392,2 12 46 11:58:22
8. Nováková Vendula 2002 A SOPKo 326,0 436,4 16 60 15:56:41
9. Voračková Eliška 2003 B RPl 299,8 313,8 9 37 09:48:57
10. Seidlová Martina 2003 B DuP 267,0 334,1 15 57 18:38:56
11. Seidlová Miriam 2003 B DuP 215,3 249,8 13 46 15:04:02
12. Jurčíková Kristýna 2003 B SOPKo 193,0 193,0 5 21 05:40:06
13. Macholdová Tereza 2003 B TJTá 177,5 177,5 7 27 08:00:07
14. Vránová Gabriela 2002 A SOPKo 152,0 152,0 5 19 04:34:56
15. Pluháčková Veronika 2003 B PKKBr 151,0 151,0 4 16 03:59:41
16. Černá Karolína 2003 B FaBr 128,0 128,0 3 11 02:37:49
17. Schmid Katharina 2003 B KomBr 118,0 118,0 3 13 03:13:52
18. Procházková Tereza 2003 B KIN 110,0 110,0 2 10 02:38:01
19. Švábková Alena 2002 A SlPl 107,0 107,0 3 13 03:20:03
20. Kotrbová Petra 2003 B KIN 106,0 106,0 2 10 02:24:21
21. Bicanová Barbora 2002 A KIN 100,0 100,0 1 5 01:05:46
21. Mikulíková Hedvika 2003 B KIN 100,0 100,0 2 8 02:01:19
23. Dendisová Terezie 2002 A SjBr 76,0 76,0 2 8 02:03:40
23. Němčanská Barbora 2003 B SlOp 76,0 76,0 2 8 02:13:49
25. Nováková Marie 2002 A SOPKo 70,0 70,0 2 8 02:15:45
26. Zaňková Tereza 2002 A Boh 66,6 66,6 4 16 04:32:03
27. Brýdlová Aneta 2002 A PKVM 56,4 56,4 3 9 02:33:13
28. Maříková Michaela 2003 B RPl 50,0 50,0 1 5 01:23:48
29. Kopejtková Štěpánka 2002 A SlPl 31,0 31,0 1 5 01:15:11
30. Landsmannová Eliška 2003 B MoP 30,0 30,0 1 3 00:45:38
31. Šarláková Sophie 2002 A SlPl 25,0 25,0 1 3 00:43:47
32. Švehlová Kateřina 2003 B Boh 22,0 22,0 3 9 03:07:55
33. Šantínová Zuzana 2003 B SlPl 20,0 20,0 1 3 00:44:04
34. Textorisová Marie 2002 A PKHa 19,0 19,0 2 4 01:31:18
35. Průchová Kateřina 2002 A USK 18,0 18,0 1 3 00:43:41
36. Nováková Kristýna 2002 A JiDo 15,0 15,0 1 3 00:48:15
37. Rašková Anna 2002 A RPl 13,0 13,0 1 3 00:49:28
38. Hodovská Magdaléna 2002 A FaBr 8,0 8,0 1 1 00:14:39
39. Mazurková Sabina 2003 B FaBr 6,0 6,0 1 1 00:15:13
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz