Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - starší žáci

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Vítek Jakub 2006 A PKKBr 406,0 406,0 6 26.5 05:26:50
2. Hajšman Petr 2007 B RPl 361,0 361,0 7 29 06:21:39
2. Bojceňuk Jakub 2007 B PKHa 361,0 449,0 13 53.5 14:20:19
4. Chára Jakub 2006 A Boh 345,0 345,0 7 29 06:18:26
5. Verner David 2007 B AŠMB 340,0 340,0 7 31 06:58:21
6. Brůna Jan 2006 A PLČB 250,0 250,0 4 14 02:29:46
7. Eybl Václav 2006 A Boh 226,0 226,0 5 21 04:29:45
8. Řezníček Václav 2006 A ZéHK 207,0 207,0 4 18 03:46:30
9. Rudolf Martin 2006 A TJKr 196,8 196,8 6 20 04:29:09
10. Mífek Zdeněk 2007 B OSPHo 189,0 189,0 7 27 09:27:19
11. Veselský Vojtěch 2006 A NePK 188,0 188,0 5 23 06:40:32
12. Vyhlídal Filip 2006 A SOPKo 167,0 167,0 3 11 01:54:05
13. Smažík Tobiáš 2007 B PLČB 166,0 166,0 4 16 03:15:06
14. Šimsa Ondřej 2006 A Boh 151,0 151,0 4 16 03:26:01
14. Šimsa Radek 2006 A Boh 151,0 151,0 4 16 03:25:19
16. Břinčil Mirek 2006 A SOPKo 140,5 140,5 3 11 01:57:04
17. Novotný Adam 2007 B PKVM 134,0 134,0 2 10 02:19:11
18. Vltavský Jakub 2006 A KPSOp 127,0 127,0 4 16 03:27:04
19. Pavlíček Filip 2007 B SOPKo 126,0 126,0 3 11 01:44:48
20. Fussek Daniel 2006 A PKHa 113,4 113,4 4 14 02:54:06
21. Hlaváč Jakub 2007 B KoKa 99,5 99,5 3 11 01:58:34
22. Juhás Radek 2006 A NePK 91,0 91,0 3 11 01:53:32
23. Novák Václav 2007 B KIN 71,0 71,0 2 8 02:17:26
24. Kotrba David 2007 B KIN 68,0 68,0 2 8 02:17:37
25. Bouzek Pavel 2006 A USK 60,0 60,0 1 5 01:07:00
26. Suchý Dominik 2007 B RPl 58,0 58,0 1 5 01:16:51
27. Mikayelyan David 2007 B DuP 44,0 44,0 2 4.8 01:21:19
28. Hoferek Jan 2007 B AŠMB 35,0 35,0 4 16 03:45:23
29. Horák Jakub 2007 B RPl 25,0 25,0 1 3 00:45:45
30. Holan Matyáš 2007 B SOPKo 20,0 20,0 1 3 00:53:33
30. Janeček Marek 2007 B JiDo 20,0 20,0 1 3 00:46:08
32. Sedláček Max 2006 A Boh 18,0 18,0 1 3 00:48:13
33. Blažek Vojtěch 2007 B RPl 16,0 16,0 1 3 00:56:28
34. Kutlák Jakub 2007 B RPl 15,0 15,0 1 3 00:57:13
35. Lhoták Jakub 2007 B SpHoř 11,2 11,2 1 1.8 00:34:08
36. Klobása Jan 2007 B KomBr 10,0 10,0 1 1 00:14:51
37. Krischke Jakub Jan 2006 A KPSOs 8,0 8,0 1 1 00:12:59
38. Chovanec Štěpán 2006 A SpTřb 6,0 6,0 1 1 00:18:26
39. Vrána Robin 2007 B PKHa 2,6 2,6 1 1 00:15:56
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Veselská hodinovka
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz