Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2018 - starší žáci

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Borovka Denis 2005 A SABR / KSPKl 558,8 638,8 11 49.5 12:06:23
2. Tikovský Denis 2005 A Boh 540,0 764,0 18 65 15:32:40
3. Richter David 2005 A KomBr 394,2 446,2 11 45 11:27:48
4. Eybl Václav 2006 B Boh 378,6 431,6 11 47.7 13:17:25
5. Kvaček Tomáš 2005 A SOPKo 368,0 386,0 9 37 09:30:47
6. Táborský Matyáš 2005 A Boh 352,6 407,6 12 48.5 13:58:28
7. Tauchman Lukáš 2005 A PLČB 315,0 315,0 6 24 05:27:13
8. Vokoun Roman 2005 A SOPKo 248,0 248,0 7 29 08:39:02
9. Šimsa Ondřej 2006 B Boh 231,9 238,9 10 33.8 10:09:15
10. Šimsa Radek 2006 B Boh 224,2 230,5 10 33.8 10:15:40
11. Chára Jakub 2006 B Boh 200,2 205,2 11 26.5 07:08:01
12. Krkoška David 2005 A PKKBr 182,0 182,0 8 26 08:04:25
13. Sedláček Max 2006 B Boh 181,8 181,8 10 25 06:51:58
14. Brůna Jan 2006 B PLČB 174,0 174,0 5 17 04:10:32
15. Řezníček Václav 2006 B ZéHK 163,0 163,0 5 19 05:14:34
16. Sysel Marek 2005 A NePK 145,0 145,0 6 18.7 05:12:05
17. Carda Jan 2005 A Boh 137,0 137,0 4 16 04:07:59
18. Reissmüller Tomáš 2005 A PKPří 110,0 110,0 3 11 02:38:17
19. Seidl Vojtěch 2005 A PKVM 90,0 90,0 2 8 02:07:43
20. Lahoda David 2005 A Boh / SKS 89,0 89,0 3 9 02:13:53
21. Břinčil Mirek 2006 B SOPKo 76,4 76,4 3 11 03:04:38
22. Musil Giulio 2006 B SOPKo 70,2 70,2 3 11 03:11:16
23. Vítek Jakub 2006 B PKKBr 67,0 67,0 3 11 03:02:04
24. Vyhlídal Filip 2006 B SOPKo 63,8 63,8 3 11 03:20:47
25. Synáček Vojtěch 2006 B ZéHK 56,0 56,0 3 9 02:35:32
26. Veselský Vojtěch 2006 B NePK 43,0 43,0 4 8 02:24:23
27. Pěršala Rudolf 2005 A PKKBr 30,0 30,0 1 3 00:45:12
28. Rudolf Martin 2006 B TJKr 25,0 25,0 1 3 00:48:27
29. Prokš Michal 2005 A SlOp 20,5 20,5 4 5 01:33:28
30. Kolman Petr 2006 B PKKBr 18,0 18,0 1 3.7 00:58:16
31. Caha Adam 2005 A SpTřb 16,0 16,0 1 3 00:53:52
31. Jožák Dominik 2005 A PKPar 16,0 16,0 1 3 00:45:46
33. Kolár Jakub 2005 A KIN 15,0 15,0 2 8 02:17:00
34. Musil José 2005 A SOPKo 14,0 14,0 1 3 00:53:38
35. Teslík Maxim 2005 A PKHa 12,5 12,5 2 2 00:39:43
36. Matoušek Lukáš 2006 B KSPKl 12,4 12,4 3 2.8 00:48:38
37. Chovanec Štěpán 2006 B SpTřb 10,0 10,0 1 1 00:18:33
37. Michálek Šimon 2005 A PKJH 10,0 10,0 1 1 00:15:16
37. Minář Josef 2005 A PKNJ 10,0 10,0 1 1 00:13:34
40. Mareš Vojtěch 2006 B KSPKl 5,6 5,6 1 1.8 00:32:10
41. Fussek Daniel 2006 B PKHa 5,0 5,0 1 1 00:17:13
41. Cihlář Filip 2006 B JiDo 5,0 5,0 2 1 00:19:40
43. Nečas Jakub 2006 B PLAF 4,9 4,9 1 1.8 00:33:26
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Superfinále a vyhlášení ČP, 40. Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1979 - 2018 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz