Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2017 - starší žáci

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Chocholatý Tomáš 2004 A SlPl 594,0 724,0 13 51 11:06:17
2. Sabo Jiří 2004 A LoBe 444,5 535,5 13 51 12:35:15
3. Borovka Denis 2005 B KSPKl 403,0 431,0 10 42.7 10:59:46
4. Drahoš Jan 2004 A SlPl 402,8 466,8 12 46 11:21:54
5. Richter David 2005 B SkpKB 367,0 418,0 11 45.7 11:51:43
6. Máša Matěj 2004 A SkpKB 359,5 379,5 10 42.7 10:13:05
7. Housar Šimon 2004 A RPl 327,0 341,0 9 37 09:22:14
8. Tikovský Denis 2005 B Boh / USK 267,2 340,9 15 53.7 15:11:14
9. Halva Marek 2004 A PKKBr 260,4 280,4 11 40 11:16:22
10. Kvaček Tomáš 2005 B SOPKo 219,6 219,6 8 30 08:19:48
11. Gec Matyáš 2004 A PKKBr 188,5 188,5 6 26 07:25:13
12. Vokoun Roman 2005 B SOPKo 181,3 181,3 10 28 09:00:04
13. Kern Tobias 2005 B KPSOp 163,5 163,5 5 17 04:33:06
14. Suk Daniel 2004 A SOPKo 150,0 150,0 3 13 03:28:10
15. Fales Petr 2004 A PKKBr 139,9 139,9 8 24.7 09:28:19
16. Vaľko Marek 2004 A NePK 138,8 138,8 7 15 03:45:57
17. Formánek Mathias 2004 A SjBr 120,0 120,0 4 16 05:15:01
18. Sladký Matěj 2005 B SlPl 100,0 100,0 1 5 01:11:27
19. Táborský Matyáš 2005 B Boh 90,4 90,4 6 16.7 05:24:00
20. Spilko Daniel 2004 A PKVM 70,0 70,0 2 5 01:19:03
21. Krkoška David 2005 B PKKBr 65,8 65,8 3 11 03:28:57
22. Kukol Luboš 2005 B KPSOp 62,0 62,0 1 5 01:21:03
23. Stodola Marek 2004 A PKPar 59,0 59,0 2 6 01:18:10
24. Srb Štěpán 2004 A Boh 56,8 56,8 4 12 03:22:05
25. Tauchman Lukáš 2005 B PLČB 49,0 49,0 4 12 02:41:07
26. Carda Jan 2005 B Boh 43,0 43,0 3 7 01:53:22
27. Sysel Marek 2005 B NePK 41,9 41,9 4 9 02:53:07
28. Gruber Štěpán 2005 B STOst 40,0 40,0 1 5 01:17:44
29. Pígl Jonáš 2004 A KIN 35,0 35,0 1 5 01:26:44
30. Kolman Ivan 2004 A PKKBr 34,0 34,0 2 4.7 01:11:26
31. Trpka Miroslav 2005 B SjBr 33,0 33,0 1 5 01:38:45
32. Seidl Vojtěch 2005 B PKVM 31,0 31,0 2 6 01:48:04
33. Bruger Štěpán 2005 B Kopř 17,0 17,0 1 3 00:55:10
33. Švarc Adam 2005 B PLČB 17,0 17,0 3 9 02:26:54
35. Klimecký Lukáš 2004 A TJKr 14,0 14,0 1 3 00:45:53
36. Švarc George 2004 A SKS 13,0 13,0 1 3 00:37:47
37. Pěršala Rudolf 2005 B PKKBr 12,0 12,0 1 3 01:04:38
38. Michálek Šimon 2005 B PKJH 10,0 10,0 1 1 00:14:42
39. Katrňák Krištof 2005 B PKKBr 8,4 8,4 1 1.7 00:29:12
40. Novák Leopold 2005 B Boh 7,0 7,0 1 3 00:51:11
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Superfinále a vyhlášení ČP, 39. Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1983 - 2017 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz