Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2017 - starší žáci

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Chocholatý Tomáš 2004 A SlPl 540,0 570,0 9 39 08:26:05
2. Sabo Jiří 2004 A LoBe 413,5 456,5 10 42 10:10:56
3. Máša Matěj 2004 A SkpKB 359,5 359,5 9 39.7 09:27:10
4. Drahoš Jan 2004 A SlPl 357,0 357,0 8 34 08:19:53
5. Borovka Denis 2005 B KSPKl 333,0 333,0 7 31.7 08:01:41
6. Housar Šimon 2004 A RPl 327,0 341,0 9 37 09:22:14
7. Richter David 2005 B SkpKB 324,0 342,0 9 37.7 09:46:09
8. Tikovský Denis 2005 B Boh / USK 224,0 235,2 10 38.7 10:59:44
9. Halva Marek 2004 A PKKBr 207,0 207,0 8 29 07:58:34
10. Gec Matyáš 2004 A PKKBr 188,5 188,5 6 26 07:25:13
11. Kvaček Tomáš 2005 B SOPKo 137,0 137,0 4 18 04:55:42
12. Suk Daniel 2004 A SOPKo 134,0 134,0 2 10 02:43:17
13. Formánek Mathias 2004 A SjBr 120,0 120,0 4 16 05:15:01
14. Vokoun Roman 2005 B SOPKo 112,5 112,5 6 16 05:11:12
15. Sladký Matěj 2005 B SlPl 100,0 100,0 1 5 01:11:27
16. Kern Tobias 2005 B KPSOp 92,0 92,0 2 8 02:05:22
17. Vaľko Marek 2004 A NePK 87,0 87,0 3 8 01:54:27
18. Fales Petr 2004 A PKKBr 77,3 77,3 4 12.7 04:52:24
19. Spilko Daniel 2004 A PKVM 70,0 70,0 1 5 01:19:03
20. Kukol Luboš 2005 B KPSOp 62,0 62,0 1 5 01:21:03
21. Táborský Matyáš 2005 B Boh 58,0 58,0 4 10.7 03:15:49
22. Gruber Štěpán 2005 B Kopř 40,0 40,0 1 5 01:17:44
23. Pígl Jonáš 2004 A KIN 35,0 35,0 1 5 01:26:44
24. Kolman Ivan 2004 A PKKBr 34,0 34,0 2 4.7 01:11:26
25. Trpka Miroslav 2005 B SjBr 33,0 33,0 1 5 01:38:45
26. Sysel Marek 2005 B NePK 31,0 31,0 1 5 01:41:23
27. Srb Štěpán 2004 A Boh 23,5 23,5 2 6 01:37:55
28. Bruger Štěpán 2005 B Kopř 17,0 17,0 1 3 00:55:10
28. Stodola Marek 2004 A PKPar 17,0 17,0 1 3 00:34:06
28. Švarc Adam 2005 B PLČB 17,0 17,0 3 9 02:26:54
31. Seidl Vojtěch 2005 B PKVM 16,0 16,0 1 3 00:54:00
31. Tauchman Lukáš 2005 B PLČB 16,0 16,0 2 8 01:46:28
33. Klimecký Lukáš 2004 A TJKr 14,0 14,0 1 3 00:45:53
34. Krkoška David 2005 B PKKBr 13,0 13,0 1 3 00:50:36
34. Švarc George 2004 A USK 13,0 13,0 1 3 00:37:47
36. Michálek Šimon 2005 B PKJH 10,0 10,0 1 1 00:14:42
37. Katrňák Krištof 2005 B PKKBr 8,4 8,4 1 1.7 00:29:12
38. Novák Leopold 2005 B Boh 7,0 7,0 1 3 00:51:11
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Veselská hodinovka
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1983 - 2017 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz