Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2020 - muži

Pořadí plavců: od 1. do 100. 1 2
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Micka Jan 1995 MA USK 292,0 292,0 2 15 02:49:14
2. Straka Martin 2000 muž Boh 268,8 268,8 3 20 03:45:49
3. Kozubek Matěj 1996 muž Boh 264,0 264,0 2 15 02:52:14
4. Chocholatý Tomáš 2004 mld SlPl 230,0 230,0 2 15 02:52:29
5. Matoušek Marek 2003 mld PLČB 224,4 224,4 3 20 04:06:59
6. Štěrba Vojislav 2001 sd Boh 207,0 207,0 2 15 02:52:59
7. Neliba Tadeáš 2003 mld LoBe 199,6 199,6 3 20 04:22:01
8. Ludvík David 2002 sd LoBe 188,0 188,0 2 15 02:59:56
9. Svatoň Karel 1990 MB PKPří 184,5 184,5 5 18.5 04:37:25
10. Polanský Jiří 1978 MD USK 179,0 179,0 3 20 04:40:41
11. Grošek Luboš 1980 MD UnBr 170,0 170,0 3 14.5 03:23:22
12. Kysilka Josef 1971 ME Boh 163,5 163,5 3 20 04:49:26
13. Vašata Michal 2002 sd PKKBr 160,6 160,6 3 18 04:06:43
14. Jedlička Marek 1978 MD OSPHo 160,1 160,1 5 24.5 06:45:02
15. Lajčuk Leonard 2000 muž Boh 158,2 158,2 2 15 03:14:58
16. Slezák Jakub 2003 mld OSPHo 157,4 157,4 3 20 04:57:10
17. Uxa Lukáš 2003 mld LoBe 153,0 153,0 3 20 04:58:24
18. Valníček Jakub 1970 MF I.PKO 149,1 149,1 6 27.5 07:59:07
19. Skalník Marek 2003 mld PKKBr 145,8 145,8 2 15 03:26:11
20. Dvořáček Pavel 1974 ME OSPHo 142,9 142,9 5 24.5 07:01:34
21. Ingeduld Vít 1994 MA KomBr 140,0 140,0 1 10 01:57:14
21. Rucký Aleš 1971 ME SCPAP 140,0 140,0 3 14.5 03:40:26
23. Peciar Tomáš 2002 sd KomBr 136,0 136,0 1 10 01:57:42
24. Polanský Vít 1978 MD USK 134,8 134,8 2 15 03:41:43
25. Ludvík Tomáš 1999 muž LoBe 128,0 128,0 1 10 02:05:43
25. Halva Marek 2004 mld PKKBr 128,0 128,0 2 15 03:39:30
27. Suk Maxim 2002 sd SOPKo 124,0 124,0 1 10 02:08:35
28. Brauner Michal 1985 MC I.PKO 116,6 116,6 3 20 05:46:28
29. Kačerovský Jakub 2001 sd USK 116,0 116,0 1 10 02:10:10
30. Zajden Martin 1982 MC OSPHo 115,0 115,0 3 20 05:46:37
31. Krček Jakub 2002 sd SlPl 114,8 114,8 3 13 02:43:05
32. Mrůzek Alexander 1965 MG UnBr 111,0 111,0 3 14.5 04:08:49
33. Peklanský Tomáš 2004 mld PKHa 107,0 107,0 2 15 04:00:15
34. Juna Michal 2001 sd TJKr 102,0 102,0 1 10 02:26:05
35. Teslík David 1969 MF PKHa 94,9 94,9 2 15 04:16:17
36. Šebesta David 1999 muž SlPl 94,4 94,4 3 11 02:16:41
37. Suda Václav 2003 mld SlPl 93,2 93,2 3 13 02:51:14
38. Koutný David 2003 mld PKNJ 88,2 88,2 2 8 01:30:10
39. Matěna Petr 1962 MG SCPAP 84,0 84,0 1 10 02:42:55
40. Slanina Michal 1990 MB FiBr 80,0 80,0 1 10 02:50:06
41. Táborský Radek 1971 ME Boh 78,0 78,0 1 10 02:52:53
42. Knotek Josef 2001 sd SCPAP 74,0 74,0 2 15 05:10:50
43. Hudson Michael 1974 ME I.PKO 70,5 70,5 2 15 04:39:45
44. Prokop Jan 1970 MF BiJa 68,9 68,9 2 15 04:48:42
45. Švára Milan 1979 MD USK 66,5 66,5 3 9.5 02:16:03
46. Ott Dalibor 2003 mld PKNJ 65,8 65,8 2 8 01:40:29
47. Vandrovec Aleš 1970 MF UnOl 65,2 65,2 2 15 05:21:39
48. Pék Dezider 1973 ME SoHK 62,0 62,0 1 10 03:10:30
49. Mak Chun Kong 1986 MB I.PKO 60,0 60,0 1 10 03:10:50
50. Růžička Martin 2004 mld SlPl 56,0 56,0 2 8 01:43:55
51. Pék Ondrej 1973 ME SoHK 52,0 52,0 1 10 03:37:20
51. Hojda Patrik 2004 mld JiDo 52,0 52,0 2 11 04:07:03
53. Žaludek Ondřej 2002 sd USK 51,8 51,8 2 8 01:45:48
54. Smažík Matyáš 2003 mld PLČB 51,5 51,5 3 11 02:33:51
55. Máša Matěj 2004 mld KomBr 49,0 49,0 1 5 01:01:38
56. Sazovský Jan 2001 sd PKNJ 47,6 47,6 2 8 01:48:07
57. Hejkrlík Filip 1979 MD I.PKO 47,4 47,4 4 16 05:43:59
58. Kobrzek Filip 1979 MD I.PKO 45,2 45,2 3 13 03:45:18
59. Peringer Marek 2003 mld KomBr 44,8 44,8 1 5 01:02:47
60. Smažík Michal 1975 ME PLČB 43,7 43,7 3 11 02:46:22
61. Dvořáček Tomáš 2002 sd OSPHo 43,3 43,3 3 13 03:55:57
62. Čermák Daniel 2003 mld SlPl 43,2 43,2 1 5 01:04:48
63. Štemberk Jakub 2001 sd SlCho 42,0 42,0 1 3 00:33:25
64. Jílek David 1987 MB PKZá 41,0 41,0 2 4.5 01:04:51
65. Kocánek Tomáš 1970 MF SlPl 38,2 38,2 3 13 04:17:53
66. Dvořák Šimon 1999 muž PLČB 38,0 38,0 2 4 00:47:44
67. Srb Štěpán 2004 mld Boh 37,8 37,8 2 8 01:51:57
68. Vymazal Michal 1957 MH UnBr 37,4 37,4 2 10 03:01:41
69. Prantl Tomáš 2003 mld SlPl 37,2 37,2 1 5 01:09:06
69. Brus Jiří 1958 MH SpTr 37,2 37,2 2 8 02:15:28
71. Suk Daniel 2004 mld SOPKo 37,1 37,1 2 8 01:51:36
72. Mífek Miroslav 1977 MD OSPHo 35,2 35,2 3 13 05:10:44
73. Knotek Jan 1996 muž SCPAP 34,9 34,9 2 10 03:13:35
74. Zahradník Jiří 1959 MH SoKat 34,6 34,6 3 13 05:19:50
75. Krupička Martin 1976 MD I.PKO 33,4 33,4 2 10 03:27:49
75. Paseka Miloš 1971 ME I.PKO 33,4 33,4 3 13 05:47:16
77. Bureš Tomáš 2003 mld SOPKo 31,6 31,6 2 8 01:53:11
77. Zeman Jaroslav 1967 MF I.PKO 31,6 31,6 2 10 03:48:10
79. Jurica Josef 1998 muž SCPAP 31,2 31,2 2 8 01:53:41
80. Josef Filip 1984 MC OSPHo 30,8 30,8 3 11 03:32:03
81. Feda Roman 1964 MG SABR 29,8 29,8 2 10 04:25:20
82. Valtr Václav 1956 MH SChÚ 29,6 29,6 2 4.5 01:11:07
83. Gobernac Karel 1973 ME SCPAP 29,0 29,0 2 8 02:00:36
83. Baier Pavel 1954 MI KVSPa 29,0 29,0 3 7.5 02:12:07
85. Volf Martin 1974 ME I.PKO 28,8 28,8 1 5 01:23:23
86. Pinta Pavel 1956 MH I.PKO 28,6 28,6 2 10 04:27:09
87. Lhotka Michal 2000 muž AŠMB 25,0 25,0 1 3 00:39:29
88. Čaban Daniel 1998 muž SCPAP 24,4 24,4 2 8 02:03:21
89. Rozsíval Milan 1985 MC I.PKO 21,6 21,6 1 5 01:42:15
90. Jezbera Filip 2002 sd SlCho 21,0 21,0 1 3 00:37:42
91. Nápravník Martin 1971 ME KVSPa 20,4 20,4 2 4.5 01:01:39
92. Rautenkranc Miroslav 1964 MG PKVM 20,0 20,0 1 3 00:51:00
93. Mašláň Jiří 1983 MC UnBr 19,6 19,6 1 5 01:18:16
94. Sochor Adrian 2004 mld PKNJ 19,2 19,2 2 4 00:54:16
95. Lechner Petr 1984 MC OSPHo 18,5 18,5 3 9.5 02:57:57
96. Horvát Petr st. 1973 ME PKZá 18,4 18,4 2 4.5 01:14:42
97. Andrle Richard 1974 ME PKVM 18,0 18,0 1 3 00:51:53
98. Beneš Jiří 1988 MB SCPAP 17,5 17,5 1 5 01:19:36
99. Jelínek Jaroslav 1951 MI SpCh 17,2 17,2 2 6 02:12:01
100. Tecl Jaroslav 1975 ME KVSPa 17,0 17,0 1 3 00:53:24
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Bolevák 2020
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2020 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz