Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - muži

Pořadí plavců: od 101. do 200. 1 2 3
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
100. Větrovský Jan 1980 MC SOPKo / nereg 70,8 70,8 4 18 05:45:41
102. Lebioda Mariusz 1971 ME I.PKO 70,0 70,0 1 10 03:42:53
102. Peciar Tomáš 2002 mld KomBr 70,0 70,0 1 5 00:55:50
104. Baier Pavel 1954 MI KVSPa 69,6 69,6 5 13.5 03:50:44
105. Martinec Zdeněk 1978 MD I.PKO 69,2 69,2 2 15 05:02:01
106. Grzywa Marek 1975 MD I.PKO 68,0 68,0 1 10 04:24:09
107. Kubeš Richard 2002 mld PKHa 66,6 66,6 2 8 01:45:50
108. Ludvík David 2002 mld LoBe 66,0 66,0 1 5 00:55:55
108. Vavřík Jaroslav 1981 MC I.PKO 66,0 66,0 5 17 05:55:57
110. Brndiar Peter 1981 MC I.PKO 64,0 64,0 1 10 03:50:57
110. Kordylak Ireneusz 1976 MD I.PKO 64,0 64,0 2 10 03:26:16
112. Kocánek Tomáš 1970 ME SlPl 61,3 61,3 5 15 05:01:25
113. Šram Kryštof 1997 muž Boh 59,6 59,6 2 8 02:01:45
114. Flora Daniel 1995 muž TJKr 59,5 59,5 3 9 02:07:51
115. Smažík Matyáš 2003 mld PLČB 58,8 58,8 2 8 01:56:58
116. Lipenský Jiří 1978 MD NePK 58,4 58,4 6 16 05:05:17
117. Ullwer Martin 1965 MF I.PKO 58,0 58,0 2 10 04:39:42
118. Pipíška Adam 2001 sd ZASE 54,0 54,0 1 5 01:02:40
119. Kala Jiří 1987 MB SpHoř 51,6 51,6 2 10 03:02:31
120. Chromec Tomáš 1995 muž SlOp 50,4 50,4 1 10 03:02:54
120. Klok Pavel 1999 muž KomBr 50,4 50,4 1 5 01:05:13
122. Holický Matěj 2002 mld SCPAP 50,0 50,0 1 5 01:11:39
123. Vanický Aleš 1974 ME I.PKO 49,6 49,6 2 10 04:18:02
124. Novák Jiří 1969 MF NePK 49,5 49,5 4 10 03:10:22
125. Obdržal Jaroslav 2003 mld NePK 46,0 46,0 2 10 03:16:39
126. Podracký Ondřej 2003 mld TJKr 45,6 45,6 1 5 01:08:31
127. Špaček Michal 1973 ME UnBr 45,0 45,0 1 5 01:12:54
128. Červinka Filip 1993 MA UnBr 43,4 43,4 2 6 01:36:40
129. Ullmann Eduard 1990 MA UnBr 43,2 43,2 1 5 01:13:23
130. Široký Václav 2000 sd KomBr 42,0 42,0 1 5 01:20:13
130. Wolf Petr 1970 ME SlOp 42,0 42,0 1 5 01:07:06
132. Šůcha Jan 1981 MC KSOPl 41,5 41,5 2 6 01:32:40
133. Tylich Ladislav 1992 MA FiBr 40,0 40,0 1 5 01:49:31
133. Vítek Rostislav 1976 MD I.PKO 40,0 40,0 1 5 01:02:49
135. Hradílek Jan 2003 mld SpUB 39,6 39,6 1 5 01:20:24
136. Drážník Jiří 1949 MJ I.PKO 39,3 39,3 7 15 09:13:32
137. Kalvoda Jan 1977 MD I.PKO 38,8 38,8 3 7.5 02:18:10
138. Gutyan Peter 1991 MA ORCAB 38,0 38,0 1 5 01:06:38
139. Kadlec Martin 1997 muž SpUB 37,2 37,2 1 5 01:24:56
140. Linhart Kryštof 2001 sd SlPl 36,0 36,0 1 5 01:08:09
141. Košecký Marek 1974 ME SoHK 35,6 35,6 2 8 02:58:26
142. Fratrič Ivan 1998 muž ORCAB 35,0 35,0 1 5 01:08:16
142. Horvát Petr 1994 MA PKZá 35,0 35,0 1 5 01:11:17
144. Kareš Petr 2000 sd PKPří 34,0 34,0 1 5 01:13:20
144. Makai Zoltán 1976 MD SoHK 34,0 34,0 1 5 01:24:32
144. Pintera Martin 1976 MD OSPHo 34,0 34,0 3 9 02:33:01
147. Kroutil Jakub 1998 muž UnBr 33,6 33,6 1 5 01:26:03
148. Hejtmánek Dušan 1972 ME SoHK 33,0 33,0 1 5 02:05:28
149. Černý Radek 1984 MC NePK 32,0 32,0 1 5 01:16:00
150. Marek Ivan 1955 MH FiBr 31,8 31,8 3 9 03:37:14
151. Bašek Dominik 2003 mld USK 31,0 31,0 1 5 01:16:12
152. Rozsíval Milan 1985 MB I.PKO 30,5 30,5 3 9 02:38:58
153. Renc Matěj 2002 mld Boh 30,0 30,0 1 3 00:39:49
153. Štengl Michal 1978 MD I.PKO 30,0 30,0 1 5 01:23:40
153. Švára Milan 1979 MD USK 30,0 30,0 1 3 00:44:55
156. Jelínek Jaroslav 1951 MI SpCh 29,5 29,5 3 9 02:54:24
157. Čížek Miloš 1960 MG SpCh 26,5 26,5 3 7.5 02:25:38
158. Krček Jakub 2002 mld SlPl 25,0 25,0 1 3 00:40:47
158. Renc Jakub 1999 muž Boh 25,0 25,0 1 3 00:41:03
160. Matuška Tomáš 1971 ME PKKBr 23,4 23,4 1 5 01:37:34
161. Ježek Otakar 1965 MF Haná 23,0 23,0 2 8 03:03:46
162. Krajsa Pavel 1960 MG FiBr 22,9 22,9 2 8 03:25:03
163. Rautenkranc Miroslav 1964 MG PKVM 22,0 22,0 1 3 00:50:01
164. Jančík Mojmír 1963 MG FiBr 21,0 21,0 1 5 01:49:17
164. Vojtek Juraj 1982 MC OSPHo 21,0 21,0 2 4 01:28:01
166. Mikulášek Pavel 1977 MD FiBr 20,4 20,4 1 5 01:50:25
167. Smrček Ondřej 2002 mld MoP 20,0 20,0 1 3 00:41:49
168. Kurečka Radomír 1976 MD FiBr 19,6 19,6 1 5 01:46:15
169. Hrbata Vladimír 1962 MG FiBr 19,2 19,2 1 5 01:52:54
169. Kulhavý Marek 1974 ME I.PKO 19,2 19,2 1 5 02:01:35
169. Štulik Richard 2001 sd PKZn 19,2 19,2 1 3 00:38:18
172. Lahoda Jakub 2000 sd Boh 18,0 18,0 1 3 00:42:16
172. Topič Ondřej 1997 muž PKPří 18,0 18,0 1 3 00:39:34
174. Žaludek Vladimír 1969 MF NePK 16,9 16,9 4 4 01:40:39
175. Krajíček Jan 1993 MA SlOp 16,8 16,8 1 3 00:39:48
175. Mejzlík Petr 1959 MH LaTřb 16,8 16,8 2 4.5 01:35:13
177. Beneš Jiří 1971 ME OSPHo 16,5 16,5 2 6 02:33:08
178. Švestka Jaromír 1958 MH UnOl 16,0 16,0 1 3 00:56:02
179. Biječek Marcel 1974 ME Haná 15,4 15,4 1 5 01:55:32
180. Zezula František 1965 ME FiBr 15,0 15,0 1 3 01:10:43
181. Borovka Radek 1973 ME SABR 14,0 14,0 1 3 00:49:58
181. Shatnyy Ivan 1986 MB I.PKO 14,0 14,0 1 3 01:03:12
181. Jícha Filip 1970 ME I.PKO 14,0 14,0 2 3 01:02:05
184. Hanuš Bedřich 1942 MK FiBr 13,7 13,7 2 4 01:37:54
185. Andrle Richard 1974 ME PKVM 13,0 13,0 1 3 00:49:25
185. Shatsko Maxim 1986 MB KVSPa 13,0 13,0 1 3 01:10:07
187. Nápravník Martin 1971 ME KVSPa 12,0 12,0 1 1.5 00:19:34
187. Hejkrlík Jiří 1948 MJ I.PKO 12,0 12,0 2 3 01:23:53
189. Wolf Štěpán 1998 muž SlOp 11,4 11,4 1 3 00:47:26
190. Dočkal Radek 1966 MF I.PKO 11,0 11,0 1 3 01:26:37
191. Prokš Dominik 2002 mld SlOp 10,8 10,8 1 3 00:50:16
192. Durkota Karel 1987 MB I.PKO 10,0 10,0 1 3 00:52:35
192. Štaud Sebastien 2002 mld PKKBr 10,0 10,0 2 1 00:12:26
194. Cuc Vojtěch 1999 muž SlOp 9,8 9,8 2 4 01:11:17
195. Srb Jan 1976 MD Boh 9,5 9,5 1 3 01:13:46
195. Přibyl Michal 1986 MB I.PKO 9,5 9,5 2 4 01:18:04
197. Kuzma Jiří 1975 MD SpTřb 9,4 9,4 2 2.8 01:04:17
197. Pumann Rudolf 1965 MF NePK 9,4 9,4 4 4 01:46:28
199. Budiš Petr 1970 ME ELT 9,0 9,0 1 1.5 00:20:29
200. Potclan Libor 1970 ME FiBr 8,5 8,5 1 3 01:21:07
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz