Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - muži

Pořadí plavců: od 101. do 200. 1 2 3
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
101. Svoboda Jan 2000 sd NePK 73,6 73,6 3 11 02:34:18
102. Labounek Tomáš 1981 MC I.PKO 73,2 73,2 4 14 05:29:41
103. Válek Petr 1990 MA Haná 70,8 70,8 3 13 04:15:17
103. Větrovský Jan 1980 MC SOPKo / nereg 70,8 70,8 4 18 05:45:41
105. Lebioda Mariusz 1971 ME I.PKO 70,0 70,0 1 10 03:42:53
105. Peciar Tomáš 2002 mld KomBr 70,0 70,0 1 5 00:55:50
105. Wolf Petr 1970 ME SlOp 70,0 70,0 2 10 02:25:01
108. Baier Pavel 1954 MI KVSPa 69,6 69,6 5 13.5 03:50:44
109. Martinec Zdeněk 1978 MD I.PKO 69,2 69,2 2 15 05:02:01
110. Grzywa Marek 1975 MD I.PKO 68,0 68,0 1 10 04:24:09
111. Kubeš Richard 2002 mld PKHa 66,6 66,6 2 8 01:45:50
112. Ludvík David 2002 mld LoBe 66,0 66,0 1 5 00:55:55
112. Vavřík Jaroslav 1981 MC I.PKO 66,0 66,0 5 17 05:55:57
114. Brndiar Peter 1981 MC I.PKO 64,0 64,0 1 10 03:50:57
114. Kordylak Ireneusz 1976 MD I.PKO 64,0 64,0 2 10 03:26:16
116. Kocánek Tomáš 1970 ME SlPl 61,3 61,3 5 15 05:01:25
117. Šram Kryštof 1997 muž Boh 59,6 59,6 2 8 02:01:45
118. Flora Daniel 1995 muž TJKr 59,5 59,5 3 9 02:07:51
119. Smažík Matyáš 2003 mld PLČB 58,8 58,8 2 8 01:56:58
120. Lipenský Jiří 1978 MD NePK 58,4 58,4 6 16 05:05:17
121. Ullwer Martin 1965 MF I.PKO 58,0 58,0 2 10 04:39:42
122. Pipíška Adam 2001 sd ZASE 54,0 54,0 1 5 01:02:40
123. Kala Jiří 1987 MB SpHoř 51,6 51,6 2 10 03:02:31
124. Chromec Tomáš 1995 muž SlOp 50,4 50,4 1 10 03:02:54
124. Klok Pavel 1999 muž KomBr 50,4 50,4 1 5 01:05:13
126. Holický Matěj 2002 mld SCPAP 50,0 50,0 1 5 01:11:39
127. Vanický Aleš 1974 ME I.PKO 49,6 49,6 2 10 04:18:02
128. Novák Jiří 1969 MF NePK 49,5 49,5 4 10 03:10:22
129. Obdržal Jaroslav 2003 mld NePK 46,0 46,0 2 10 03:16:39
130. Podracký Ondřej 2003 mld TJKr 45,6 45,6 1 5 01:08:31
131. Špaček Michal 1973 ME UnBr 45,0 45,0 1 5 01:12:54
132. Smolka Libor 1985 MB TJKr 43,4 43,4 1 5 01:09:09
132. Červinka Filip 1993 MA UnBr 43,4 43,4 2 6 01:36:40
134. Ullmann Eduard 1990 MA UnBr 43,2 43,2 1 5 01:13:23
135. Široký Václav 2000 sd KomBr 42,0 42,0 1 5 01:20:13
136. Šůcha Jan 1981 MC KSOPl 41,5 41,5 2 6 01:32:40
137. Čaban Daniel 1998 muž SCPAP 41,3 41,3 1 5 01:09:13
138. Tylich Ladislav 1992 MA FiBr 40,0 40,0 1 5 01:49:31
139. Hradílek Jan 2003 mld SpUB 39,6 39,6 1 5 01:20:24
140. Drážník Jiří 1949 MJ I.PKO 39,3 39,3 7 15 09:13:32
141. Kalvoda Jan 1977 MD I.PKO 38,8 38,8 3 7.5 02:18:10
142. Gutyan Peter 1991 MA ORCAB 38,0 38,0 1 5 01:06:38
143. Kadlec Martin 1997 muž SpUB 37,2 37,2 1 5 01:24:56
144. Linhart Kryštof 2001 sd SlPl 36,0 36,0 1 5 01:08:09
145. Košecký Marek 1974 ME SoHK 35,6 35,6 2 8 02:58:26
146. Fratrič Ivan 1998 muž ORCAB 35,0 35,0 1 5 01:08:16
146. Jurica Josef 1998 muž SCPAP 35,0 35,0 1 5 01:12:13
148. Kareš Petr 2000 sd PKPří 34,0 34,0 1 5 01:13:20
148. Makai Zoltán 1976 MD SoHK 34,0 34,0 1 5 01:24:32
148. Pintera Martin 1976 MD OSPHo 34,0 34,0 3 9 02:33:01
151. Kroutil Jakub 1998 muž UnBr 33,6 33,6 1 5 01:26:03
152. Hejtmánek Dušan 1972 ME SoHK 33,0 33,0 1 5 02:05:28
153. Černý Radek 1984 MC NePK 32,0 32,0 1 5 01:16:00
154. Marek Ivan 1955 MH FiBr 31,8 31,8 3 9 03:37:14
155. Bašek Dominik 2003 mld USK 31,0 31,0 1 5 01:16:12
156. Rozsíval Milan 1985 MB I.PKO 30,5 30,5 3 9 02:38:58
157. Renc Matěj 2002 mld Boh 30,0 30,0 1 3 00:39:49
157. Štengl Michal 1978 MD I.PKO 30,0 30,0 1 5 01:23:40
157. Švára Milan 1979 MD USK 30,0 30,0 1 3 00:44:55
160. Jelínek Jaroslav 1951 MI SpCh 29,5 29,5 3 9 02:54:24
161. Čížek Miloš 1960 MG SpCh 26,5 26,5 3 7.5 02:25:38
162. Iudin Ostap 2000 sd PKKBr 25,0 25,0 1 3 00:35:16
162. Krček Jakub 2002 mld SlPl 25,0 25,0 1 3 00:40:47
162. Renc Jakub 1999 muž Boh 25,0 25,0 1 3 00:41:03
165. Matuška Tomáš 1971 ME PKKBr 23,4 23,4 1 5 01:37:34
166. Ježek Otakar 1965 MF Haná 23,0 23,0 2 8 03:03:46
167. Krajsa Pavel 1960 MG FiBr 22,9 22,9 2 8 03:25:03
168. Rautenkranc Miroslav 1964 MG PKVM 22,0 22,0 1 3 00:50:01
169. Jančík Mojmír 1963 MG FiBr 21,0 21,0 1 5 01:49:17
169. Vojtek Juraj 1982 MC OSPHo 21,0 21,0 2 4 01:28:01
171. Mikulášek Pavel 1977 MD FiBr 20,4 20,4 1 5 01:50:25
172. Smrček Ondřej 2002 mld MoP 20,0 20,0 1 3 00:41:49
173. Kurečka Radomír 1976 MD FiBr 19,6 19,6 1 5 01:46:15
174. Hrbata Vladimír 1962 MG FiBr 19,2 19,2 1 5 01:52:54
174. Kulhavý Marek 1974 ME I.PKO 19,2 19,2 1 5 02:01:35
174. Štulik Richard 2001 sd PKZn 19,2 19,2 1 3 00:38:18
177. Lahoda Jakub 2000 sd Boh 18,0 18,0 1 3 00:42:16
177. Topič Ondřej 1997 muž PKPří 18,0 18,0 1 3 00:39:34
179. Žaludek Vladimír 1969 MF NePK 16,9 16,9 4 4 01:40:39
180. Krajíček Jan 1993 MA SlOp 16,8 16,8 1 3 00:39:48
180. Mejzlík Petr 1959 MH LaTřb 16,8 16,8 2 4.5 01:35:13
182. Beneš Jiří 1971 ME OSPHo 16,5 16,5 2 6 02:33:08
183. Švestka Jaromír 1958 MH UnOl 16,0 16,0 1 3 00:56:02
184. Biječek Marcel 1974 ME Haná 15,4 15,4 1 5 01:55:32
185. Zezula František 1965 ME FiBr 15,0 15,0 1 3 01:10:43
186. Borovka Radek 1973 ME SABR 14,0 14,0 1 3 00:49:58
186. Shatnyy Ivan 1986 MB I.PKO 14,0 14,0 1 3 01:03:12
186. Jícha Filip 1970 ME I.PKO 14,0 14,0 2 3 01:02:05
189. Hanuš Bedřich 1942 MK FiBr 13,7 13,7 2 4 01:37:54
190. Andrle Richard 1974 ME PKVM 13,0 13,0 1 3 00:49:25
190. Shatsko Maxim 1986 MB KVSPa 13,0 13,0 1 3 01:10:07
192. Nápravník Martin 1971 ME KVSPa 12,0 12,0 1 1.5 00:19:34
192. Hejkrlík Jiří 1948 MJ I.PKO 12,0 12,0 2 3 01:23:53
194. Wolf Štěpán 1998 muž SlOp 11,4 11,4 1 3 00:47:26
195. Dočkal Radek 1966 MF I.PKO 11,0 11,0 1 3 01:26:37
196. Prokš Dominik 2002 mld SlOp 10,8 10,8 1 3 00:50:16
197. Durkota Karel 1987 MB I.PKO 10,0 10,0 1 3 00:52:35
197. Štaud Sebastien 2002 mld PKKBr 10,0 10,0 2 1 00:12:26
199. Cuc Vojtěch 1999 muž SlOp 9,8 9,8 2 4 01:11:17
200. Srb Jan 1976 MD Boh 9,5 9,5 1 3 01:13:46
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz