Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - muži

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Ingeduld Vít 1994 MA KomBr 120,0 120,0 1 5 00:54:55
2. Neliba Tadeáš 2003 mld LoBe 116,0 116,0 2 10.5 02:10:32
3. Uxa Lukáš 2003 mld LoBe 115,0 115,0 3 14.2 03:22:17
4. Grošek Luboš 1980 MC UnBr 114,0 114,0 3 9.5 02:02:30
5. Skalník Marek 2003 mld PKKBr 110,0 110,0 3 12.3 02:43:26
6. Landsmann Jiří 1998 muž USK 100,0 100,0 1 5 00:55:08
7. Kozubek Matěj 1996 muž Boh 90,0 90,0 1 5 00:55:29
8. Suk Maxim 2002 mld SOPKo 84,0 84,0 1 5 00:57:12
9. Kačerovský Jakub 2001 sd USK 80,0 80,0 1 5 00:57:31
10. Slaboch Matěj 2001 sd USK 76,0 76,0 1 5 00:57:41
10. Svatoň Karel 1990 MA PKPří 76,0 76,0 2 4.5 00:57:07
12. Šebesta David 1999 muž SlPl 72,0 72,0 1 5 00:58:03
13. Štěrba Vojislav 2001 sd Boh 70,0 70,0 1 5 00:58:03
14. Straka Martin 2000 sd DuP 68,0 68,0 1 5 00:58:04
15. Juna Tomáš 2001 sd TJKr 66,0 66,0 1 5 00:58:27
16. Čermák Václav 2000 sd RPl 64,0 64,0 1 5 00:58:39
17. Matoušek Marek 2003 mld PLČB 62,0 62,0 1 5 00:58:49
18. Peringer Marek 2003 mld KomBr 60,0 60,0 1 5 01:00:05
19. Humlíček Jakub 2003 mld SOPKo 58,0 58,0 1 5 01:01:26
20. Pipíška Adam 2001 sd ZASE 54,0 54,0 1 5 01:02:40
21. Mik Daniel 1997 muž PKHa 53,2 53,2 2 7.3 01:50:36
22. Lhotka Michal 2000 sd AŠMB 52,0 52,0 1 5 01:03:26
23. Juna Michal 2001 sd TJKr 50,0 50,0 1 5 01:03:51
24. Mik Pavel 1971 ME PKHa 49,0 49,0 2 6.7 01:43:10
25. Lajčuk Leonard 2000 sd Boh 48,0 48,0 1 5 01:03:51
26. Rucký Aleš 1971 ME SCPAP 44,0 44,0 2 4.5 01:03:16
27. Polanský Jiří 1978 MD USK 42,0 42,0 1 5 01:09:08
28. Matěna Petr 1962 MG SCPAP 40,0 40,0 1 3 00:41:19
28. Válek David 2003 mld PKHa 40,0 40,0 1 5.5 01:23:16
30. Kysilka Josef 1971 ME Boh 39,0 39,0 1 0 00:00:00
31. Táborský Radek 1971 ME Boh 38,0 38,0 1 5.5 01:26:59
32. Mrůzek Alexander 1965 MF UnBr 36,0 36,0 1 3 00:42:50
33. Jedlička Marek 1978 MD OSPHo 35,0 35,0 2 4.5 01:07:15
34. Zajden Martin 1982 MC OSPHo 34,0 34,0 2 4.5 01:07:23
35. Teslík David 1969 MF PKHa 32,0 32,0 1 3 00:44:36
36. Švára Milan 1979 MD USK 30,0 30,0 1 3 00:44:55
37. Dvořáček Pavel 1974 ME OSPHo 24,4 24,4 2 4.5 01:14:50
38. Rautenkranc Miroslav 1964 MG PKVM 22,0 22,0 1 3 00:50:01
39. Baier Pavel 1954 MI KVSPa 21,6 21,6 2 4.5 01:17:54
40. Kalvoda Jan 1977 MD I.PKO 20,8 20,8 2 4.5 01:18:31
41. Vymazal Michal 1957 MH UnBr 19,0 19,0 1 3 00:51:26
42. Mejzlík Petr 1959 MH LaTřb 16,8 16,8 2 4.5 01:35:13
43. Švestka Jaromír 1958 MH UnOl 16,0 16,0 1 3 00:56:02
44. Jelínek Jaroslav 1951 MI SpCh 15,0 15,0 1 3 01:02:11
45. Shatsko Maxim 1986 MB KVSPa 13,0 13,0 1 3 01:10:07
46. Nápravník Martin 1971 ME KVSPa 12,0 12,0 1 1.5 00:19:34
47. Budiš Petr 1970 ME ELT 9,0 9,0 1 1.5 00:20:29
48. Procházka Michael 2003 mld LoBe 8,4 8,4 1 1.8 00:28:14
49. Kuzma Jiří 1975 MD SpTřb 7,0 7,0 1 1.8 00:39:23
50. Horvát Petr st. 1973 ME PKZá 6,0 6,0 1 1.5 00:22:39
51. Bulant Jaromír 1956 MH SCPAP 5,6 5,6 1 1.5 00:22:48
52. Decker Miloslav 1954 MI KVSPa 5,2 5,2 1 1.5 00:24:19
53. Valtr Václav 1956 MH SChÚ 4,8 4,8 1 1.5 00:24:29
54. Kozák Ondřej 1988 MB PKVM 4,0 4,0 1 1.5 00:25:14
55. Štěrba Pavel 1954 MI Boh 3,4 3,4 1 1.5 00:27:22
56. Nahalka Peter 1953 MI PVKBa 3,2 3,2 1 1.5 00:31:14
57. Čížek Miloš 1960 MG SpCh 3,0 3,0 1 1.5 00:31:17
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Námořní míle 2019
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1978 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz