Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2018 - muži

Pořadí plavců: od 101. do 200. 1 2 3
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
101. Dvořáček Tomáš 2002 mld OSPHo 74,2 74,2 3 13 04:07:38
102. Kurečka Radomír 1976 MD FiBr 73,8 73,8 2 15 05:16:29
102. Tomečka Jiří 1974 MD Haná 73,8 73,8 3 15 05:47:54
104. Krajíček Jan 1993 MA SlOp 73,6 73,6 3 9 01:48:04
105. Hejkrlík Jiří 1948 MJ I.PKO 73,0 73,0 6 20 09:08:53
106. Válek Petr 1990 MA Haná 70,2 70,2 3 13 04:14:33
107. Micka Jan 1995 muž USK 70,0 70,0 1 5 01:00:44
107. Baumrt Ondřej 1995 muž SlCho 70,0 70,0 2 8 01:35:58
109. Kupka Vojtěch 2001 mld USK 68,0 68,0 1 5 01:00:09
110. Nápravník Martin 1971 ME KVSPa 67,2 67,2 3 11 02:54:59
111. Lahoda Jakub 2000 sd Boh 66,0 66,0 1 5 01:03:30
112. Bareš Petr 2002 mld SCPAP 65,0 65,0 2 8 02:17:30
113. Dvořák Šimon 1999 sd PLČB 64,0 64,0 1 5 01:00:55
113. Žižka Jiří 1980 MC I.PKO 64,0 64,0 4 14 05:30:27
115. Kočař Jakub 1994 muž FiBr 60,0 60,0 1 5 01:04:05
115. Tlamicha Zdeněk 1972 ME I.PKO 60,0 60,0 1 10 03:53:02
115. Wagner Petr 1992 MA SlOp 60,0 60,0 1 10 02:41:02
118. Maxa Ondřej 1996 muž UnBr 58,8 58,8 2 10 02:43:47
119. Hlaváč Lumír 1974 MD KoKa 56,4 56,4 1 10 02:54:25
120. Marek Lukáš 2000 sd PLČB 56,0 56,0 1 5 01:04:17
120. Čaban Daniel 1998 muž SCPAP 56,0 56,0 2 8 01:58:43
122. Hanáček Martin 1976 MD FiBr 55,7 55,7 5 17 08:22:57
123. Zezula František 1965 ME FiBr 55,6 55,6 3 15 06:41:21
124. Švíř Matěj 2000 sd LoČT 55,0 55,0 2 8 02:10:00
125. Biječek Marcel 1974 MD Haná 54,8 54,8 2 10 03:37:45
126. Beránek Jan 2002 mld PLČB 54,0 54,0 1 5 01:05:38
126. Bilous Martin 1973 ME KoKa 54,0 54,0 1 10 03:17:38
126. Ullmann Eduard 1990 MA UnBr 54,0 54,0 1 5 01:09:35
129. Kulhavý Marek 1974 MD I.PKO 52,8 52,8 2 10 04:21:41
130. Spurný Robert 1973 ME TJHod 52,5 52,5 3 11 04:43:08
131. Pipíška Adam 2001 mld ZASE 52,0 52,0 1 5 01:05:41
132. Malošík Jan 1985 MB KoKa 51,6 51,6 1 10 03:38:31
133. Teplý Ondřej 1978 MD I.PKO 51,0 51,0 1 10 03:22:08
134. Mikulášek Pavel 1977 MD FiBr 50,4 50,4 2 10 03:37:08
134. Kuřina Jiří 1960 MG SoHK 50,4 50,4 4 12 05:01:53
134. Feda Roman 1964 MF SABR 50,4 50,4 5 13.8 06:05:12
137. Tejkal Ondřej 2002 mld PKVM 50,0 50,0 3 8 02:26:40
138. Wolf Luděk 1995 muž SlOp 48,0 48,0 3 11 03:20:43
138. Budil Martin 1998 muž USK 48,0 48,0 5 9 02:23:58
140. Jelínek Jaroslav 1951 MI SpCh 47,5 47,5 3 9 03:28:01
141. Trunečka Eduard 1999 sd BiJa 45,0 45,0 1 5 01:08:44
141. Baier Pavel 1954 MH KVSPa 45,0 45,0 2 6 01:53:32
143. Horvát Petr 1994 muž PKZá 44,8 44,8 1 5 01:03:47
144. Ježek Otakar 1965 MF Haná 42,8 42,8 3 11 04:29:09
145. Janíček Tomáš 1990 MA TPO 42,0 42,0 1 5 01:22:46
145. Juna Michal 2001 mld TJKr 42,0 42,0 1 5 01:17:08
145. Volech Matěj 2002 mld BiJa 42,0 42,0 1 5 01:13:51
148. Horký Jiří 1959 MG TJKr 41,0 41,0 2 8 02:38:17
149. Běžel Jakub 1985 MB I.PKO 38,0 38,0 1 5 01:32:54
149. Gréc Ludvík 1966 MF Boh 38,0 38,0 2 5 01:25:34
151. Smolka Libor 1985 MB TJKr 37,8 37,8 1 5 01:09:11
151. Smažík Michal 1975 MD PLČB 37,8 37,8 4 8 02:09:35
153. Souček Jakub 1999 sd PKKBr 36,2 36,2 2 5.5 01:26:11
154. Novotný Vojtěch 2001 mld LoČT 36,0 36,0 1 5 01:30:04
154. Pekárek Jaroslav 1976 MD I.PKO 36,0 36,0 1 5 01:33:09
156. Jedlička Marek 1978 MD OSPHo 35,0 35,0 1 5 01:31:24
157. Trnkal Milan 1964 MF Haná 33,8 33,8 2 8 03:13:02
158. Güttner Ondřej 1995 muž USK 33,0 33,0 1 5 01:36:42
159. Matuštík Svatopluk 1956 MH FiBr 32,8 32,8 3 7 02:31:25
160. Matuška Tomáš 1971 ME PKKBr 32,4 32,4 1 5 01:37:53
161. Jeitner Berthold 1971 ME SKNá 31,0 31,0 1 5 01:55:34
161. Pelíšek Jan 1999 sd Haná 31,0 31,0 1 5 01:57:50
163. Jezbera Jaroslav 1958 MH SlCho 29,5 29,5 3 7 02:18:53
164. Petrucha Michal 1988 MB FiBr 28,8 28,8 1 5 01:42:36
165. Hrabačka Martin 1997 muž SlPl 28,0 28,0 2 4 00:58:44
166. Váně Jan 1960 MG FiBr 27,6 27,6 1 5 01:44:56
167. Zenáhlík Aleš 1979 MC Boh 25,0 25,0 1 3 00:53:55
167. Lisa Dominik 2002 mld PKVM 25,0 25,0 2 3 00:51:07
169. Šeťko Maxim 1986 MB KVSPa 24,0 24,0 1 3 01:12:21
170. Mocker František 1958 MH PKSČL 23,6 23,6 5 9 05:37:44
171. Kolář Vladimír 1947 MJ I.PKO 22,2 22,2 3 7.5 03:50:07
172. Exner Martin 1989 MA SlCho 22,0 22,0 2 6 01:46:07
173. Bushkov Denis 1992 MA NepM 20,0 20,0 1 1.5 00:20:23
173. Červenka Jiří 1972 ME PKPří 20,0 20,0 1 3 00:57:14
175. Čížek Miloš 1960 MG SpCh 19,8 19,8 2 4.5 01:44:22
176. Dočkal Radek 1966 MF I.PKO 18,0 18,0 1 5 02:39:59
176. Špaténka Radim 1992 MA LoČT 18,0 18,0 1 3 00:54:03
178. Čečil Milan 1965 MF KSOPl 17,0 17,0 2 6 02:47:37
179. Hanuš Bedřich 1942 MK FiBr 16,6 16,6 2 4 01:38:20
180. Jezbera Jaroslav 1982 MC SlCho 16,0 16,0 1 3 00:42:53
180. Karger Ivo 1959 MG LoČT 16,0 16,0 1 3 01:13:02
182. Juška Jiří 1970 ME SCPAP 15,0 15,0 1 3 01:02:36
183. Kučera Michal 1987 MB USK 14,0 14,0 1 3 01:09:58
184. Horvát Petr st. 1973 ME PKZá 13,5 13,5 2 2.5 00:39:52
185. Červený Matěj 1977 MD I.PKO 13,0 13,0 1 3 01:17:10
185. Tomášek Petr 1985 MB Boh 13,0 13,0 1 3 01:06:53
187. Mikelka Oskar 1978 MD PKVM 12,0 12,0 1 1.5 00:21:22
188. Baumrt Tomáš 1963 MG SlCho 11,0 11,0 1 3 00:52:18
188. Kolář Karel 1969 ME Haná 11,0 11,0 1 3 01:41:12
190. Červinka Filip 1993 MA UnBr 10,0 10,0 1 1 00:14:59
190. Šůcha Jan 1981 MC KSOPl 10,0 10,0 1 3 00:52:50
192. Prokop Tomáš 1975 MD I.PKO 9,0 9,0 1 3 01:12:09
192. Weiss Josef 1954 MH SoHK 9,0 9,0 1 3 01:31:04
194. Marek Ivan 1955 MH FiBr 8,5 8,5 1 3 01:07:05
194. Vilím Pavel 1990 MA I.PKO 8,5 8,5 2 4 01:52:21
196. Jezbera Filip 2002 mld SlCho 8,0 8,0 1 1 00:12:37
196. Krajsa Pavel 1960 MG FiBr 8,0 8,0 1 3 01:07:25
196. Michálek Filip 2001 mld PKJH 8,0 8,0 1 1 00:15:10
199. Holan Martin 1963 MG I.PKO 7,5 7,5 2 4 02:04:49
200. Rautenkranc Miroslav 1964 MF PKVM 6,0 6,0 1 1.5 00:24:36
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Superfinále a vyhlášení ČP, 40. Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1979 - 2018 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz