Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2018 - muži

Pořadí plavců: od 1. do 100. 1 2
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Kozubek Matěj 1996 muž Boh 630,0 630,0 6 43 08:18:13
2. Štěrba Vojislav 2001 mld Boh 606,0 606,0 5 55 11:29:39
3. Straka Martin 2000 sd DuP 585,0 585,0 7 60 12:31:41
4. Lajčuk Leonard 2000 sd Boh 513,6 513,6 6 58 12:44:24
5. Matěna Petr 1962 MG SCPAP 457,0 457,0 6 53 13:20:25
6. Kačerovský Jakub 2001 mld USK 432,0 432,0 4 40 08:03:51
7. Rucký Aleš 1971 ME SCPAP 431,0 431,0 5 53 14:37:45
8. Táborský Radek 1971 ME Boh 396,0 396,0 5 50.5 14:20:23
9. Lhotka Michal 2000 sd AŠMB 384,4 384,4 6 41 09:26:51
10. Kysilka Josef 1971 ME Boh 382,0 382,0 6 48 12:07:22
11. Slanina Michal 1990 MA FiBr 380,0 380,0 5 55 15:26:42
12. Teslík David 1969 ME PKHa 357,8 357,8 5 46 12:54:57
13. Mik Daniel 1997 muž PKHa 338,6 338,6 5 46.8 13:52:46
14. Mik Pavel 1971 ME PKHa 326,2 326,2 6 45.2 13:15:18
15. Ingeduld Vít 1994 muž KomBr 324,0 324,0 3 18 03:25:04
16. Grošek Luboš 1980 MC UnBr 310,0 310,0 6 33 08:13:38
17. Juna Radomír 1971 ME TJKr 297,4 297,4 5 43 11:30:38
18. Mrůzek Michael 1967 MF TJKr 274,0 274,0 4 33 07:56:49
19. Knotek Jan 1996 muž SCPAP 272,0 272,0 6 41 14:09:39
20. Knotek Josef 2001 mld SCPAP 268,7 268,7 7 41 13:08:08
21. Juna Tomáš 2001 mld TJKr 268,0 268,0 4 28 05:44:03
22. Šebesta David 1999 sd SlPl 256,0 256,0 3 18 03:31:38
23. Valníček Jakub 1970 ME I.PKO 253,4 253,4 6 39 12:41:34
24. Kouba Alois 1999 sd NePK 239,2 239,2 4 23.5 05:13:20
25. Dufek Martin 1983 MC KomBr 236,0 236,0 3 23 05:21:52
26. Sláma Zdeněk 1978 MD I.PKO 231,0 231,0 3 35 10:50:06
27. Štemberk Jakub 2001 mld SlCho 210,0 210,0 4 21 04:07:59
28. Suk Maxim 2002 mld SOPKo 194,8 194,8 3 18 03:48:00
29. Brus Jiří 1958 MH LoTr 190,0 190,0 5 24.5 07:07:01
30. Kala Jiří 1987 MB SpHoř 181,2 181,2 7 31 09:10:27
31. Kozubek Tomáš 1998 muž Boh 178,0 178,0 4 23 04:56:46
32. Mak Chun Kong 1986 MB I.PKO 177,0 177,0 3 25 06:57:13
33. Ludvík Tomáš 1999 sd LoBe 172,0 172,0 2 13 02:31:07
34. Fratrič Ivan 1998 muž ORCAB 160,0 160,0 1 10 01:56:52
35. Zeman Jaroslav 1967 MF I.PKO 152,0 152,0 6 28 11:06:48
36. Mrůzek Alexander 1965 MF UnBr 146,0 146,0 6 18.5 04:39:34
37. Ludvík David 2002 mld LoBe 145,6 145,6 2 13 02:41:22
38. Kouba Vít 2001 mld NePK 143,6 143,6 3 18 04:42:15
39. Brndiar Peter 1981 MC I.PKO 142,0 142,0 2 20 06:51:06
40. Grygerek Jan 1985 MB SjBr 141,0 141,0 2 18 05:22:38
41. Pék Dezider 1973 ME SoHK 140,0 140,0 2 20 06:21:14
42. Svatoň Karel 1990 MA PKPří 138,0 138,0 2 15 03:50:51
43. Čermák Václav 2000 sd RPl 133,2 133,2 3 11 02:06:25
44. Peciar Tomáš 2002 mld DELNI 128,0 128,0 1 10 02:05:33
45. Suchopa Radomír 1956 MH FiBr 122,6 122,6 3 20 06:32:50
46. Hudson Michael 1974 MD I.PKO 98,0 98,0 5 17 05:03:35
47. Dušek Martin 1977 MD SoHK 95,0 95,0 2 15 05:23:35
48. Kosař František 1948 MJ I.PKO 94,0 94,0 4 18 08:50:23
49. Chytil Jaroslav 1976 MD ČOUPr 93,0 93,0 4 16 05:48:33
50. Volf Martin 1974 MD I.PKO 92,0 92,0 2 15 04:40:16
51. Hejtmánek Dušan 1972 ME SoHK 91,0 91,0 3 18 08:03:31
52. Borek Michal 1975 MD SABR / KSPKl 90,8 90,8 2 10 02:49:12
53. Zach Ondřej 1997 muž PLČB 90,0 90,0 1 5 00:57:16
54. Štolle Filip 1974 MD I.PKO 88,5 88,5 4 18 09:02:41
55. Pék Ondrej 1973 ME SoHK 84,0 84,0 2 15 05:26:49
56. Melichar Zbyněk 1949 MI SCPAP 82,8 82,8 4 16 05:59:42
57. Hujer Roman 1968 MF I.PKO 81,4 81,4 5 17 07:19:55
58. Kútnik Ján 1992 MA KomBr 80,0 80,0 1 5 00:57:40
59. Fridrich Martin 1973 ME SlPl 78,0 78,0 1 10 02:57:53
60. Kalvoda Jan 1977 MD I.PKO 75,7 75,7 4 12.5 03:53:03
61. Kunc Petr 1967 MF FiBr 74,8 74,8 2 10 02:59:49
62. Baumrt Ondřej 1995 muž SlCho 70,0 70,0 2 8 01:35:58
63. Král Josef 1962 MG Haná 69,6 69,6 3 15 08:17:12
64. Kupka Vojtěch 2001 mld USK 68,0 68,0 1 5 01:00:09
65. Ullwer Martin 1965 MF I.PKO 66,0 66,0 1 10 05:41:42
66. Bojceňuk Michal 1973 ME PKHa 65,6 65,6 5 17 06:56:42
67. Bareš Petr 2002 mld SCPAP 65,0 65,0 2 8 02:17:30
68. Dvořák Šimon 1999 sd PLČB 64,0 64,0 1 5 01:00:55
69. Veškrna Tomáš 1995 muž UnBr 60,0 60,0 1 5 01:09:29
70. Hejkrlík Filip 1979 MC I.PKO 57,8 57,8 3 13 05:29:36
71. Jurica Josef 1998 muž SCPAP 56,0 56,0 1 10 02:34:56
71. Marek Lukáš 2000 sd PLČB 56,0 56,0 1 5 01:04:17
73. Tomečka Jiří 1974 MD Haná 55,2 55,2 2 10 03:53:54
74. Beránek Jan 2002 mld PLČB 54,0 54,0 1 5 01:05:38
74. Ullmann Eduard 1990 MA UnBr 54,0 54,0 1 5 01:09:35
76. Pipíška Adam 2001 mld ZASE 52,0 52,0 1 5 01:05:41
76. Záruba Ondřej 1986 MB SlCho 52,0 52,0 3 9 02:25:53
78. Říha Jakub 1994 muž KomBr 50,4 50,4 1 5 01:16:41
79. Mašláň Jiří 1983 MC UnBr 48,0 48,0 1 5 01:18:05
80. Žaludek Ondřej 2002 mld NePK 46,0 46,0 1 5 01:09:52
81. Dvořáček Tomáš 2002 mld OSPHo 45,0 45,0 1 5 01:24:08
81. Trunečka Eduard 1999 sd BiJa 45,0 45,0 1 5 01:08:44
81. Tikovský Daniel 2001 mld Boh 45,0 45,0 2 6 01:15:03
84. Spurný Robert 1973 ME TJHod 44,0 44,0 2 8 03:30:10
85. Ježek Otakar 1965 MF Haná 42,8 42,8 3 11 04:29:09
86. Dvořáček Pavel 1974 MD OSPHo 42,0 42,0 1 5 01:24:46
86. Janíček Tomáš 1990 MA TPO 42,0 42,0 1 5 01:22:46
86. Volech Matěj 2002 mld BiJa 42,0 42,0 1 5 01:13:51
89. Pilát Tomáš 1980 MC I.PKO 41,5 41,5 2 8 02:30:47
90. Horký Jiří 1959 MG TJKr 41,0 41,0 2 8 02:38:17
91. Smisitel Ondřej 1994 muž FiBr 39,6 39,6 1 5 01:27:18
92. Běžel Jakub 1985 MB I.PKO 38,0 38,0 1 5 01:32:54
92. Gréc Ludvík 1966 MF Boh 38,0 38,0 2 5 01:25:34
92. Polanský Jiří 1978 MD USK 38,0 38,0 2 6 01:17:18
95. Souček Jakub 1999 sd PKKBr 36,2 36,2 2 5.5 01:26:11
96. Pekárek Jaroslav 1976 MD I.PKO 36,0 36,0 1 5 01:33:09
96. Válek Petr 1990 MA Haná 36,0 36,0 1 5 01:39:06
96. Borovka Radek 1973 ME SABR / KSPKl 36,0 36,0 2 6 02:03:49
99. Biječek Marcel 1974 MD Haná 35,0 35,0 1 5 01:46:27
99. Prokop Jan 1998 muž KVSPa 35,0 35,0 1 5 01:45:42
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: O pohár Vltavy
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1983 - 2018 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz