Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2017 - muži

Pořadí plavců: od 1. do 100. 1 2 3
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Kozubek Matěj 1996 muž Boh 1 404,0 1 885,0 17 125.7 25:15:07
2. Ingeduld Vít 1994 muž KomBr 1 212,0 1 262,0 9 85 16:19:12
3. Kozubek Tomáš 1998 sd Boh 1 062,8 1 506,4 21 143 31:31:02
4. Štěrba Vojislav 2001 mld Boh 1 058,0 1 233,0 12 91 18:28:57
5. Homolka Martin 1989 MA FiBr 935,6 1 451,2 22 178.4 46:10:30
6. Táborský Radek 1971 ME Boh 898,0 1 071,6 17 129.4 34:25:26
7. Lajčuk Leonard 2000 mld Boh 809,0 1 069,6 17 118.4 27:09:18
8. Slanina Michal 1990 MA FiBr 746,0 1 035,2 17 136 37:10:56
9. Juna Tomáš 2001 mld TJKr 673,0 757,0 10 80 17:17:45
10. Straka Martin 2000 mld DuP 668,8 854,4 12 90 19:29:00
11. Kačerovský Jakub 2001 mld USK 653,0 703,4 9 60 11:51:03
12. Polanský Vít 1978 MC USK 645,2 669,2 9 66 16:20:57
13. Mik Daniel 1997 muž PKHa 636,2 808,2 14 120.7 36:09:10
14. Matěna Petr 1962 MG SCPAP 628,8 900,8 16 119 29:31:46
15. Šebesta David 1999 sd SlPl 626,0 626,0 8 55 11:11:06
16. Valníček Jakub 1970 ME I.PKO 601,4 798,7 17 130 40:07:18
17. Kysilka Josef 1971 ME Boh 595,6 665,2 11 86 21:23:45
18. Knotek Josef 2001 mld SCPAP 587,8 698,4 15 113 36:18:48
19. Lhotka Michal 2000 mld AŠMB 565,6 573,6 9 61 12:45:07
20. Juna Radomír 1971 ME TJKr 554,8 651,0 11 90 23:08:59
21. Mik Pavel 1971 ME PKHa 550,4 668,7 15 102.4 28:49:29
22. Polanský Jiří 1978 MC USK 539,0 539,0 6 53 14:01:14
23. Kamas Richard 1968 ME KomBr 519,6 519,6 4 45 10:45:29
24. Hejkrlík Filip 1979 MC I.PKO 511,0 762,6 19 150 58:07:44
25. Grošek Luboš 1980 MC UnBr 504,4 654,2 13 64.5 14:06:39
26. Suchopa Radomír 1956 MH FiBr 476,4 523,8 10 90 30:12:14
27. Teslík David 1969 ME PKHa 454,8 542,0 11 78 21:19:35
28. Čaban Daniel 1998 sd SCPAP 451,6 451,6 7 48 11:10:04
29. Mihola Petr 1961 MG FiBr 439,8 500,2 12 95 34:39:01
30. Jančík Mojmír 1963 MF FiBr 426,8 467,2 10 90 32:49:51
31. Pavuk Marek 1999 sd AQSLE 423,0 423,0 5 40 08:19:40
32. Landsmann Jiří 1998 sd USK 420,0 420,0 4 30 05:46:19
33. Pék Ondrej 1973 MD FiBr 414,4 414,4 7 70 24:04:46
34. Říha Jakub 1994 muž KomBr 414,3 414,3 8 54 13:16:14
35. Grygerek Jan 1985 MB SjBr 411,6 411,6 8 58 15:20:23
36. Chytil Jaroslav 1976 MD ČOUPr 379,8 379,8 8 65 25:30:40
37. Knotek Jan 1996 muž SCPAP 378,2 431,2 14 78 27:11:21
38. Baumrt Ondřej 1995 muž SlCho 378,0 378,0 5 35 07:22:17
39. Brus Jiří 1958 MG LoTr 367,6 367,6 7 55 15:01:59
40. Zach Ondřej 1997 muž PLČB 306,0 306,0 5 23 04:20:39
41. Kočař Jakub 1994 muž FiBr 294,0 294,0 3 25 05:20:36
42. Kouba Alois 1999 sd NePK 292,0 292,0 6 38 08:51:53
43. Pék Dezider 1973 MD FiBr 278,4 278,4 5 45 14:16:55
44. Pekárek Jaroslav 1976 MD I.PKO 275,4 275,4 5 45 14:48:17
45. Habrlant Petr 1996 muž SlOp 272,8 272,8 6 45 11:50:43
46. Mrůzek Michael 1967 MF TJKr 271,0 271,0 5 35 07:35:28
47. Sláma Zdeněk 1978 MC ČOUPr 256,8 256,8 4 40 12:48:04
48. Cajzl Štěpán 1986 MB FiBr 250,4 250,4 5 40 12:08:12
49. Kuřina Jiří 1960 MG SoHK 245,2 292,3 13 61 26:16:38
50. Rucký Aleš 1971 ME SCPAP 242,0 242,0 3 30 07:43:26
51. Dušek Martin 1977 MD SoHK 237,4 237,4 5 40 13:44:43
52. Zeman Jaroslav 1967 MF I.PKO 228,6 290,6 14 66 28:03:05
53. Kurečka Radomír 1976 MD FiBr 226,8 226,8 6 45 16:33:27
54. Landa Ivan 1955 MH I.PKO 217,8 217,8 8 45 16:04:41
55. Nyáry Richard 1976 MD FiBr 209,4 209,4 4 35 10:34:56
56. Mrůzek Alexander 1965 MF UnBr 208,4 208,4 8 28 07:17:59
57. Wolf Petr 1970 ME SlOp 208,2 208,2 6 33 08:25:34
58. Svoboda Jan 2000 mld NePK 205,6 205,6 4 23 05:24:52
59. Vymazal Michal 1957 MH UnBr 205,4 248,0 11 43 12:32:02
60. Čermák Václav 2000 mld RPl 198,0 198,0 4 18 03:43:47
61. Smisitel Ondřej 1994 muž FiBr 182,4 182,4 5 33 09:23:45
62. Juna Michal 2001 mld TJKr 180,2 180,2 6 24 05:45:48
63. Kouba Vít 2001 mld NePK 178,4 178,4 5 25 05:58:48
64. Cibulka Jakub 1996 muž PoPro 171,0 171,0 3 20 04:25:52
65. Kučera Štěpán 1999 sd KomBr 170,4 170,4 2 20 04:26:44
66. Suchomel Kristián 2000 mld NERZI 165,2 165,2 3 20 04:27:42
67. Kouřil Pavel 1952 MI FiBr 163,0 169,5 9 41 16:17:03
68. Paulen Pavel 1975 MD FiBr 159,6 159,6 4 30 10:09:10
69. Ježek Otakar 1965 MF Haná 155,4 155,4 6 28 11:04:46
70. Wolf Štěpán 1998 sd SlOp 154,8 154,8 5 23 05:49:26
71. Krajíček Jan 1993 muž SlOp 154,0 154,0 5 17 03:28:17
72. Ludvík Tomáš 1999 sd LoBe 152,0 152,0 2 10 01:55:56
73. Fridrich Martin 1973 MD SlPl 145,6 145,6 3 25 07:18:44
74. Bright Jack 1979 MC I.PKO 143,6 143,6 5 31 11:15:20
75. Zezula František 1965 ME FiBr 143,0 143,0 5 25 10:26:38
76. Makai Zoltán 1976 MD FiBr 139,6 139,6 4 25 08:25:15
77. Marek Lukáš 2000 mld PLČB 134,8 134,8 5 23 05:02:42
78. Noll David 1999 sd Boh 130,4 130,4 4 18 04:19:37
79. Kunc Petr 1967 MF FiBr 127,4 127,4 4 20 06:13:48
80. Kupka Vojtěch 2001 mld USK 126,0 126,0 2 10 02:02:50
81. Vanický Aleš 1974 MD I.PKO 124,2 124,2 4 25 11:24:08
82. Podešť Michal 2001 mld FaBr 122,4 122,4 4 14 03:07:19
83. Pilát Tomáš 1980 MC I.PKO 122,0 122,0 3 20 06:27:54
84. Tikovský Daniel 2001 mld SlPl 112,4 112,4 4 16 03:19:39
85. Štolle Filip 1974 MD I.PKO 106,6 106,6 3 23 12:10:52
86. Melichar Zbyněk 1949 MI SCPAP 106,5 106,5 7 23 08:30:03
87. Dvořák Šimon 1999 sd PLČB 103,2 103,2 4 18 04:00:09
88. Horký Jiří 1959 MG TJKr 102,3 102,3 4 18 05:21:21
89. Kocánek Tomáš 1970 ME SlPl 102,2 102,2 3 18 05:39:00
90. Lahoda Jakub 2000 mld Boh 102,0 102,0 2 10 02:13:11
90. Zikmund Tomáš 1999 sd PKPří 102,0 102,0 2 10 01:49:14
92. Hanzal Jan 1998 sd Boh 101,0 101,0 2 10 02:11:15
93. Klok Pavel 1999 sd KomBr 100,8 100,8 3 13 03:03:03
94. Micka Jan 1995 muž USK 100,0 100,0 1 5 00:57:52
95. Svatoň Karel 1990 MA PKPří 97,6 97,6 2 15 04:05:55
96. Král Josef 1962 MG Haná 94,8 94,8 4 20 12:07:47
97. Pohořelý Michal 1987 MB ČOUPr 94,4 94,4 3 18 06:11:21
98. Wolf Luděk 1995 muž SlOp 94,3 94,3 6 20 05:20:35
99. Jelínek Jaroslav 1951 MI SpCh 89,9 89,9 5 17 06:22:06
100. Bejček Martin 1998 sd Boh 89,2 89,2 2 10 02:19:51
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň, Superfinále žactva a kadetů
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1983 - 2017 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz