Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2017 - muži

Pořadí plavců: od 1. do 100. 1 2
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Kozubek Matěj 1996 muž Boh 762,0 762,0 8 54.7 10:42:34
2. Homolka Martin 1989 MA FiBr 494,8 494,8 8 65.4 17:40:48
3. Ingeduld Vít 1994 muž KomBr 480,0 480,0 4 35 06:32:42
4. Táborský Radek 1971 ME Boh 455,4 455,4 6 55.4 15:00:01
5. Kozubek Tomáš 1998 sd Boh 440,0 440,0 6 41 09:09:08
6. Pavuk Marek 1999 sd AQSLE 423,0 423,0 5 40 08:19:40
7. Mik Daniel 1997 muž PKHa 419,0 419,0 6 56.7 17:18:22
8. Straka Martin 2000 mld DuP 411,6 411,6 6 40 08:39:09
9. Knotek Josef 2001 mld SCPAP 395,6 395,6 6 56 17:40:15
10. Lajčuk Leonard 2000 mld Boh 387,8 387,8 9 50.4 11:22:23
11. Matěna Petr 1962 MG SCPAP 386,0 386,0 6 48 12:13:06
12. Štěrba Vojislav 2001 mld Boh 382,0 382,0 4 30 05:51:14
13. Valníček Jakub 1970 ME I.PKO 376,0 376,0 5 55 17:40:43
14. Šebesta David 1999 sd SlPl 356,0 356,0 4 30 05:58:18
15. Landsmann Jiří 1998 sd USK 350,0 350,0 3 25 04:47:48
16. Hejkrlík Filip 1979 MC I.PKO 343,2 343,2 6 60 24:14:18
17. Kačerovský Jakub 2001 mld USK 335,4 335,4 4 30 06:07:15
18. Chytil Jaroslav 1976 MD ČOUPr 306,0 306,0 4 50 19:27:43
19. Polanský Vít 1978 MC USK 300,0 300,0 5 33 07:57:47
20. Mik Pavel 1971 ME PKHa 294,3 294,3 7 43.4 12:31:00
21. Juna Tomáš 2001 mld TJKr 292,0 292,0 4 30 06:13:37
22. Polanský Jiří 1978 MC USK 291,0 291,0 5 33 07:58:40
23. Grošek Luboš 1980 MC UnBr 287,0 287,0 5 24.5 05:20:21
24. Kysilka Josef 1971 ME Boh 238,0 238,0 3 30 07:33:16
25. Knotek Jan 1996 muž SCPAP 229,4 229,4 6 39 13:37:26
26. Slanina Michal 1990 MA FiBr 221,4 221,4 4 30 08:16:31
27. Teslík David 1969 ME PKHa 212,0 212,0 4 28 07:41:52
28. Juna Radomír 1971 ME TJKr 200,0 200,0 3 25 06:25:23
29. Suchopa Radomír 1956 MH FiBr 194,0 194,0 3 30 10:08:21
30. Mihola Petr 1961 MG FiBr 175,0 175,0 3 30 10:56:23
31. Pék Ondrej 1973 MD FiBr 174,0 174,0 2 25 08:23:26
32. Čaban Daniel 1998 sd SCPAP 172,0 172,0 2 15 03:13:18
33. Dušek Martin 1977 MD SoHK 171,0 171,0 2 25 08:45:43
34. Grygerek Jan 1985 MB SjBr 170,0 170,0 3 23 06:06:36
35. Lhotka Michal 2000 mld AŠMB 166,0 166,0 2 15 03:13:42
36. Suchomel Kristián 2000 mld NERZI 165,2 165,2 3 20 04:27:42
37. Kuřina Jiří 1960 MG SoHK 146,0 146,0 4 25 10:13:35
38. Čermák Václav 2000 mld RPl 144,0 144,0 3 13 02:38:31
39. Pék Dezider 1973 MD FiBr 138,0 138,0 2 20 06:11:09
40. Sláma Zdeněk 1978 MC ČOUPr 132,0 132,0 2 20 06:25:24
41. Pekárek Jaroslav 1976 MD I.PKO 128,0 128,0 2 20 06:30:15
42. Brus Jiří 1958 MG LoTr 124,0 124,0 2 15 04:06:07
43. Makai Zoltán 1976 MD FiBr 122,0 122,0 2 20 06:47:22
44. Rucký Aleš 1971 ME SCPAP 98,0 98,0 1 10 02:37:22
45. Svatoň Karel 1990 MA PKPří 97,6 97,6 2 15 04:05:55
46. Pilát Tomáš 1980 MC I.PKO 94,4 94,4 2 15 04:55:57
47. Zeman Jaroslav 1967 MF I.PKO 94,0 94,0 5 19 07:49:19
48. Mrůzek Alexander 1965 MF UnBr 92,0 92,0 3 9 02:16:08
49. Tobiáš Jakub 1995 muž KomBr 84,0 84,0 1 5 00:56:12
50. Fridrich Martin 1973 MD SlPl 83,2 83,2 2 15 04:36:41
51. Zach Ondřej 1997 muž PLČB 80,0 80,0 1 5 00:56:24
52. Juna Michal 2001 mld TJKr 77,0 77,0 2 10 02:16:39
53. Ludvík Tomáš 1999 sd LoBe 76,0 76,0 1 5 00:57:26
54. Bushkov Denis 1992 MA I.PKO 75,0 75,0 1 10 02:40:33
55. Tikovský Daniel 2001 mld SlPl 74,4 74,4 2 10 02:15:14
56. Krajíček Jan 1993 muž SlOp 65,0 65,0 2 8 01:44:48
57. Kupka Vojtěch 2001 mld USK 64,0 64,0 1 5 00:59:16
58. Baumrt Ondřej 1995 muž SlCho 62,0 62,0 1 5 00:59:31
58. Pohořelý Michal 1987 MB ČOUPr 62,0 62,0 1 10 03:46:42
60. Tesárek Jakub 1999 sd KIN 60,0 60,0 1 5 01:00:40
60. Vanický Aleš 1974 MD I.PKO 60,0 60,0 1 10 05:10:20
62. Vymazal Michal 1957 MH UnBr 59,0 59,0 3 9 02:36:45
63. Štolle Filip 1974 MD I.PKO 58,0 58,0 1 10 05:13:37
63. Svoboda Jan 2000 mld NePK 58,0 58,0 1 5 01:00:41
65. Jančík Mojmír 1963 MF FiBr 56,0 56,0 1 10 03:57:12
65. Ullwer Martin 1965 MF I.PKO 56,0 56,0 1 10 05:26:20
67. Šupa Robert 1968 ME FiBr 55,0 55,0 1 10 03:18:51
67. Zezula František 1965 ME FiBr 55,0 55,0 2 10 04:03:25
69. Wolf Luděk 1995 muž SlOp 51,0 51,0 2 8 02:05:23
69. Jelínek Jaroslav 1951 MI SpCh 51,0 51,0 3 9 03:17:18
71. Wolf Petr 1970 ME SlOp 50,0 50,0 2 8 02:04:03
72. Martinec Zdeněk 1978 MC I.PKO 49,0 49,0 1 10 03:31:42
72. Melichar Zbyněk 1949 MI SCPAP 49,0 49,0 3 9 03:19:03
74. Cibulka Jakub 1996 muž PoPro 48,0 48,0 1 5 01:01:26
74. Bartůšek Stanislav 1961 MG Boh 48,0 48,0 2 4.5 01:02:01
76. Landa Ivan 1955 MH I.PKO 47,8 47,8 2 10 03:33:16
77. Miko Dušan 2000 mld LoBe 46,0 46,0 1 5 01:01:36
77. Wolf Štěpán 1998 sd SlOp 46,0 46,0 2 8 02:12:56
79. Kocánek Tomáš 1970 ME SlPl 42,2 42,2 2 8 02:26:19
80. Chromec Tomáš 1995 muž SlOp 42,0 42,0 2 8 02:27:47
81. Kunc Petr 1967 MF FiBr 40,0 40,0 1 5 01:26:58
82. Velebný Jáchym 2001 mld SlPl 39,6 39,6 1 5 01:11:19
83. Řehořek Lukáš 2001 mld PoPro 39,0 39,0 1 5 01:03:34
84. Cajzl Štěpán 1986 MB FiBr 38,0 38,0 1 5 01:28:19
84. Kouba Alois 1999 sd NePK 38,0 38,0 1 5 01:04:01
86. Plojhar Tomáš 1998 sd SlPl 37,2 37,2 1 5 01:18:42
87. Mrůzek Michael 1967 MF TJKr 37,0 37,0 1 5 01:04:38
88. Petrucha Michal 1988 MA FiBr 36,0 36,0 1 5 01:38:00
88. Švec Filip 2001 mld PoPro 36,0 36,0 1 5 01:06:18
88. Janda Petr 1981 MC I.PKO 36,0 36,0 2 8 03:19:07
88. Kovařík Jan 1957 MH Haná 36,0 36,0 2 6 01:49:47
92. Krajsa Pavel 1960 MG FiBr 35,5 35,5 2 8 03:29:54
93. Goebel Adolf 1981 MC I.PKO 35,0 35,0 1 5 01:56:01
94. Čížek Miloš 1960 MG SpCh 33,4 33,4 3 7.5 02:47:24
95. Kouba Vít 2001 mld NePK 33,0 33,0 1 5 01:10:19
96. Spurný Robert 1973 MD TJHod 32,0 32,0 1 5 02:03:21
97. Cvrček Petr 1983 MB PKKBr 30,0 30,0 1 5 01:17:27
97. Horák Pavel 1964 MF Haná 30,0 30,0 1 5 02:12:31
99. Král Josef 1962 MG Haná 29,0 29,0 1 5 02:47:00
100. Mikelka Oskar 1978 MC PKVM 28,0 28,0 1 3 00:43:48
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Mistrovství ČR na 10 km
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1983 - 2017 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz