Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2017 - muži

Pořadí plavců: od 1. do 100. 1 2 3
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Kozubek Matěj 1996 muž Boh 1 036,0 1 208,0 12 89.7 17:50:31
2. Ingeduld Vít 1994 muž KomBr 792,0 792,0 7 60 11:07:26
3. Kozubek Tomáš 1998 sd Boh 749,2 910,4 14 94 20:30:43
4. Homolka Martin 1989 MA FiBr 723,6 1 023,8 17 135.4 34:56:27
5. Straka Martin 2000 mld DuP 668,8 854,4 12 90 19:29:00
6. Kačerovský Jakub 2001 mld USK 635,4 635,4 8 55 10:50:44
7. Táborský Radek 1971 ME Boh 631,6 708,0 14 94.4 24:51:09
8. Mik Daniel 1997 muž PKHa 619,0 673,0 11 99.7 30:04:52
9. Juna Tomáš 2001 mld TJKr 613,0 613,0 8 65 13:56:46
10. Štěrba Vojislav 2001 mld Boh 604,0 604,0 7 48 09:16:45
11. Valníček Jakub 1970 ME I.PKO 588,8 702,2 13 111 34:23:07
12. Matěna Petr 1962 MG SCPAP 575,6 662,6 11 86 21:15:36
13. Lhotka Michal 2000 mld AŠMB 565,6 573,6 9 61 12:45:07
14. Knotek Josef 2001 mld SCPAP 554,2 572,2 10 89 28:37:30
15. Šebesta David 1999 sd SlPl 554,0 554,0 6 50 10:12:35
16. Kysilka Josef 1971 ME Boh 533,2 533,2 8 68 16:55:05
17. Slanina Michal 1990 MA FiBr 523,8 632,2 11 90 24:11:08
18. Lajčuk Leonard 2000 mld Boh 523,4 597,4 12 75.4 16:51:08
19. Juna Radomír 1971 ME TJKr 509,6 540,8 9 75 19:11:06
20. Mik Pavel 1971 ME PKHa 508,4 566,7 12 86.4 24:16:14
21. Grošek Luboš 1980 MC UnBr 499,4 519,4 9 49.5 10:41:53
22. Hejkrlík Filip 1979 MC I.PKO 498,8 628,4 14 121 46:45:31
23. Suchopa Radomír 1956 MH FiBr 447,6 447,6 8 75 25:02:35
24. Pavuk Marek 1999 sd AQSLE 423,0 423,0 5 40 08:19:40
25. Polanský Vít 1978 MC USK 409,2 409,2 8 46 10:42:23
26. Mihola Petr 1961 MG FiBr 405,0 405,0 9 75 27:05:45
27. Chytil Jaroslav 1976 MD ČOUPr 379,8 379,8 7 65 25:30:40
28. Grygerek Jan 1985 MB SjBr 377,6 377,6 7 53 14:03:16
29. Teslík David 1969 ME PKHa 368,0 368,0 7 53 14:33:12
30. Knotek Jan 1996 muž SCPAP 366,2 380,7 10 67 23:29:14
31. Landsmann Jiří 1998 sd USK 350,0 350,0 3 25 04:47:48
32. Jančík Mojmír 1963 MF FiBr 340,4 340,4 7 65 23:32:32
33. Pék Ondrej 1973 MD FiBr 336,6 336,6 5 55 18:57:44
34. Říha Jakub 1994 muž KomBr 295,9 295,9 6 39 09:29:50
35. Polanský Jiří 1978 MC USK 291,0 291,0 5 33 07:58:40
36. Brus Jiří 1958 MG LoTr 283,6 283,6 5 40 10:56:02
37. Pekárek Jaroslav 1976 MD I.PKO 275,4 275,4 5 45 14:48:17
38. Mrůzek Michael 1967 MF TJKr 271,0 271,0 5 35 07:35:28
39. Sláma Zdeněk 1978 MC ČOUPr 256,8 256,8 4 40 12:48:04
40. Kouba Alois 1999 sd NePK 254,0 254,0 5 33 07:42:06
41. Cajzl Štěpán 1986 MB FiBr 250,4 250,4 5 40 12:08:12
42. Kuřina Jiří 1960 MG SoHK 230,7 230,7 9 43 18:20:00
43. Zeman Jaroslav 1967 MF I.PKO 228,6 267,6 12 58 24:45:52
44. Baumrt Ondřej 1995 muž SlCho 224,0 224,0 3 20 04:03:00
45. Landa Ivan 1955 MH I.PKO 217,8 217,8 8 45 16:04:41
46. Zach Ondřej 1997 muž PLČB 212,0 212,0 3 15 02:41:53
47. Čermák Václav 2000 mld RPl 198,0 198,0 4 18 03:43:47
48. Dušek Martin 1977 MD SoHK 197,4 197,4 3 30 10:20:12
49. Pék Dezider 1973 MD FiBr 196,8 196,8 3 30 09:24:03
50. Vymazal Michal 1957 MH UnBr 188,4 188,4 8 30 08:37:56
51. Habrlant Petr 1996 muž SlOp 186,0 186,0 4 30 07:25:26
52. Wolf Petr 1970 ME SlOp 183,2 183,2 5 28 07:03:13
53. Juna Michal 2001 mld TJKr 180,2 180,2 6 24 05:45:48
54. Kurečka Radomír 1976 MD FiBr 173,8 173,8 5 35 12:57:53
55. Čaban Daniel 1998 sd SCPAP 172,0 172,0 2 15 03:13:18
56. Kučera Štěpán 1999 sd KomBr 170,4 170,4 2 20 04:26:44
57. Rucký Aleš 1971 ME SCPAP 167,6 167,6 2 20 04:51:07
58. Mrůzek Alexander 1965 MF UnBr 167,4 167,4 6 20 05:12:01
59. Suchomel Kristián 2000 mld NERZI 165,2 165,2 3 20 04:27:42
60. Svoboda Jan 2000 mld NePK 163,6 163,6 3 18 04:19:22
61. Krajíček Jan 1993 muž SlOp 154,0 154,0 5 17 03:28:17
62. Fridrich Martin 1973 MD SlPl 145,6 145,6 3 25 07:18:44
63. Kouba Vít 2001 mld NePK 143,4 143,4 4 20 04:42:55
64. Kamas Richard 1968 ME KomBr 129,6 129,6 2 15 03:34:27
65. Ježek Otakar 1965 MF Haná 128,4 128,4 5 23 09:16:47
66. Wolf Štěpán 1998 sd SlOp 125,8 125,8 4 18 04:28:14
67. Vanický Aleš 1974 MD I.PKO 124,2 124,2 4 25 11:24:08
68. Kouřil Pavel 1952 MI FiBr 124,0 124,0 6 28 10:54:52
69. Bright Jack 1979 MC I.PKO 123,2 123,2 4 26 09:20:41
70. Podešť Michal 2001 mld FaBr 122,4 122,4 4 14 03:07:19
71. Makai Zoltán 1976 MD FiBr 122,0 122,0 2 20 06:47:22
71. Pilát Tomáš 1980 MC I.PKO 122,0 122,0 3 20 06:27:54
73. Zezula František 1965 ME FiBr 118,0 118,0 4 20 08:28:50
74. Nyáry Richard 1976 MD FiBr 116,8 116,8 2 20 06:15:49
75. Tikovský Daniel 2001 mld SlPl 112,4 112,4 4 16 03:19:39
76. Štolle Filip 1974 MD I.PKO 106,6 106,6 3 23 12:10:52
77. Paulen Pavel 1975 MD FiBr 104,6 104,6 3 20 06:39:03
78. Horký Jiří 1959 MG TJKr 102,3 102,3 4 18 05:21:21
79. Kocánek Tomáš 1970 ME SlPl 102,2 102,2 3 18 05:39:00
80. Zikmund Tomáš 1999 sd PKPří 102,0 102,0 2 10 01:49:14
81. Melichar Zbyněk 1949 MI SCPAP 100,5 100,5 6 20 07:18:24
82. Svatoň Karel 1990 MA PKPří 97,6 97,6 2 15 04:05:55
83. Kočař Jakub 1994 muž FiBr 96,0 96,0 1 10 02:10:24
84. Pohořelý Michal 1987 MB ČOUPr 94,4 94,4 3 18 06:11:21
85. Kobrzek Filip 1979 MC KSOPl 88,8 88,8 3 15 04:42:40
86. Cvrček Petr 1983 MB PKKBr 86,4 86,4 3 15 03:36:53
87. Tobiáš Jakub 1995 muž KomBr 84,0 84,0 1 5 00:56:12
88. Jelínek Jaroslav 1951 MI SpCh 83,4 83,4 4 14 05:12:20
89. Marek Lukáš 2000 mld PLČB 82,8 82,8 3 15 03:08:09
90. Tesárek Jakub 1999 sd KIN 80,0 80,0 2 8 01:47:34
91. Kovařík Jan 1957 MH Haná 77,8 77,8 5 15 04:41:48
92. Ludvík Tomáš 1999 sd LoBe 76,0 76,0 1 5 00:57:26
93. Horák Pavel 1964 MF Haná 75,6 75,6 2 15 06:08:22
94. Bushkov Denis 1992 MA I.PKO 75,0 75,0 1 10 02:40:33
95. Martinec Zdeněk 1978 MC I.PKO 74,2 74,2 2 15 04:46:02
96. Kunc Petr 1967 MF FiBr 72,0 72,0 2 10 03:06:17
97. Krajsa Pavel 1960 MG FiBr 69,5 69,5 5 19 07:54:49
98. Miko Dušan 2000 mld LoBe 66,0 66,0 2 8 01:31:21
98. Wolf Luděk 1995 muž SlOp 66,0 66,0 4 12 03:00:50
100. Kupka Vojtěch 2001 mld USK 64,0 64,0 1 5 00:59:16
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Veselská hodinovka
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1983 - 2017 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz