Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2016 - muži

Pořadí plavců: od 1. do 100. 1 2 3
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Kútnik Ján 1992 muž KomBr 1 346,0 1 594,4 11 120 24:12:33
2. Kozubek Matěj 1996 muž Boh 1 328,0 1 856,0 16 139 26:34:13
3. Ingeduld Vít 1994 muž KomBr 1 260,0 1 406,0 10 100 19:10:01
4. Kozubek Tomáš 1998 sd Boh 1 041,6 1 468,7 20 144 29:17:29
5. Čaban Daniel 1998 sd SCPAP 991,2 1 252,8 13 120 26:19:03
6. Zeman Filip 1999 sd LoBe 963,4 1 381,6 15 145 30:33:41
7. Šebesta David 1999 sd SlPl 909,9 1 031,3 12 86 17:26:07
8. Táborský Radek 1971 ME Boh 866,8 1 080,1 15 133.5 36:53:46
9. Kysilka Josef 1971 ME Boh 797,6 903,6 12 106 26:16:46
10. Ludvík Tomáš 1999 sd LoBe 789,0 929,0 11 81 16:09:41
11. Lhotka Michal 2000 mld AŠMB 710,2 740,2 9 80 18:06:54
12. Matěna Petr 1962 MF SCPAP 636,0 791,0 12 105 25:57:49
13. Homolka Martin 1989 MA FiBr 635,1 648,1 9 88 23:38:51
14. Brus Jiří 1958 MG LoTr 618,4 722,0 11 98 26:14:36
15. Knotek Josef 2001 mld SCPAP 603,8 750,5 14 119 38:18:59
16. Svatoň Karel 1990 MA PKPří 584,4 584,4 10 73 17:51:23
17. Kunc Petr 1967 ME FiBr 570,0 650,7 11 100 29:39:01
18. Tlamicha Zdeněk 1972 MD I.PKO 566,0 634,4 12 107.5 34:13:07
19. Pavuk Marek 1999 sd AQSLE 544,4 544,4 8 50 10:17:29
20. Moravec Michal 1958 MG FiBr 533,4 813,5 16 145 47:39:03
21. Grošek Luboš 1980 MC UnBr 494,0 638,8 14 74.5 16:37:10
22. Říha Jakub 1994 muž KomBr 489,0 489,0 8 61 14:02:55
23. Lajčuk Leonard 2000 mld LoBe 476,8 577,4 11 75 17:21:14
24. Mihola Petr 1961 MG FiBr 475,2 562,9 12 105 36:49:18
25. Landsmann Jiří 1998 sd USK 450,0 450,0 4 35 06:40:04
25. Tobiáš Jakub 1995 muž KomBr 450,0 450,0 4 30 06:01:28
27. Juna Radomír 1971 ME TJKr 434,2 434,2 7 65 17:10:55
28. Teslík David 1969 ME PKHa 423,4 423,4 8 53 14:08:38
29. Suchopa Radomír 1956 MH FiBr 417,8 438,8 9 80 26:26:19
30. Valníček Jakub 1970 ME I.PKO 410,2 410,2 7 68 20:37:04
31. Knotek Jan 1996 muž SCPAP 394,6 442,1 12 75 24:50:20
32. Hejkrlík Filip 1979 MC I.PKO 390,2 451,6 11 88 31:38:26
33. Balcar Lukáš 2000 mld SCPAP 372,8 372,8 9 43 09:23:50
34. Petrucha Michal 1988 MA FiBr 371,6 371,6 6 60 19:16:20
35. Pék Dezider 1973 MD FiBr 342,8 342,8 6 60 20:12:37
36. Slanina Michal 1990 MA DeJič 338,3 366,3 10 53 13:44:47
37. Juna Tomáš 2001 mld TJKr 337,0 337,0 6 40 09:19:00
38. Mik Pavel 1971 ME PKHa 332,4 346,4 9 53 13:50:53
39. Štěrba Vojislav 2001 mld Boh / SCPAP 328,0 328,0 6 31 06:22:28
40. Zach Ondřej 1997 muž PLČB 322,0 322,0 4 25 04:52:21
41. Pék Ondrej 1973 MD FiBr 314,8 314,8 6 55 18:57:17
42. Rucký Aleš 1971 ME SCPAP 297,2 297,2 6 45 12:18:30
43. Mrůzek Alexander 1965 MF UnBr 280,1 292,1 10 39.5 09:53:37
44. Polanský Jiří 1978 MC USK 275,2 275,2 7 34 07:40:29
45. Procházka Roman 2001 mld SjBr 267,4 267,4 5 35 07:42:26
46. Landa Ivan 1955 MH I.PKO 265,2 265,2 6 48 16:05:11
47. Grygerek Jan 1985 MB SjBr 265,0 265,0 4 35 10:21:51
48. Jančík Mojmír 1963 MF FiBr 256,5 256,5 6 55 18:56:35
49. Suchomel Kristián 2000 mld NERZI 254,0 254,0 4 25 05:25:26
50. Mik Daniel 1997 muž PKHa 253,3 277,3 11 46 13:08:03
51. Baumrt Ondřej 1995 muž SlCho 253,0 253,0 3 25 04:58:55
52. Svoboda Jan 2000 mld NePK 252,6 252,6 6 36 08:31:24
53. Paulen Pavel 1975 MD FiBr 248,1 248,1 5 45 14:20:19
54. Jurica Josef 1998 sd SCPAP 244,0 244,0 5 31 06:51:07
55. Kalvoda Jan 1977 MC I.PKO 243,9 243,9 8 44.5 13:23:20
56. Kouba Alois 1999 sd NePK 240,3 240,3 7 36 08:41:34
57. Černý Jakub 1997 muž PKVM 237,6 237,6 3 30 07:04:05
58. Vymazal Michal 1957 MG UnBr 236,9 236,9 8 39 11:36:05
59. Zezula František 1965 ME FiBr 235,7 235,7 8 50 17:58:03
60. Dřevínek Martin 1999 sd LoBe 231,4 231,4 4 25 05:18:14
61. Vítek Rostislav 1976 MD FiBr 224,4 224,4 3 25 04:57:15
62. Chytil Jaroslav 1976 MD ČOUPr 224,0 224,0 4 40 16:16:10
62. Miko Dušan 2000 mld LoBe 224,0 224,0 4 30 06:56:19
64. Mrůzek Michael 1967 ME TJKr 223,6 223,6 5 28 06:24:23
65. Habrlant Petr 1996 muž SlOp 223,4 223,4 6 34 09:44:16
66. Kuřina Jiří 1960 MG SoHK 214,0 303,5 15 69 26:42:48
67. Pilát Tomáš 1980 MC I.PKO 200,2 200,2 3 35 11:21:52
68. Borovka Radek 1973 MD KSPKl 198,3 200,9 10 34.5 11:52:25
69. Nyáry Richard 1976 MD FiBr 197,2 197,2 3 35 10:15:49
70. Horký Jiří 1959 MG TJKr 190,6 190,6 6 31 08:39:40
71. Polanský Vít 1978 MC USK 173,3 173,3 7 23.5 05:25:39
72. Kovařík Jan 1957 MG Haná 173,2 173,2 8 30 09:25:46
73. Dušek Martin 1977 MC SoHK 168,9 168,9 4 28 10:23:12
74. Juna Michal 2001 mld TJKr 164,8 164,8 4 25 06:57:20
75. Kurečka Radomír 1976 MD FiBr 161,5 161,5 5 35 11:51:18
76. Kučera Štěpán 1999 sd KomBr 160,0 160,0 3 18 04:03:06
77. Stejskal Ladislav 1962 MF FiBr 157,5 157,5 5 30 11:01:03
78. Kohoutek Michal 1977 MC I.PKO 157,4 157,4 5 35 11:55:36
79. Kouba Vít 2001 mld NePK 154,8 154,8 7 26 06:26:16
80. Sláma Zdeněk 1978 MC ČOUPr 146,8 146,8 4 25 07:16:20
81. Chromec Tomáš 1995 muž SlOp 143,2 143,2 6 21 05:34:43
82. Cibulka Jakub 1996 muž PoPro 142,6 142,6 3 13 02:52:29
83. Dvořák Petr 1997 muž SlPl 141,0 141,0 3 13 02:47:03
84. Podešť Michal 2001 mld FaBr 126,6 126,6 4 16 03:26:07
85. Kocánek Tomáš 1970 ME SlPl 120,6 120,6 4 23 06:26:37
86. Micka Jan 1995 muž USK 120,0 120,0 1 5 00:52:22
87. Ježek Otakar 1965 MF Haná 114,1 114,1 6 26 08:38:48
88. Straka Martin 2000 mld DuP 114,0 114,0 2 15 03:21:14
89. Wolf Petr 1970 ME SlOp 111,4 111,4 4 16 03:57:38
90. Boháč Milan 1999 sd KomBr 109,0 109,0 4 16 03:36:21
91. Cajzl Štěpán 1986 MB FiBr 107,0 107,0 4 20 06:05:02
92. Trnkal Milan 1964 MF Haná 106,3 106,3 6 26 10:05:41
93. Hubal Petr 1983 MB Boh 105,8 105,8 5 19.5 05:53:27
94. Smetana Ondřej 1988 MA Boh 103,2 103,2 5 19 05:28:20
95. Krajsa Pavel 1960 MG FiBr 98,8 98,8 6 26 10:45:50
96. Roušavý Leoš 1976 MD PKHK 98,0 98,0 2 15 04:00:01
96. Šimůnek Rostislav 2000 mld KIN 98,0 98,0 2 10 02:01:05
96. Hanzal Jan 1998 sd Boh 98,0 98,0 3 11 02:11:57
99. Naziemiec Leszek 1974 MD I.PKO 97,0 97,0 1 15 04:43:53
99. Melichar Zbyněk 1949 MI SCPAP 97,0 97,0 6 22 07:50:11
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz