Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2016 - mladší žačky

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Seidlová Veronika 2005 D KSPKl 229,0 277,6 13 35 10:25:10
2. Čížková Dominika 2004 C KomBr 208,4 222,4 10 22 05:57:06
3. Jílková Pavla 2005 D KSPKl 154,3 154,3 10 20 06:09:41
4. Chocholatá Kateřina 2005 D SlPl 147,0 153,3 12 27 08:54:02
5. Lelková Blanka 2004 C SOPKo 145,0 145,0 5 13 03:23:24
5. Víchová Tereza 2005 D PKVM 145,0 155,4 11 25 08:10:49
7. Mašková Justýna 2005 D PKVM 115,7 115,7 7 17 05:27:25
8. Olivová Viktorie 2005 D SOPKo 98,0 98,0 6 10 02:37:36
9. Trnková Gabriela 2004 C KIN 85,0 85,0 2 6 01:32:22
10. Hauerová Anna 2005 D SlPl 83,6 83,6 7 15 05:00:37
11. Panýrková Klára 2004 C SlPl 79,0 79,0 5 11 04:47:55
12. Bařinová Adéla 2004 C KomBr 71,9 71,9 5 9 02:32:29
13. Kočandrlová Adéla 2004 C RPl 59,8 59,8 3 7 02:06:05
14. Kohoutová Zdeňka 2006 E KSPKl 53,1 53,1 4 10 03:58:59
15. Horvátová Anna 2004 C SlPl 51,0 51,0 3 7 02:04:49
15. Kotoučová Barbora 2004 C NePK 51,0 51,0 4 10 03:09:21
17. Říhová Barbora 2004 C TJKr 50,0 50,0 3 7 02:01:30
18. Humlíčková Nela 2005 D SOPKo 42,2 42,2 5 11 03:47:50
19. Dostálová Tereza 2004 C PKVM 40,9 40,9 2 4 01:05:40
20. Reslová Klára 2004 C SOPKo 29,2 29,2 3 7 01:55:11
21. Puchnerová Barbora 2004 C SOPKo 29,0 29,0 2 4 01:15:07
22. Křížová Anne-Maria 2005 D SOPKo 22,0 22,0 1 3 01:06:36
23. Kratěnová Anežka 2004 C DeNá 21,6 21,6 3 7 02:23:30
24. Brýdlová Nikola 2004 C PKVM 20,4 20,4 2 4 01:19:26
25. Pumannová Anna 2006 E NePK 16,0 16,0 2 6 02:20:07
26. Svátková Lucie 2005 D KSPKl 14,2 14,2 2 4 01:26:36
27. Selberová Berenika 2004 C TrChb 11,0 11,0 1 3 01:09:26
28. Mostková Viktorie 2004 C POKr 10,0 10,0 1 1 00:16:01
28. Osifová Jana 2005 D KoKa 10,0 10,0 1 1 00:18:30
30. Šrailová Anna 2006 E SlPl 8,0 8,0 1 1 00:20:31
30. Fojtíková Nikola 2005 D KPSOp 8,0 8,0 2 4 01:14:14
32. Mičková Kateřina 2004 C ŽĎAS 7,0 7,0 1 1 00:17:40
33. Novotná Leona 2006 E KPSOp 6,0 6,0 1 1 00:18:54
33. Rauchová Andrea 2005 D SOPKo 6,0 6,0 1 1 00:20:19
35. Macholdová Markéta 2006 E TJTá 5,2 5,2 2 2 00:44:10
36. Šínová Alexandra 2004 C KPSOp 5,0 5,0 1 1 00:18:59
36. Varmužová Lucie 2004 C FaBr 5,0 5,0 1 1 00:14:27
38. Hánová Eliška 2004 C KomBr 4,5 4,5 1 1 00:14:42
38. Němčanská Lenka 2005 B SlOp 4,5 4,5 1 1 00:20:22
40. Cucová Karolína 2004 C SlOp 4,0 4,0 1 1 00:20:41
40. Hrušková Anna 2006 E KSPKl 4,0 4,0 1 1 00:29:31
40. Mastná Barbora 2005 D RPl 4,0 4,0 1 1 00:17:26
43. Nováková Kamila 2005 D POKr 3,5 3,5 1 1 00:19:54
43. Schmid Franziska 2005 D KomBr 3,5 3,5 1 1 00:16:47
45. Dvořáková Tereza 2005 D TeBr 3,0 3,0 1 1 00:19:15
45. Šleisová Marie 2004 C SlPl 3,0 3,0 1 1 00:18:13
47. Fourová Marie 2006 E RPl 2,8 2,8 1 1 00:22:34
48. Böhmová Tereza 2006 E PLAF 2,6 2,6 1 1 00:21:57
49. Doležalová Tereza 2005 D NePK 2,5 2,5 1 1 00:20:50
50. Vintrová Zuzana 2005 D PKKBr 2,0 2,0 2 4 01:36:43
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz