Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - kadetky

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Seidlová Veronika 2005 K2 Boh 716,0 946,0 12 80.5 18:21:12
2. Kotoučová Barbora 2004 K1 NePK 595,0 729,8 12 71 17:08:25
3. Mašková Justýna 2005 K2 PKVM 548,0 764,0 13 78 18:44:19
4. Poustecká Lucie 2004 K1 TJTá 527,0 860,0 17 102.3 25:41:18
5. Rálišová Veronika 2005 K2 ZéHK 519,2 686,2 12 75.5 19:04:16
6. Čížková Dominika 2004 K1 KomBr 514,0 698,0 13 83 21:24:16
7. Bařinová Adéla 2004 K1 KomBr 445,0 630,0 13 73 18:14:22
8. Šidlová Anežka 2005 K2 PKHa 438,0 569,0 13 74.5 19:27:02
9. Hasilová Monika 2004 K1 OSPHo 432,8 588,8 13 71 18:08:02
10. Doležalová Tereza 2005 K2 NePK 421,4 525,4 11 70.5 18:27:15
11. Dvořáková Anna 2004 K1 OSPHo 414,8 663,8 16 91.5 24:11:11
12. Vintrová Zuzana 2005 K2 PKKBr 402,0 564,0 14 80.5 22:24:12
13. Červenková Kateřina 2004 K1 PKPří 330,0 330,0 4 18 03:47:31
14. Víchová Tereza 2005 K2 PKVM 312,0 312,0 8 41 11:15:12
15. Bartošová Denisa 2005 K2 SKS 310,0 310,0 3 20 04:21:28
16. Říhová Barbora 2004 K1 TJKr 282,0 282,0 7 30 07:10:47
17. Hrdinová Natálie 2005 K2 NePK 250,2 250,2 5 30 08:18:27
18. Červenková Denisa 2004 K1 PKPří 250,0 250,0 4 18 04:04:21
19. Fojtíková Nikola 2005 K2 KPSOp 245,0 245,0 6 24 05:41:55
20. Čurajová Martina 2005 K2 PKHa 217,2 221,7 9 35 10:50:42
21. Krumlová Alžběta 2004 K1 JiDo 185,6 185,6 4 20 04:54:47
22. Lelková Blanka 2004 K1 SOPKo 170,0 170,0 3 11 02:31:08
23. Martínková Lenka 2005 K2 TJKr 160,0 160,0 6 20 05:16:24
24. Kůrová Anna 2004 K1 OSPHo 147,6 147,6 5 23 06:31:00
25. Chocholatá Kateřina 2005 K2 SlPl 131,0 131,0 4 14 03:35:08
26. Brýdlová Nikola 2004 K1 PKVM 127,0 127,0 3 20 05:29:09
27. Lhotáková Eliška 2004 K1 SpHoř 90,0 90,0 2 10.5 02:37:35
28. Varmužová Lucie 2004 K1 KomBr 82,0 82,0 2 8 02:00:27
29. Dolanská Johana 2004 K1 NePK 74,4 74,4 2 10 02:41:24
30. Humlíčková Nela 2005 K2 SOPKo 60,0 60,0 3 9 02:25:54
31. Vítovcová Adéla 2004 K1 SlPl 46,0 46,0 3 6 01:34:01
32. Olivová Viktorie 2005 K2 SOPKo 40,0 40,0 2 4 01:00:40
33. Chytilová Barbora 2005 K2 NePK 34,0 34,0 1 5.5 01:26:12
34. Škutová Nela 2005 K2 PKHa 33,5 33,5 2 4.7 01:13:57
35. Selberová Berenika 2004 K1 PsHCh 33,0 33,0 1 5 01:45:01
36. Čejková Tereza 2004 K1 SCPAP 30,0 30,0 1 3 00:44:32
37. Jalůvková Karolína 2004 K1 Kopř 20,5 20,5 2 4 01:04:34
38. Hauerová Anna 2005 K2 SlPl 8,0 8,0 1 1 00:15:03
38. Kulišťáková Annemarie 2004 K1 PKNJ 8,0 8,0 1 1 00:12:55
40. Podracká Klára 2005 K2 TJKr 6,0 6,0 1 1 00:16:08
41. Žídková Tereza 2005 K2 KPSOp 5,0 5,0 1 1 00:16:58
42. Hasalová Veronika 2004 K1 PKNJ 4,0 4,0 1 1 00:16:13
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2019 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz